Kaip pašalinti “Windows media player cannot find the file” klaidą?

parašė Olivija Moreli - -
12

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti “Windows media player cannot find the file” klaidą?

Panašu, kad mano Windows Media Player’is neveikia taip, kaip turėtų. Kai tik įdedu CD į diskasukį ir pabandau paleisti ar įrašyti failus, gaunu tokį pranešimą: “Windows Media Player cannot find the file.” Paspaudus ant pranešimo, esu informuojamas apie failus, kuriuos jau senų seniausiai pašalinau iš savo kompiuterio. Įdomu, kodėl taip yra?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotrauka“Windows media player cannot find the file” yra klaidos pranešimas, kuris jau žinomas daugybę metų. Tūkstančiai žmonių susidūrė su šia problema ir, manome, kad gana nesunkiai su ja susitvarkė. Tikime, kad ir jūs su ja susidorosite.
Dažniausiai šis klaidos pranešimas atsiranda ekrane tuomet kai kompiuterio vartotojas bando paleisti/kopijuoti muziką iš kompaktinio disko ar grojaraščio. Kaip jūs ir minėjote, dažniausiai ši klaida atsiranda dėl netinkamai perkeltų, pervadintų arba pašalintų failų. Taigi, jeigu “Windows media player cannot find the file” klaida vis atsiranda jūsų ekrane, visų pirma turėtumėte patikrinti, ar jūsų Media Player’is palaiko failų, kuriuos norite atidaryti, formatą. Tam jums reikės:

 1. Uždaryti ‘Windows Media Player’;
 2. Spustelėti ‘Start’ → ‘Control Panel’ → ‘Large Icons’ → ‘Administrative Tools’ → ‘Services’.
 3. Surasti “Windows Media Player Network Sharing Service”, dešiniu pelės klavišu spustelėti ant šios parinkties, o tada pasirinkti ‘Stop’;
 4. Atsidaryti “C:\Users\”your username”\AppData\Local\Microsoft\Media Player”;
 5. Surasti visus failus, pavadintus kaip „CurrentDatabase_***.wmdb and LocalMLS_*.wmdb”;
 6. Po to, pakartoti 2 ir 3 žingsnius, tik vietoj ‘Stop’ pasirinkti ‘Start’ tam, kad ir vėl aktyvuotumėte ‘Media Sharing Service’;
 7. Iš naujo atsidaryti ‘Windows Media Player’.

Ar atlikus minėtus veiksmus vis dar gaunate klaidos pranešimą “Windows media player cannot find the file”? Jeigu taip, tuomet jums reikėtų patikrinti, ar bibliotekoje (angl. ‘Library’) įvestos failų buvimo vietos nuorodos yra teisingos. Tam jums reikia atsidaryti ‘Media Player’, surasti ‘Tools’, pasirinkti ‘Options’ bei spustelėti ‘Rip music’. Jeigu matote, kad įvesta vieta atitinka tą, į kurią jūs norite perkelti pasirinktus failus arba tą, kurioje yra failai, kuriuos norite paleisti, tuomet viskas gerai. Vis dėlto, jeigu matote tuščią laukelį arba failų buvimo vietos nuoroda nėra teisinga, tuomet gali būti, kad “Windows media player cannot find the file” klaida kyla būtent dėl neteisingos nuorodos. Norint tai pataisyti, suraskite ‘Change’ mygtuką, spustelėkite ant jo ir įveskite jums reikiamą nuodorą.

Jeigu bibliotekoje esanti nuoroda yra teisinga, tuomet paskutinis dalykas, kurį galime jums pasiūlyti, tai:

 • Uždaryti ‘Windows Media Player’;
 • Spustelėti ‘Start’ → ‘Computer’;
 • Surasti ir dešiniu pelės klavišu spustelėti ant ‘Music’ bei pasirinkti ‘Properties’;
 • Surasti “Include a folder…” ir pasirinkti aplanką, kuriame norite laikyti muzikos failus;
 • Po to, atsidarykite ‘Library’, įveskite to pačio aplanko nuorodą, spustelėkite ‘Set save location’ ir ‘OK’.

Kaip pašalinti “Windows media player cannot find the file” klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Jeigu nei vienas iš aukščiau pateiktų būdu nepadėjo jums pašalinti “Windows media player cannot find the file” klaidos, tuomet mes labai rekomenduojame pabandyti šią problemą išspręsti automatiškai. Pavyzdžiui, mes siūlome pasikliauti RegCure Pro arba SpeedyPC Pro programa. Jos abi yra nemokamos. Be to, abi jos yra sukurtos taip, kad automatiškai optimizuotų kompiuterį, aptiktų registrų, failų bei programinės įrangos gedimus ir t.t. Taigi, nedvejokite ir pašalinkite “Windows media player cannot find the file” klaidą nedelsiant.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti “Windows media player cannot find the file” klaidą?"