CleanMyMac apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

parašė Julija Splinters - -
12

CleanMyMac apžvalga

CleanMyMac yra Mac optimizavimui skirta programa, kurią sukūrė MacPaw Inc. kompanija. Ši programa – tai naujas, patobulintas MacPaw variantas, kuriame telpa dar daugiau įrankių, padedančių išvalyti, optimizuoti ir išlaikyti Mac sistemą. CleanMYMac itin giliai įsiskverbia į sistemą, ją patikrina, sutvarko esamas klaidas paspaudus vos porą mygtukų ir toliau tikrina Mac’o veiklą. Ši programa yra nustatyta taip, kad surastų ir pašalintų praktiškai nenaudojamus, šalutinius, atsarginius, pavojingus, pasenusius ir kitokius nereikalingus failus, kurie užima daug vietos. Tokius duomenis šiai programai atrinkti padeda saugumo duomenų bazė (angl. ‘Safety Database’). Ši bažė – tai elementų, taisyklių ir išimčių sąrašas, į kurį CleanMYMac programa atsižvelgia ir atrenka tik tai tuos duomenis, kuriuos tikrai galima pašalinti. Pasak ekspertų, ši funkcija padaro šią programą išskirtine ir nepanašia į visas kitas.

CleanMYMac optimizavimo priemonė taip pat leidžia stebėti Mac’o greitį realiu laiku, perspėja apie Mac’s būklę, pašalina nereikalingus failus, padeda visiškai išinstaliuoti nebereikalingas programas, aptinka didelius failus, kurie užima daug vietos, pašalina duomenis, susijusius su asmenine veikla naudojant Mac, išvalo iTunes bei šiukšlinę, padeda tvarkyti plėtinius, praneša apie galimus atsiradusius programų naujinimus, ir t.t. Be to, CleanMyMac vartotojo sąsaja yra minimali ir patogi, o pati sistema gali būti lengvai pritaikoma ir konfigūruojama. Ši programa taip pat suteikia prieigą prie gana sudėtingai randamų failų, tokių kaip slapukai, saugomi slaptažodžiai ir t.t. Taip pat reikėtų paminėti, kad sistemos patikrinimo rezultatai visada praneša apie tai, kas bus daroma, kokie sistemos pakeitimai yra ruošiami, kokia kietojo disko būklė, baterijos likutis, kiek dar liko laisvos vietos RAM atmintyje, ir pan. Ši programa patikrina sistemą pagal tam tikrą grafiką, o po to papildomai praneša apie sistemos klaidas. Taigi, CleanMYMac yra programa, kurią lengva ir patogu naudoti, ir kuri visapusiškai pasirūpins jūsų Mac’u.

Kodėl turėtumėte rinktis CleanMyMac?

Programų, siūlančių padidinti našumą ir optimizuoti Mac’us, Internete yra labai daug. Kai kurios iš jų yra mokamos, o kai kurios ne. Jeigu jums sunku išsirinkti, mes siūlome įsirašyti CleanMYMac. Kodėl? Pirmiausia dėl to, nes ji yra nemokama. Taigi, jeigu ji nepateisintų jūsų lūkesčių, kas nelabai tikėtina, galėtumėte lengvai ją pašalinti ir nepatirtumėte jokių nuostolių. Be to, CleanMYMac yra itin galingas įrankis, kuris gali pagerinti jūsų Mac’o našumą, greitį ir kitus svarbius aspektus gana lengvai. Labai svarbu yra ir tai, kad, dėl savo pažangios duomenų atrinkimo technologijos, ji visiškai sumažina tikimybę pašalinti svarbius failus. Be to, ji taip pat padidins jūsų Mac’o ir jūsų privatumo apsaugą. Programa taip informuos apie pokyčius, kuriuos ketinama inicijuoti, ir leis jums juos atšaukti. Baigiant reikėtų pridurti, kad CleanMYMac nesumažina kompiuterio našumo, išskyrus tada kai vykdo pilną kompiuterio patikrinimą. Taigi, šią programą lengva atisiųsti, įdiegti, paleisti ir prižiūrėti, tačiau ji yra labai naudinga.

Jeigu norite šią programą parsisiųsti saugiai, patariame tai daryti iš oficialios svetainės. Bet kuri iš trečiųjų šalių svetainių gali platinti CleanMYMac kartu su kitomis programėlėmis. Naujausia šios programos versija – CleanMYMac 3.

Pasiūlymas

Apie autorių

Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomisJūsų nuomonė apie CleanMyMac