Kaip pašalinti CRITICAL_PROCESS_DIED klaidą iš Windows OS?

parašė Linas Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti CRITICAL_PROCESS_DIED klaidą iš Windows OS?

Pagalbos! Negaliu paleisti kompiuterio… Nuolat gaunu žinutę mėlyname fone, kuri rašo štai ką: “Your PC ran into a problem and needs to restart. We are just collecting some error info, and then we will restart for you.” Toliau angliškai parašyta, jog galiu rasti daugiau informacijos apie šią problemą internete, į paiešką įvedus klaidos pavadinimą: CRITICAL_PROCESS_DIED. Ar galite man papasakoti, kaip pašalinti šią klaidą?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotrauka

CRITICAL_PROCESS_DIED klaidos pranešimas gali pasirodyti, jei vienas iš pagrindinių procesų, kuris prisideda prie bendro operacinės sistemos paleidimo, pasileidžia netinkamai. Šios sistemos klaidos pašalinimas yra gana sudėtingas, todėl jei nenorite sugaišti daug laiko tvarkant šią problemą savarankiškai, mes rekomenduojame įdiegti vieną iš šių programų, kurios gali automatiškai išspręsti klaidą: Reimage. Tačiau mes vistiek pateiksime instrukcijas, kaip jūs galite pašalinti CRITICAL_PROCESS_DIED klaidą rankiniu būdu.

Kaip pašalinti CRITICAL_PROCESS_DIED klaidą iš Windows OS?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Jei norite sutvarkyti CRITICAL_PROCESS_DIED klaidą rankiniu būdu, atlikite šiuos nurodymus:

  1. Iš naujo paleiskite kompiuterį ir kai kompiuteris užsikraus, spaudinėkite šiuos klavišus vienu metu: Shift + F8. Tai turėtų atverti Advanced Repair Options.
  2. Pasirinkite Troubleshoot > Advanced Options > Windows Startup Settings.
  3. Pasirinkite Restart tam, jog iš naujo paleistumėte kompiuterį.
  4. Iš naujo įjungus kompiuterį, turėtumėte gauti galimybę pasirinkti Safe Mode rėžimą (jei norite prisijungti prie interneto, pasirinkite Safe Mode With Networking).

Po to, kai paleidžiate kompiuterį saugiuoju režimu (angl. Safe Mode), patikrinkite visus kompiuterio tvarkyklių (angl. drivers) problemas. Daugeliu atvejų, mėlynas ekranas su klaidos pranešimu atsiranda dėl sugadintos tvarkyklės arba techninės įrangos. Atidarykite Device Manager tam, jog apžvelgtumėte tvarkyklių būseną.

  1. Paspauskite Windows klavišą + X ir atverkite Device Manager.
  2. Spustelėkite rodyklę šalia kategorijų tam, jog atvertumėte skyrių ir galėtumėte peržiūrėti įrenginius.
  3. Pažiūrėkite, ar ikonose šalia įrenginių nėra geltono trikampio ženkliuko. Jis nurodo, jog įrenginys turi problemų.

Jei kažkuris įtaisas turi trikampio ženklą, vadinasi, jog draiveris (kitaip sakant – tvarkyklė) yra sugadintas. Šią problemą galima išspręsti suradus ir įdiegus įrenginio draiverį iš jo kūrėjų puslapio, arba galite pabandyti paspausti įrenginį dešiniuoju pelės mygtuku ir pažiūrėti, ar Windows sistema pati  savarankiškai suras draiverio atnaujinimą.

Kitu atveju, galite pamatyti raudonu ženklu pažymėtą įrenginio piktogramą. Tai greičiausiai reiškia, kad problema yra sugadinta techninė įranga arba netvirtas jos prijungimas. Prijunkite įrenginį iš naujo – galbūt tai padės. Blogiausiu atveju, jums gali tekti pakeisti įrangą.

Jei atlikus šiuos žingsnius vis dar sulaukiate CRITICAL_PROCESS_DIED žinutės mėlyname fone, turite dar du pasirinkimus.

1 metodas. Šiuo metodu bus iš naujo įdiegta Windows operacinė sistema. Jūs prarasite visus savo duomenis, tačiau nėra beveik jokių abejonių, kad šis metodas visiškai išspręs CRITICAL_PROCESS_DIED problemą. Paspauskite Windows klavišą + I, pasirinkite Change PC settings, tuomet  – General, ir tada pasirinkite Remove Everything and Reinstall Windows.

2 metodas. Operacinės sistemos pagrindas bus įdiegti iš naujo, o jūs neprarasite duomenų. Deja, šis metodas negarantuoja, jog problema bus išspręsta, tačiau pabandyti verta. Spustelėkite Windows klavišą + I, pasirinkite Change PC settings, tuomet – General, tada pasirinkite Refresh Your PC Without Affecting Your Files.

Vienas arba kitas variantas turėtų išspręsti CRITICAL_PROCESS_DIED problemą. Tačiau jei šios instrukcijos jums atrodo sunkios ir painios, siūlome išbandyti vieną iš šių programų, kurios gali sutvarkyti CRITICAL_PROCESS_DIED klaidą: Reimage.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti CRITICAL_PROCESS_DIED klaidą iš Windows OS?"