Kaip pataisyti užstrigusį macOS Sierra atnaujinimo siuntimą ar įrašymą??

parašė Julija Splinters - -

Klausimas

Problema: Kaip pataisyti užstrigusį macOS Sierra atnaujinimo siuntimą ar įrašymą??

Noriu atsisiųsti MacOS Sierra atnaujinimą, tačiau negaliu to padaryti. Atsisiunčiau atnaujinimą iš Mac parduotuvės, tačiau įrašymo procesas užstringa. Po to, jį pašalinau ir pabandžiau iš naujo jį atsisiųsti ir įsirašyti. Šį kartą ir atsisiuntimas nepavyko. Labai prašau pasakykite, kodėl taip nutinka? Ar galėčiau kažką padaryti, kad sutvarkyčiau šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotrauka

MacOS Sierra atnaujinimas pasirodė ir tapo prieinamu visiems Mac vartotojams 2016 rugsėjį. Juo siekiama patobulinti Mac sistemos stabilumą bei našumą. Atnaujinime įtraukta nemažai klaidų pataisymų, Siti integracija, automatinis atrakinimas naudojant „Apple Watch“, naujos saugyklos optimizavimas, „copy/paste“ komandos vykdymas keliuose įrenginiuose, naujų sistemos failų šifravimas ir daug kitų naujų funkcijų. Deja, bet ne visi Mac vartotojai gali mėgautis MacOS Sierra privalumais, nes kai kuriems iš jų atnaujinimo procesas užstringa. Nors jį galima atsisiųsti iš Mac App Store jau nuo rugsėjo mėnesio, gana didelis skaičius Mac OS X vartotojų iki šiol negali pakeisti el Capitan bei kitų senesnių Mac OS versijų į Sierra. Priežastis labai paprasta – MacOS Sierra atnaujinimas užstringa atsisiuntimo arba įrašymo metu. Pasak ekspertų, taip gali atsitikti dėl antivirusinės programos, vidinių sistemos klaidų, failų likučių ar panašių problemų, tačiau konkreti problemos priežastis nėra visiškai aiški. Vis dėlto, Mac OS ekspertai pateikė keletą patarimų, galinčių padėti pašalinti MacOS Sierra atnaujinimo problemas.

Kaip atstatyti užstrigusį MacOS Sierra atnaujinimo siuntimą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programos versiją.

Prieš siunčiantis MacOS Sierra atnaujinimą, patartina patikrinti Mac sistemos ypatybes ir įsitikinti, kad ji atitinka naujausios operacinės sistemos versijos reikalavimus. Be to, užtikrinkite, kad sistemoje yra bent jau 2GB atminties bei 8.8 GB saugojimo vietos. 

Turint omenyje, kad atnaujinimas gali užstrigti, taip pat patartina susikurti atsargines asmeninių duomenų, tokių kaip nuotraukos ar dokumentai, kopijas. Nors praradus asmeninius duomenis visuomet galima naudoti duomenų atkūrimui skirtą programinę įrangą, gana dažnai ji neatkuria visų reikiamų failų. Be to, jums taip pat reikėtų susikurti Mac duomenų kopijas naudojant Time Machine, nes tokiu atveju galėtumėte grįžti į ankstensę sistemos stadiją

Kai būsite pasiruošę įsirašyti atnaujinimą, nueikite į Mac programėlių parduotuvę ir susiraskite atnaujinimą. Spustelėkite Download mygtuką ir palaukite kol siuntimas bus baigtas. Tuomet atidarykite sąrankos failą. Jeigu procesas užstringa, paspauskite Command + L komandą, kad patikrintumėte, kiek laiko liko iki įrašymo proceso pabaigos. Gali būti, kad paspaudus Command + L komandą, negaunate jokių rezultatų. Šiuo atveju jums reikėtų palaikyti Power mygtuką ir perkrauti Mac sistemą. Po to, pabandykite dar kartą įsirašyti atnaujinimą ir paspauskite Command + L komandą dar kartą. Jeigu procesas ir vėl užstringa, perkraukite Mac ir palaykite Shift mygtuką tam, kad sistema įsijugtų Safe Mode režimu. Jeigu ir šiuo atveju įdiegimo procesas nepavyksta, pabandykite išjungti antivirusinę programą. Jokio progreso? Gali būti, kad vienintelis likęs sprendimas – tai susisiekti su Apple techninės pagalbos specialistais…

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant , susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos. - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pataisyti užstrigusį macOS Sierra atnaujinimo siuntimą ar įrašymą??"