Pradedant norėtume paskatinti visus kompiuterių vartotojus nelaikyti nebereikalingų programų savo kompiuteryje. Pašalindami jas išsaugosite savo kompiuteryje ir leisite jam veikti pilnu pajėgumu. Be to, programų pašalinimas, arba tiksliau išinstaliavimas, įskaitant Screencast-O-Matic, turėtų būti atliktas nuo pradžios iki galo. Čia reikėtų pabrėžti skirtumą tarp 'pašalinimo', kuris yra tik dalinis išinstaliavimas, ir pačio galutinio proceso – 'išinstaliavimo'. Norint išlaikyti Windows operacinę sistemą stabilią, greitą ir be gedimų, būtina programinę įrangą išinstaliuoti, o tai reiškia, kad norėdami visiškai atsikratyti Screencast-O-Matic programa, turėsite sustabdyti su ja susijusius procesus, patikrinti visus jos aplankus, pašalinti registrų įrašus bei kitus susijusius duomenis.

Nesupraskite mūsų neteisingai. Mes nesiekiame jūsų paskatinti pašalinti Screencast-O-Matic programos bei nebandome jūsų įtikinti, kad ji nėra tinkama naudoti. Tiesą sakant, ši programa yra patikima bei gali būti naudojama displėjaus vaizdo įrašymui vienu paspaudimu tiek Windows, tiek Mac OS. Vis dėlto jeigu siekiate šią programą išinstaliuoti, tačiau susiduriate su keletu problemų (išvardintos apačioje), paaiškinsime jums Screencast-O-Matic programos pašalinimo ypatumus žingsnis po žingsnio.

 1. Screencast-O-Matic nėra Windows programų sąraše;
 2. Screencast-O-Matic neturi automatinės pašalinimo funkcijos;
 3. Klaidos pranešimas pasirodo ekrane kiekvieną kartą kai bandote pašalinti Screencast-O-Matic programą;
 4. Registrų įrašai bei kiti susiję failai nėra pašalinami kartu su pagrindiniu Screencast-O-Matic programos failu.

Kaip išinstaliuoti Screencast-O-Matic?

Dažniausiai programos iš Windows OS gali būti pašalintos itin paprastai, tačiau yra išimčių, o Screencast-O-Matic yra viena iš jų. Nemažai nepatenkintų žmonių kreipėsi į mus su klausimu kaip visiškai išinstaliuoti Screencast-O-Matic iš Windows. Jeigu taupote savo laiką ir siekiate, kad Screencast-O-Matic pašalinimas pavyktų iš pirmo karto, rekomenduojame šią užduotį atlikti naudojant Perfect Uninstaller. Vis dėlto, jeigu pirmenybę teikiate rankiniam programų išinstaliavimo būdui, tuomet sekite šiuos žingsnius:

 • Atsidarykite 'Start Menu' → 'Control Panel' → 'Uninstall a Program' (Windows 7).
 • Atsidarykite 'Start' → 'Programs and Feature' (Windows 8.1)
 • Atsidarykite 'Start Menu' → 'Control Panel' → 'Add/Remove Programs' (Windows XP)
 • Suraskite Screencast-O-Matic, dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant programos, o tada pasirinkite 'Change/Remove'.
 • Spustelėkite 'Yes' tam, kad pradėtumėte išinstaliavimo procesą ir palaukite kol jis bus baigtas.

Sekanti užduotis, kurią jums reikės atlikti – tai sustabdyti šios programos procesus ir pašalinti visus susijusius duomenis. Taigi, visų pirma atsidarykite 'Control Panel', suraskite Screencast-O-Matic.exe procesą ir jį sustabdykite. Po to, patikrinkite registrų įrašus ir visus aplankus, susijusius su minėta programa:

 • Patikrinkite C:\\Program Files (x86)\\Screencast-O-Matic\\v2 katalogą ir pašalinkite visus su programa susijusius failus;
 • Po to, atsidarykite 'Start Menu', į paieškos laukelį įveskite “regedit” ir spustelėkite 'Enter' tam, kad atsidarytumėte registrų redaktorių.
 • Čia jums reikės surasti ir pašalinti visus registrų įrašus, priklausančius Screencast-O-Matic programai.
 • Suraskite susijusius failus šiuose aplankuose: HKEY_CURRENT_USER> Software>Screencast-O-Matic> Software.
 • Suraskite ir pašalinkite visus programos failus šiuose aplankuose: C:\\Program Files\\, C:\\Document and Settings\\All Users\\Application Data\\ and C:\\Documents and Settings\\%USER%\\Application Data\\.

Svarbiausia neskubėkite visų šių veiksmų atlikti, kadangi jums reikės patikrinti daugybę registrų, o tai reiškia, kad skubant labai lengva praleisti tuos, kuriuos būtina pašalinti. Jeigu siekiate išinstaliuoti Screencast-O-Matic greitai ir lengvai, tuomet mes labai rekomenduojame jums naudoti Perfect Uninstaller programą, kuri, beje, yra nemokama. Jos privalumas yra tas, kad ji ne tik padės pašalinti šią programą, bet taip pat pašalins ir visus nebereikalingus failus, kurie priklauso programoms, kurių jau seniai nebėra jūsų kompiuteryje.