Kaip išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS?

parašė Alisa Woods - -

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS?

Sveiki visi! Daug kartų bandžiau pašalinti Google Drive, tačiau ji vis pasirodo mano Mac sistemoje. Gal turite minčių, kodėl taip yra? Bandžiau šią aplikaciją pašalinti per Finder’į, tačiau ekrane atsirado pranešimas, kuriame teigiama, kad „cannot move drive to Trash because it is open.“ Galbūt turite kokių pasiūlymų?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotraukaŠis straipsnis yra skirtas tiems, kurie ieško atsakymo į klausimą „kaip išinstaliuoti Google Drive“. Turbūt žinote, kad ši programa yra legali internetinė failų talpykla, kuri yra vertinama visame pasaulyje. Taigi, jeigu turite kažkokių nusiskundimų, susijusių su šia aplikacija, rekomenduojame susirasti kitą svetainę, kurioje galėtumėte palikti neigiamus komentarus, nes čia mes apie šios programos pliusus ir minusus nekalbėsime.

Šiuo straipsniu norime kreiptis į tuos Mac’ų vartotojus, netinkamai šalinusius programinę įrangą iš Mac. Jeigu nesate įsitikinęs/-usi, ar jūs tai darėte teisingai, turėtumėte perskaityti šį straipsnį ir išsiaiškinti, ar jums nepavyksta išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS dėl to, kad darote tai neteisingai ar yra kita priežastis. Kadangi mūsų tikslas yra padėti jums išpręsti šią problemą, visų pirma įvardinsime pagrindinę priežastį , kodėl žmonėms vis nepavyksta išinstaliuoti programų iš Mac’ų. Taip yra dėl to, kad jie vis dar mano, kad ‘pašalinti’ programą yra tas pats kas ‘išinstaliuoti’. Vis dėlto, taip nėra. Taigi, jeigu pašalinsite Google Drive iš Mac OS paprasčiausiai atlikdami veiksmus, kuriuos pateikėme žemiau, tikrai jos NEišinstaliuosite.

  • Atsidarykite Applications aplanką.
  • Suraskite Google Drive ikonėlę ir spustelėkite ją.
  • Spustelėję ją truputį palaikykite, o tada nuvilkite į šiukšlinę (angl. Trash).
  • Palaikykite Ctrl ir spustelėkite Empty Trash mygtuką tam, kad ištuštintumėte šiukšlinę.

Tai paprasčiausias būdas, leidžiantis atsikratyti pagrindinio vykdomojo failo. Nepaisant to, nepamirškite, kad kiekviena programa įrašyta į Mac’ą inicijuoja tam tikrus pasikeitimus registruose, įrašo daugybę papildomų failų ir gali vykdyti keletą procesų vienu metu. Taigi, norint visiškai išinstaliuoti Google Drive iš Mac, būtina surasti visus susijusius komponentus ir juos visus pašalinti. Kas gali nutikti jeigu juos paliksite? Jie paprasčiausiai liks sistemoje be jokios priežasties, tačiau mes esame tikri, kad Google Drive yra ne vienintelė programa, kurią norėsite pašalinti per ilgą laiko tarpą, kuomet naudosite savo Mac’ą. Taigi, sistemoje galite palikti visą krūvą nereikalingų failų, kurie gali užimti laisvą vietą, susidurti su kitomis programomis bei sulėtinti jūsų Mac’ą. Pats patikimiausias būdas išinstaliuoti Google Drive ir panašias programas – tai paleisti MacKeeper. Šis įrankis yra nemokamas, todėl siūlome jums bent pabandyti jį. Tai galingas Mac’ų optimizavimo įrankis, kuriam jūs tikrai liksite dėkingi už pagalbą. Vis dėlto, yra dar vienas būdas, norint išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS ir mes jį aptarsime sekančioje pastraipoje.

Kaip išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

Kaip jau minėjome, patikimiausias būdas pašalinti Google Drive iš Mac OS X – tai pasikliauti MacKeeper ar kitos Mac’ų optimizavimui skirtos programos pagalba. Vis dėlto, jeigu esate pasiryžęs/-usi išinstaliuoti šią programą nenaudojant papildomos programinės įrangos, tuomet būkite kantrus/-i, neskubėkite ir sutelkite visą dėmesį į patį procesą. Visų pirma, jums reikia pašalinti Google Drive programėlę. Paprastą keturių žingsnių vadovą kaip nuvilkti programas į šiukšlinę mes jau pateikėme anksčiau. Po to, jūsų užduotis – surasti visus papildomus failus, kurie gali būti išsibarstę po įvairiausias vietas, todėl turėsite patikrinti jas visas, o pradėti siūlome nuo šių aplankų:

~/Library/Preferences/
~/Library/Application Support/

Šis procesas neabejotinai atima daug laiko, nes jums teks peržiūrėti ne vieną šimtą failų. Be to, nėra jokios garantijos, kad aptiksite ir pašalinsite visus su Google Drive susijusius failus, todėl mes labai rekomenduojama pasikliauti programa, kuri buvo sukurta būtent šiam darbui.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Reimage jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS?"