Kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?

parašė Julija Splinters - -

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?

Neseniai įsirašiau DVD Creator, tačiau ji neatitiko mano lūkesčių. Noriu ją pašalinti, tačiau nepavyksta. Gal galite man paaiškinti, kaip visiškai išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotraukaKeista, kad jums nepatiko DVD Creator. Daugybė žmonių giria šią programą už puikią sąsają, greitį ir funkcionalumą. Vis dėlto, jeigu nusprendėte, kad jums šios programos, galinčios kurti DVD filmukus ir nuotraukų demonstracijas, nebereikia, tuomet mes pateiksime jums detalų paaiškinimą kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS.

Tiesą sakant, programų išinstaliavimo procesas, tiek iš Mac, tiek iš Windows operacinių sistemų, nėra tokia paprasta užduotis, kaip žmonės dažniausiai mano. Dažniausiai tikima, kad užtenka tik nuvilkti programos ikonėlę į šiukšlinę (angl. Trash) ir viskas. NE. Šiukšlinė – tai tikrai ne programos gyvavimo pabaiga. Procesas, kai programa patalpinama šiukšlinėje, yra vadinamas pašalinimu, tačiau ne išinstaliavimu. Jeigu jums reikalingas paaiškinimas, kaip šalinti programas, jį galite rasti čia:

  • Atsidarykite ‘Applications’ aplanką;
  • Suraskite DVD Creator programos ikonėlę ir spustelėkite ją;
  • Šiek tiek palaikykite ją nuspaudę, o tada nuvilkite į šiukšlinę;
  • Spustelėkite Ctrl ir Empty Trash vienu metu tam, kad ištuštintumėte šiukšlinę.

Vis dėlto, tai – ne pabaiga. Nepaisant to, kad šis procesas užtikrina pagrindinio vykdomojo failo pašalinimą, visi kiti susiję failai ir procesai lieka sistemoje. Taigi, tokiu būdu galite prikimšti savo kompiuterį nereikalingais failais, kurie anksčiau ar vėliau gali stipriai sumažinti laisvą vietą Mac’e ir sulėtinti visą sistemą. Taigi, jeigu norite visiškai išinstaliuoti DVD Creator iš Mac, turėsite pašalinti visus registrus ir visus susijusius procesus, kurie vis dar veikia, nors programos jau seniai nėra sistemoje. Visas programos paketas gali būti pašalintas rankiniu būdu, tačiau veiksmai, kurių tam reikės imtis, reikalauja gilesnių žinių apie kompiuterius, todėl rizikuosite atlikdami juos patys. Laimei, jums gali padėti MacKeeper.

Kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

DVD Creator programą iš Mac operacinės sistemos galima pašalinti rankiniu būdu. Tam jums pirmiausia reikės programą ištrinti (nuvilkti į šiukšlinę), o kaip tai padaryti mes jau nurodėme anksčiau, o tada pabandyti surasti visus programos likučius. Patikėkite, tai tikrai nėra pati lengviausia užduotis. Tam jūs turėsite patikrinti visus galimus aplankus ir surasti visus susijusius failus, o tai yra tikrai varginantis ir atidumo reikalaujantis procesas. Visų pirma, turėtumėte patikrinti šiuos aplankus:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Suraskite visus susijusius failus ir juos pašalinkite. Jeigu ieškote pažangesnio būdo DVD Creator išinstaliavimui iš Mac OS X, tuomet mes rekomenduojame pabandyti MacKeeper. Tai nemokama programinė įranga, skirtą Mac’ų optimizavimui. Ši programa vertinama visame pasaulyje, todėl manome, kad kitas patenkintas MacKeeper vartotojas būsite jūs.

 

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Reimage jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?"