Ką reiškia „DCB_ASSOCIATION: 149427a0982c12478497b8a“ žinutė ir ką daryti ją gavus?

Problema: Sveiki. Gavau keistą žinutę: „DCB_ASSOCIATION: 149427a0982c12478497b8a“. Nesuprantu ką tai reiškia ir ką turėčiau daryti. Ar tai sukčiai? Prašau paaiškinkite kas tai ir kokių veiksmų turėtume imtis.

Patvirtintas atsakymas

Ką reiškia DCB_ASSOCIATIONKą reiškia „DCB_ASSOCIATION“ ir ką daryti gavus tokią žinutę?

„DCB_ASSOCIATION“ žinutė daugeliui naudotojų yra visiškai nesuprantama ir jiems kyla klausimų kodėl gavo tokią keistą SMS ir ką reikėtų toliau daryti ar kaip atsikratyti „DCB_ASSOCIATION“ žinučių. Visos tokio tipo SMS pradedamos „DCB_ASSOCIATION“ arba „DCB:Y3890K4“, o toliau seka atsitiktinis skaičių ir raidžių kodas. Pavyzdžiui, galite gauti tokį kodą kaip:

  • DCB_ASSOCIATION:Y35810KLQRRF6D4H9D9Q4FRTGM
  • DCB_ASSOCIATION:PB23CF051C8536D53CD34EAD

Jeigu pastebėjote, jog gavote tokią keistą„DCB_ASSOCIATION“ SMS, ji veikiausiai atėjo iš trumpojo numerio, kuris skiriasi priklausomai nuo jūsų mobiliojo ryšio tiekėjo bei šalies, kurioje esate. Šį keistą kodą galite gauti iš 6759, 7133, 1505, 9210, 6105 ar kažkokio kito trumpojo numerio, o tada, kaip ir dauguma kitų Android telefonų naudotojų, pradėsite sukti galvą ką tai reiškia.

Mobiliųjų telefonų turėtojai šiais laikais naudoja juos ne tik skambinti savo artimiesiems ar draugams, bet ir įvairiems kitiems darbams: piešimui, mokėjimams atlikti, žaidimams, fotografavimui, filmavimui ir t. t. Telefonai patapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi ir jie yra tokie galingi, jog dažnam žmogui atstoja mini kompiuterį todėl bet kokia problema gali sukelti daug nepatogumų. Įskaitant ir „DCB_ASSOCIATION“ žinutes.

Nepaisant to, kaip ištobulėjusi šiuolaikinė apsauga, įvairaus plauko sukčiai vis dar naudojasi telefonais, kad siuntinėtų melagingas laimėjimų žinutes ar skatintų paspausti ant nuorodų, kurios iš tiesų nuvestų į kenkėjiškas svetaines virusams atsisiųsti. Todėl natūralu, jog žmonės gavę keistą žinutę iš trumpojo numerio išsigąsta ir pagalvoja, jog gali būti, kad „DCB_ASSOCIATION“ yra virusas ar kitas naujas sukčių būdas, mėginant išvilioti pinigus.

Ką reiškia DCB_ASSOCIATION

Visgi siūlome nesijaudinti dėl tokios SMS. „DCB_ASSOCIATION“ žinutę siunčia ne aferistai, o teisėtas šaltinis. „DCB“ (ang. Direct Carrier Billing) reiškia tiesioginį atsiskaitymą per mobiliojo ryšio operatorių. Kaip ir galima nuspėti iš pavadinimo, „Google Play Store“ naudoja šį pranešimą „Google Play Store“ paskyrai susieti su jūsų mobiliuoju tinklu, kad galėtumėte tiesiogiai atsiskaityti už pirkinius, kuriuos ketinate įsigyti „Google Play Store“.

Kai šis metodas aktyvuotas, jūs galite iš karto pirkti „Google Play Store“ siūlomus produktus, o išleista suma bus įtraukta į mėnesinę jūsų telefono sąskaitą. „DCB_ASSOCIATION“ žinutę gali gauti tik Android įrenginiai, kadangi DCB metodu naudojasi tik „Google Play Store“.

Taigi, kai perkate per mobiliojo ryšio paslaugų tiekėją, „Google Play“ siunčia operatoriui pranešimą, naudojant konkretų kodą, susijusį su tuo operatoriumi. Tas autentifikavimo kodas ir yra „DCB_ASSOCIATION: [autentifikavimo_ID]“. Kai jūsų mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjas gauna SMS su kodu, jis patikrina tai ir įsitikina, kad pranešimas buvo gautas iš jūsų mobiliojo telefono numerio ir „Google Play Store“ paskyros, o tada patvirtina kodą. Po to, kai tiekėjas patvirtins kodą, „Google Play Store“ pridės DCB mokėjimo metodą jūsų „Google Play“ paskyroje ir tuomet galėsite sėkmingai naudoti šį mokėjimo metodą pirkdami „Google Play Store“.

Tad jeigu pasirinkote savo mobiliojo ryšio paslaugų tiekėją kaip galimą mokėjimo būdą atsiskaitant už pirkinius iš „Google Play Store“, nereikia jaudintis dėl „DCB_ASSOCIATION“ žinutės gavimo. Tačiau taip pat turėtumėte įsidėmėti, jog kai kurios kenkėjiškos programos ar tam tikri įsilaužimo metodai gali suteikti programišiams galimybę atlikti operacijas per „Google Play“ be jūsų sutikimo.

Tokiu atveju turėtumėte sunerimti dėl gautų „DCB_ASSOCIATION“ žinučių. Geriausias būdas išvengti galimos žalos – nedelsiant pakeisti „Google“ slaptažodį ir susisiekti su savo operatoriumi. Jei paaiškinsite apie be jūsų žinios atliktas nepageidaujamas operacijas, greičiausiai jums bus grąžinti prarasti pinigai.

Jei norite atsikratyti „DCB_ASSOCIATION“ žinučių ir pašalinti mokėjimo būdą, naudojamą „Google Play“, rekomenduojame vadovautis žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Pašalinkite „DCB_ASSOCIATION“ mokėjimo būdą iš „Google Play Store“ paskyros

Nepaisant to, ar pirkimai per „Google Play Store“ buvo atlikti teisėtai, ar ne, jūs visada galite atšaukti mokėjimo metodą, jei tik to norite. Pateikiame kelis paprastus žingsnius, kaip nebegauti „DCB_ASSOCIATION“ žinučių ir drauge pašalinti mokėjimo būdą:

  • Paspauskite Google Play Store mygtuką, kad atidarytumėte programėlę;
  • Pasirinkite meniu, kurią rasite viršutiniame kairiajame kampe (trys horizontalios linijos);
  • Pasirinkite Payment methods;
  • Meniu apačioje pasirinkite More payment settings;
    DCB_ASSOCIATION pašalinimas
  • Tuomet atsidarys jūsų naršyklė ir būsite nukreipti į Google payment center;
  • Paspauskite Remove mygtuką prie jūsų mobiliojo ryšio tiekėjo ar kreditinės kortelės, kurią buvote seniau įrašę.

Šių kelių žingsnių pakaks, jog sėkmingai pašalintumėte mokėjimo būdą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, kuriuos pažeidė pavojingos programos. Mac Washing Machine X9 paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus. Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija. Atsisiuntę turėsite 24 valandų nemokamą bandomąją versiją. Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Ką reiškia „DCB_ASSOCIATION: 149427a0982c12478497b8a“ žinutė ir ką daryti ją gavus?"