Kaip pašalinti “You don’t have permission to save in this location” klaidą iš Windows?

parašė Gabrielė E. Hall - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti “You don’t have permission to save in this location” klaidą iš Windows?

Kiekvieną kartą kai noriu išsaugoti bet kokį failą aplanke, ant darbalaukio, Documents, Pictures, OneDrive ar dar kur nors, ekrane pasirodo pranešimas “You don’t have permission to save in this location”. Man siūloma pasirinkti kitą aplanką, tačiau net jeigu taip ir padarau, vėl iššoka tas pats pranešimas. Tai lyg užburtas ratas, o aš nežinau kaip iš jo išeiti. Gal jūs man galėtumėte padėti?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotrauka

“You don’t have permission to save in this location” – tai klaidos pranešimas, pasirodantis visose Windows operacinės sistemos versijoje. Jis atsiranda tuomet, kai kompiuterio savininkas bando išsaugoti atsitiktinius failus viename iš sistemos aplankų, įskaitant ir OneDrive saugyklą. Pranešime įvardijama konkreti vieta, kurioje failų saugojimas nėra leidžiamas ir nurodoma alternatyvi failų talpinimo vieta. Deja, net bandant išsaugoti failus nurodytame aplanke, ekrane atsiranda tas pats “You don’t have permission to save in this location“ klaidos pranešimas. Nors ši problema pirmiausia ir buvo užregistruota Windows 7 ir 8 sistemose, vos tik pasirodžius Windows 10 sistemos versijai, žmonių besusiduriančių su ja labai padaugėjo. Dažniausiai, problema kyla dėl sistemos apsaugos nustatymų, todėl tik administratoriui leidžiama saugoti duomenis bet kokioje kompiuterio vietoje. Išimtinais atvejais, trečiųjų šalių antivirusinė programa taip pat gali blokuoti duomenų saugojimą tam tikruose kompiuterio aplankuose. Laimei, pašalinti “You don’t have permission to save in this location” klaidą nėra sunku. Norint tai padaryti, jums tereikia atidžiai atlikti žemiau nurodytus veiksmus.

Kaip pašalinti “You don’t have permission to save in this location” klaidą iš Windows 10?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Visų pirma patartina paleisti Windows Troubleshooter skenerį. Keletas žmonių pranešė, kad ši programėlė automatiškai aptiko ir pašalinimo šią klaidą. Jeigu ji jums nepadėjo, tuomet išjunkite trečiųjų šalių antivirusinę programą, žinoma jeigu tokią naudojate. Kaspersky ir Avast antivirusinės programos gali pakeisti tam tikrus saugos nustatymus arba jų gedimai gali iššaukti “You don’t have permission to save in this location” klaidą. Jeigu šie paprasti veiksmai nepadėjo išspręsti problemos, vienintelis būdas – rankiniu būdu pakeisti saugos nustatymus.

Pirmas būdas.

 • Spustelėkite Windows mygtuką + R tam, kad atidarytumėte vykdomąjį langą.
 • Įveskite netplwiz ir paspauskite Enter.
 • Kai pasirodys User Account langas, atsidarykite User stulpelį.
 • Suraskite aplanką, kuriame norint išsaugoti failus pasirodo aprašyta klaida.
 • Pasirinkite Properties ir pažymėkite Administrator laukelį.
 • Spustelėkite Apply ir OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.
 • Baigiant perkraukite kompiuterį.

Antras būdas.

 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant aplanko, kuris rodo “You don’t have permission to save in this location” klaidą.
 • Pasirinkite Properties ir atsidarykite Security stulpelį.
 • Paspauskite Advanced ir suraskite Owner.
 • Paspauskite Change mygtuką, esantį šalia Owner ir įveskite savo vartotojo vardą.
 • Pasirinkite Check Names ir paspauskite Enter.
 • Pažymėkite Replace owner on subcontainers and objects ir paspauskite OK.
 • Jeigu pasirodo „Do you want to replace the directory permissions with permissions granting you full control?“ pranešimas, norėdami tęsti paspauskite Yes.
 • Po to, paspauskite Edit mygtuką ir spustelėkite ant savo vartotojo vardo.
 • Pasirinkite Full control ir paspauskite OK.
 • Spustelėkite Apply ir OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.
 • Tam, kad aktyvuotumėte pakeitimus, perkraukite kompiuterį.

PATARIMAS: patartina reguliariai nuskenuoti savo kompiuterį su Reimage. Ši programa užtikrins tinkamą sistemos optimizavimą, sklandžią veiklą bei apsaugos ją nuo virusų ir kitų kenkėjiškų programų.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti “You don’t have permission to save in this location” klaidą iš Windows?"