Warning: Use of undefined constant disable_subscribeFormShortcode - assumed 'disable_subscribeFormShortcode' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zondervi/domains/sauguspc.lt/public_html/wp-content/themes/esolaskit/functions.php on line 5416
Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?

Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?

parašė Julija Splinters - -

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?

Sveiki. Neseniai savo Mac kompiuteryje aptikau programą pavadintą Mac Auto Fixer. Pastebėjau, kad ši programa tikrina mano kompiuterio sistemą ir suranda daugybę problemų. Aš neturiu jokio supratimo, kaip ši aplikacija atsirado sistemoje, nes neprisimenu, kad būčiau ją įrašęs. Ar galima pasitikėti šia programa? Norėčiau sulaukti iš jūsų patarimų kaip elgtis. Ačiū.

Patvirtintas atsakymas

Mac Auto Fixer yra nepatikima Mac operacinės sistemos optimizavimo priemonė, kuri gali būti apibūdinta kaip gąsdinanti programa. Ši aplikacija dažniausiai patenka į kompiuterio sistemą be vartotojo žinios kartu su kitioms legaliomis programomis. Dėl šios priežasties, vartotojai dažnai aptinka šią aplikaciją be jokios supratimo, iš kur ji galėjo atsirasti.

Gera žinia ta, kad potencialiai nepageidaujamos programos nekelia konkretaus pavojaus kompiuterio sistemai. Tačiau, visada atsiranda rizika, jeigu naudojatės nepatikima aplikacija. Mac Auto Fixer ne tik skleidžia melagingus pranešimus ir bando apgauti vartotojus, kad jų kompiuteris yra užkrėstas, bet ši aplikacija taip pat bando pasipelnyti iš įvairių reklamų. Tokios reklamos dažnai trugdo normaliai kompiuterio veiklai ir gali nukreipti vartotoją į pavojingą tinklalapį.

Kaip jau minėjome, Mac Auto Fixer yra gąsdinanti programa, nes ji remiasi netikrais kompiuterio patikros rezultatais tam, kad apgautų vartotojus ir įtikintų juos nusipirkti licenzijuotą programos versiją. Niekada nepasitikėkite šios programos rodomais rezultatais, nes jie be jokios abejonės yra melagingi! Programos kaip Mac Auto Fixer yra sukurtos surasti įvairias nekensmingas aplikacijas ir aplankus, ir pateikti juos kaip pavojingus.

Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?

Tie, kurie vis dėlto nusprendžia nusipirkti pilną Mac Auto Fixer versiją, gali būti skatinami „panaikinti“ visas problemas ir virusus, užkrėtusius kompiuterio sistemą. Nesirinkite šios parinkties, nes kompiuterio veikla gali pakisti arba imti strigti. Prie viso to, pateikdami kreditinės kortelės informaciją nežinomame pusplapyje, jūs rizikuojate slaptas detales atskleisti įvairiems nepatikimiems šaltiniams, pavyzdžiui, internetiniams nusikaltėliams.

Kai kurios aplikacijos gali būti labai lengvai pašalinimos, užtenka jas „nutempti“ iki „šiukšlinės“, tačiau kitų programų atsikratyti kartais prireikia daugiau pastangų. Norėdami išinstaliuoti Mac Auto Fixer, vartotojams gali prireikti imtis kelių papildomų veiksmų. Prašome peržiūrėti žemiau pateiktą metodą ir kiekvieną punktą atlikti teisingai ir paeiliui.

Svarbu! Turėkite omenyje, kad potencialiai pageidaujamos programos dauginasi labai greitai ir yra didelė tikimybė, kad paspaudus and neatpažįstamos nuorodos, galite įrašyti pavojingus priedus į kompiuterio sistemą. Norėdami būti tikri, kad jūsų MAC operacinė sistema nėra užkrėsta virusu, perskenuokite kompiuterį su [ref id=“Reimage“] arba kokia nors kita patikima antivirusine priemone. Prie viso to, ši programa gali padėti jums ištrinti Mac Auto Fixer. Vis dėlto, jeigu nepageidaujama aplikacija nebuvo pašalinta, atidžiai peržiūrėkite žemiau esančias instrukcijas.

1 žingsnis. Naudokite priverstinio sustabdymo parinktį norėdami neutralizuoti Mac Auto

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programinės įrangos versiją.

Kol Mac Auto Fixer yra aktyvus kompiuterio sistemoje, tol gali būti leidžiami įvairūs užsklandiniai procesai. Tačiau, norėdami sustabdyti nepageidaujamą programą, jūs turėsite padaryti tai priverstinai. Sekite šias instrukcijas norėdami išinstaliuoti Mac Auto Fixer:

 • Paspauskite ant Finder ir eikite į Applications
 • Pasirinkite Utilities aplanką ir jį atidarykite
 • Suraskite Activity Monitor ir paspauskite ant jo dukartIštrinkite Mac Auto Fixer
 • Suraskite sąraše ir pasirinkite Mac Auto Fixer, po to paspauskite 
 • Dešiniu pelės klavišu užlipkite ant Quit Process.
 • Sutikite su procesu paspausdami Force Quit

2 žingsnis. „Nutempkite“ Mac Auto Fixer į „šiukšlinės“ skiltį

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programinės įrangos versiją.

Šis procesas turėtų būti daugeliui lengvai atpažįstamas ir suprantamas. Vis dėlto, jeigu nesate tikri kaip jį atlikti, sekite šiomis instrukcijomis:

 • Eikite į Finder ir pasirinkite Applications
 • Suraskite Mac Auto Fixer aplanką"Nutempikte" Mac Auto Fixer į "šiukšlinę"
 • Paspauskite ant to aplanko ir „nutempkite“ jį į „šiukšlinę“

3 žingsnis. Išinstaliuokite Mac Auto Fixer pašalindami jį iš Application Support

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programinės įrangos versiją.

Paskutinis žingsnis yra atsikratyti visų priedų ir priegų, paliktų Mac Auto Fixer. Norėdami užbaigti išinstaliavimo procesą, sekite šiuos žingsnius:

 • Kairiu pelės klavišu užlipkite ant Finder ir pasirinkite Go to Folder
 • Įrašykite ~/Library/Application Support/ ir spauskite Go
 • Suraskite Mac Auto Fixer ir maf aplankus ir nusiųskite juos į „šiukšlinę“Pašalinkite Mac Auto Fixer melagingą programą
 • Galiausiai dešiniu pelės klavišu paspauskite ant „šiukšlinės“ ir ją išvalykite

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos. - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?"