Kaip išinstaliuoti Moom iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Moom iš Mac OS X?

Atrodo, kad pašalinau Moom programą iš „Applications“ aplanko, tačiau panašu, kad ji turi papildomų komponentų, kurie ir toliau veikia mano Mac’o sistemoje. Galbūt galėtumėte man paaiškinti kaip tokias programas reikėtų šalinti?

Patvirtintas atsakymas

Kalbant apie daugumą programų, skirtų Mac operacinei sistemai, reikėtų paminėti, kad dažniausiai jas pašalinti galima labai paprastai. Kitaip tariant, norint pašalinti nebereikalingas programas, reikia atsidaryti „Applications“ aplanką ir iš ten ištrinti programos ikonėlę. Vis dėlto, kai kurios Mac’ams skirtos programos įrašo papildomus komponentus, kurie gali veikti sistemoje net jeigu pagrindinis programos failas jau seniai buvo pašalintas. Tiesą sakant, tokie antraeiliai arba atraminiai failai gali būti Mac’e tiek kiek jūs norite, tačiau būtina paminėti, kad vėliau jie gali sukelti šiokių tokių problemų kai bandoma pašalinti senus/sugadintus registrus, iš naujo įsirašyti programinę įrangą, atlaisvinti vietos, pagerinti našumą ir t.t. Vos tik Mac’o sistema yra perpildoma antraeilių komponentų, ji gali pradėti elgtis kaip užsispyręs vaikas, todėl patartina visada ištrinti programas, kurių nenaudojate, kartu su visais joms priklausančiais failais.

Šiandien mes bandome išsiaiškinti visus ypatumus, susijusius su Moom išinstaliavimu iš Mac OS X. Nepaisant to, kad Moom programa yra patikima ir naudinga, nes leidžia kontroliuoti rodomus programų bei veiksmų langus, jų vietą, dydį bei viso ekrano režimą, jeigu jos nenaudojate, patartina ją pašalinti. Programos Mac OS X pagal numatytuosius parametrus yra laikomos „Applications“ aplanke. Taigi, norint pašalinti Moom iš Mac, visų pirma jums reikės:

  • Atsidaryti „Applications“ aplanką;
  • Spustelėti ant Moom ikonėlės ir ją palaikyti;
  • Nuvilkti ikonėlę į šiukšlinę;
  • Ištuštinti šiukšlinę.

Moom išinstaliavimas nebus baigtas atlikus minėtus veiksmus, kadangi ši programa, kaip ir minėjome, turi papildomų komponentų. Jeigu norite juos surasti ir pašalinti vienu mygtuko paspaudimu, siūlome jums šį procesą atlikti naudojant MacKeeper arba CleanMyMac programą. Be to, Moom pašalinti iš Mac OS X galite ir patys, o kaip tai padaryti, paaiškinsime sekančioje pastraipoje.

Kaip išinstaliuoti Moom iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Visų pirma, jeigu norite iššiaiškinti ar programa, kurią ketinate pašalinti turi papildomų komponentų ar ne, turėtumėte atsidaryti paiešką (angl. Finder) ir į ją įvesti Moon programos pavadinimą. Jeigu randate failą pavadinimu moom.app, tai reiškia kad jokių papidlomų komponentų ji neturi, tačiau visi kiti variantai reiškia, kad jums taipogi reikės surasti su Moom programa susijusius papildomus komponentus. Tiesą sakant, Mac sistemoje yra dvi vietos, kuriose laikomi pagalbiniai programinės įrangos failai, t. y:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Taigi, jums reikės patikrinti šias failų buvimo vietas ir pabandyti surasti visus komponentus, susijusius su Moom programėle. Galite rasti tiek atskirų failų, tiek aplankų, pilnų nebereikalingų komponentų. Nesvarbu kokius duomenis atrastumėte, jums reikės išvalyti juos visus. Kitos galimos papildomų komponentų buvimo vietos yra: /Library/LaunchAgents, /Library/PreferencePanes, /Library/StartupItems. Jeigu norite išinstaliuoti Moom iš Mac OS X automatiškai, galite pasikliauti viena iš šių programų: MacKeeper arba CleanMyMac.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Moom iš Mac OS X?"