Kaip galėčiau optimizuoti kompiuterio darbą

parašė Jake Doe - -
12

Klausimas

Problema: Kaip galėčiau optimizuoti kompiuterio darbą

Sveiki visi. Mano kompiuteriui jau pora metų. Pastaruoju metu jis žymiai sulėtėjo. Kaip galėčiau pagerinti jo darbą? O gal labiau apsimokėtų įsigyti naują kompiuterį?

Patvirtintas atsakymas

computer's performance ekrano nuotraukaNa, naujas kompiuteris tikrai veiks greičiau. Tačiau naudojantis jo ilgesnį laiką, ir naujasis kompiuteris ims veikti lėčiau, todėl pirmiausiai patartume optimizuoti Jūsų turimo kompiuterio darbą. Yra įvairių veiksmingų būdų, skirtų susigrąžinti kompiuterio efektyvumą, kuriais netrukus ir pasidalinsime. 

Kaip optimizuoti kompiuterio darbą rankiniu būdu?

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

Yra bent trys būdai, kurie padės grąžinti Jūsų kompiuterį į jo geriausius laikus. Tiesiog perskaitykite šiuos patarimus, išbandykite juos ir įsitikinkite, kad paprasčiausi sprendimai kartais būna patys veiksmingiausi. 

1. Išvalykite kompiuterį mechaniškai

Jei manote, kad jūsų kompiuteris sulėtėjo dėl įvairių failų jo sistemoje, nebereikalingų programų ir kitų beverčių sistemos elementų, nepamirškite ir techninės savo kompiuterio dalies, kuri visus tuos metus ištikimai Jums tarnaudama rinko dulkes. Drįsime suabejoti, ar nors kartą išvalėte apdulkėjusias kompiuterio dalis. Kompiuterio elementus išvalyti galite suslėgtu oro (tačiau jokiais būdais nenaudokite tam dulkių siurblio!) Jei visgi bijote, kad surenkant kompiuterį po išvalymo liks laisvų dalių, palikite kompiuterio išvalymą profesionaliems kompiuterių priežiūros specialistams. Gal ir sunku patikėti, bet mechaninis kompiuterio išvalymas gali ženkliai pagreitinti jo procesų veiksmingumą. Tačiau galite išbandyti ir kitus variantus. 

2. Ištrinkite nebereikalingas programas

Grįžę į kompiuterio operacinę sistemą valymo imsimės ir čia. Nueikite į valdymo skydą (angl. Control panel) ir atsidarykite kompiuterį įrašytų programų sąrašą. Sąrašo ilgis ir kai kurie jo elementai Jus gali ir priblokšti. Negailestingai ištrinkite programas, kurių nežadate naudoti ateityje, nes šios programos tik užima vietą ir lėtina Jūsų sistemos darbą. 

3. Atnaujinkite fizinę atmintį

Yra dar vienas greitas ir paprastas nieko nekainuojantis būdas, kuris gali turėti didelės įtakos sistemos spartai. Jei Jūsų kompiuterio fizinė atmintis (angl. physical memory ar RAM) mažesnė nei 4GB, galite įsirašyti maksimalų leistiną šios atminties kiekį ir rezultatus pajusti beveik iš karto. 

Kaip optimizuoti kompiuterio darbą automatiškai?

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

Nors negalime pasiūlyti automatizuoto dulkių valymo sprendimo, bet programą, galinčią veiksmingai išvalyti Jūsų Windows sistemą tikrai galime pasiūlyti. Ištrinti nereikalingus sistemos komponentus ir pagreitinti kompiuterio darbą jūs galite šių programų pagalba: ReimageRegCure Pro (pritaikyta Windows OS) arba MacKeeper (pritaikyta Mac OS X).

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Reimage programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip galėčiau optimizuoti kompiuterio darbą"