Kaip pašalinti „VCRUNTIME140.dll is Missing “ klaidą iš Windows?

parašė Alisa Woods - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti „VCRUNTIME140.dll is Missing “ klaidą iš Windows?

Negaliu naudotis Photoshop ir Skype programomis, nes ekrane atsiranda klaidos langas: The program can’t start because VCRUNTIME140.dll is missing from your computer. Keista, kodėl pažeistos būtent tik šios dvi programos? Ar įmanoma įsirašyti vien tik VCRUNTIME140.dll failą? Prašau padėkite. 

Patvirtintas atsakymas

VCRUNTIME140.dll – tai failas, kurį naudoja Visual C++ Redistributable, reikalingas Visual Studio 2015 programinei įrangsi. C++ failų paketą į sistemą įrašo programa, kuriai jis reikalingas, o vėliau atskiri C ++ failai atsako už programinės įrangos komponentų veiklą.

Taigi, jeigu nors vienas C ++ paketo komponentas yra atsitiktinai pašalinimas, sugadinamas arba dėl kitos priežasties nustoja tinkamai funkcionuoti, programos, kurioms būtinas C ++ taip pat nustoja veikti, o norint jas atidaryti pasirodo šis klaidos pranešimas:

The program can’t start because VCRUNTIME140.dll is missing from your computer.
Try reinstalling the program to fix this problem.

VCRUNTIME140.DLL is missing klaida Windows operacinėje sistemoje

Daug žmonių susiduria su VCRUNTIME140.dll klaida naudojant Adobe Creative Cloud programą. Pasak Adobe technikų, problema galėjo atsirasti dėl to, kad Adobe Creative Cloud vykdomasis failas buvo pakeistas iš Microsoft į Visual C ++. Šis pakeitimas buvo įvykdytas siekiant užtikrinti, kad visi „runtime“ komponentai, kuriuos naudoja Creative Cloud programinė įranga, būtų suderinami su Microsoft.

Norint aktyvuoti Adobe Creative Cloud programinę įrangą rekomenduojama iš naujo įsirašyti Visual C ++ paketą iš oficialios Microsoft svetainės. Jeigu problema nėra susijusi su Creative Cloud programa, turėtumėte nedelsiant patikrinti, ar jūsų kompiuteryje nėra kenkėjiškų programų, įsirašyti visus Windows atnaujinimus bei patikrinti, ar operacinėje sistemoje nėra pažeistų failų. 

Iš naujo įsirašykite Visual C++ Redistributable paketą, kurį naudoja Visual Studio 2015

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Norint pašalinti VCRUNTIME140.dll klaidą, IT specialistai rekomenduoja iš naujo įsirašyti „Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015.“ Nors šį paketą galima atsisiųsti iš įvairių atsisiuntimo svetainių, patartina jį atsisiųsti iš oficialios Microsoft svetainės, spustelėjus ant šios nuorodos.

Spustelėję šią nuorodą, jūs sulauksite klausimo kokio failo jums reikia, vc_redist.x64.exe ar vc_redist.x86.exe. Jeigu jūsų kompiuterinė sistema yra 32 bitų, siųskitės x86 failo versiją, o jei naudojate 64 bitų „Windows“, rinkitės x64 versiją. Pasirinkę spauskite Next.

VCRUNTIME140.dll failo atsiuntimas

Dabar atidarykite atsiųstą failą ir sutikite su Microsoft Programinės įrangos licencijos sutartimi (angl. Microsoft Software Licence Terms). Tam pažymėkite varnelę ties I agree to the license terms and conditions ir pasirinkite Install:

VCRUNTIME140.dll instaliavimas

Pašalinkite Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable gedimą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.
  1. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows mygtuką ir pasirinkite Control Panel. Tą patį galima padaryti atsidarius Windows paiešką ir įvedus control į paieškos laukelį.
  2. Atsidarykite Programs & Features arba Add/Remove Programs, priklausomai nuo operacinės sistemos tipo.
  3. Suraskite Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable (x64) – [versijos numeris] ir spustelėkite Uninstall.
  4. Kai pasirodys išinstaliavimo gidas, nespauskite Uninstall. Vietoj to, pasirinkite Repair.
  5. Baigę perkraukite kompiuterį. 

Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable problemos taisymas

Patikrinkite, ar kompiuteryje nėra kenkėjiškų programų

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

VCRUNTIME140.dll klaidą gali paskatinti kompiuterinis virusas. Jeigu bandėte perrašyti Visual C ++ Redistributable, tačiau tai nepadėjo, rekomenduojame patikrinti kompiuterį, ar jame nėra kenkėjiškų programų. Šiam tikslui galite naudoti betkokią antivirusinę programą, pavyzdžiui Reimage.

Kitos rekomendacijos

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.
  1. Iš naujo įsirašykite programą, kurios negalite atidaryti dėl „VCRUNTIME140.dll is missing“ klaidos. Jeigu Skype programa buvo pažeista, visų pirma išinstaliuokite ją per Control Panel, o tada atsisiųskite naujausią jos versiją iš oficialios svetainės.
  2. Įsirašykite Windows atnaujinimus. Atsidarykite Settings funkciją ir eikite į Updates & Security. Spustelėkite Check for Updates ir palaukite kol paieška bus baigta.
  3. Aktyvuokite System File Checker tam , kad patikrintumėte, ar sistemoje nėra pažeistų failų. Atsidarykite Command Prompt (Admin) ir įveskite sfc / scannow komandą. Spustelėkite Enter tam, kad komandą aktyvuotumėte.

SVARBU: galite rasti nemažai pasiūlymų įsirašyti VCRUNTIME140.dll failą. Neturėtumėte to daryti! Hakeriai dažnai slepia kenksmingas programas po .dll failias, todėl vietoj reikiamo failo, galite atsisiųsti kenksmingą failą arba pavojingą kompiuterinį virusą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

ekrano nuotrauka
 ekrano nuotraukaSistemos tikrinimo paleidimas

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „VCRUNTIME140.dll is Missing “ klaidą iš Windows?"