Kaip pilnai pašalinti „BlueStacks“ iš „Windows“?

Klausimas

Problema: Kaip pilnai pašalinti „BlueStacks“ iš „Windows“?

Laba diena. Niekaip negaliu iki galo pašalinti Bluestacks. Aš net negaliu jos rasti, tai kam turėčiau ją ištrinti? Bandžiau pats rasti išeitį, bet nepavyko. Gal man reikia pašalinti daugiau failų ar aplankų… Neįsivaizduoju ką turėčiau daryti. Gal galite padėti? Nebežinau ką dar galėčiau išmėginti.

Patvirtintas atsakymas

Naudotojai dažnai praneša, kad patiria problemų, kai nori pilnai pašalinti „BlueStacks“ iš „Windows“. Žmonės nori pakeisti arba visiškai ištrinti šiuos failus. Tačiau norint pilnai pašalinti programą, reikia pašalinti visas programas, žaidimų duomenis ir failus, kurie susiję su šia programa. Kartais programos gali palikti tam tikrus registro įrašus, nepageidaujamus failus ir kitas dalis, kurias reikia nutraukti norint atlikti pilną pašalinimą.

„BlueStacks“ yra „App Player“, sukurtas „Windows“ operacinės sistemos įrenginiams ir kurio funkcija – paleisti programas, skirtas „Android“ sistemai. Tai vienas iš kelių tiltų tarp „Windows“ kompiuterių ir „Android“ įrenginių. Žmonės linkę naudoti programą, tačiau kai asmuo nori ją pašalinti, iškyla problema. Pagrindinė bėda yra ta, kad programos neįmanoma pilnai pašalinti iš kompiuterio.

Jei norite pašalinti „BlueStacks“ iš „Windows“ ir kyla problema, kad proceso neįmanoma iki galo užbaigti, dėl to gali būti kaltos kelios priežastys. Taip gali nutikti, kai sistemos nustatymai nėra tinkamai pakeisti arba kai kurie sistemos failai yra sugadinti, ar netgi pažeisti kenkėjiškų programų.

Kai programa nėra pašalinta, bet yra nenaudinga, ji užima vietą kompiuteryje ir netgi gali sukelti kitų problemų, susijusių su įrenginio funkcijomis ir įrenginyje esančiomis programomis. Tai gali būti paprastas procesas, tačiau tai gali sukelti papildomų problemų, jei procedūra nebus užbaigta. Panašiai būna ir su „Windows“ OS naujinimais ir instaliacijomis, jei šios yra klaidingos.

Bluestacks pašalinimas

Jei negalite išvalyti įrenginio nuo tų nepageidaujamų failų ir pakeistų ar sugadintų duomenų, sistema yra užimta nenaudingais failais ir veikia lėtai, pradeda netinkamai veikti įvairios funkcijos. Turėtumėte paleisti FortectMac Washing Machine X9, kad patikrintumėte sistemos failų pažeidimus ir išvalytumėte sistemą. Tuomet galėsite pilnai pašalinti „BlueStacks“, atlikdami toliau nurodytus veiksmus ir nesusidursite su papildomomis kompiuterio problemomis.

1 būdas. Valdymo skydelis

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start meniu arba paspauskite Windows logotipo klavišą + X, kad atidarytumėte WinX meniu,
 2. taip pat galite jo ieškoti užduočių juostos paieškoje,
  Control paieška
 3. paspauskite ant Control Panel,
 4. spustelėkite Uninstall a program, kurį rasite Programs skiltyje,
  Control Panel
 5. raskite ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite BlueStacks App Player, tuomet spustelėkite Uninstall,
  Pašalinkite programą
 6. patvirtinkite veiksmą,
 7. pereikite per pašalinimo vedlį, kad sėkmingai pašalintumėte programą,
 8. eikite į X:\\ProgramData (X yra disko raidė, atitinkanti vietą, kurioje yra įdiegta „Windows“ operacinė sistema),
 9. raskite BlueStacksSetup aplanką, kad jį pasirinktumėte,
 10. paspauskite Delete,
 11. atsidariusiame iššokančiajame lange patvirtinkite veiksmą.

2 būdas. Šlamšto valymas

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 • Paspauskite Windows Logo klavišą + R, kad atidarytumėte Run dialogo langą,
  Paleiskite funkciją
 • įveskite %temp% į Run dialogo langą ir paspauskite Enter,
 • paspauskite Ctrl + A, kad pasirinktumėte viską, kas yra aplanke,
 • paspauskite Delete,
 • atidarykite Run dialogo langą,
 • įveskite regedit ir paspauskite Enter, kad paleistumėte Registry Editor,
  Registro redaktorius
 • eikite į šį katalogą, esantį kairėje Registry Editor srityje:
  HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > BlueStacks
 • skiltyje SOFTWARE spustelėkite BlueStacks antrinį raktą,
 • pasirinkite viską, kas yra dešinėje Registry Editor pusėje,
 • paspauskite Delete.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pilnai pašalinti „BlueStacks“ iš „Windows“?"