Naudojimosi instrukcija

Atnaujinta

SaugusPC.lt vartotojo sutartis atskleidžia puslapio naudojimo taisykles.

SaugusPC yra viešas projektas, kurio pagrindinis tikslas – padėti kompiuterių vartotojams išvengti sistemos klaidų, išinstaliuoti nereikalingas programas, atstatyti prarastus duomeis ir kitais būdais optimizuoti savo kompiuterio darbą. Ši informacinė svetainė yra skirta ir kuriama (pildoma) interneto vartotojų, kurie prisiima visą atsakomybę už savo įrašų, aprašymų, nuotraukų ar video failų originalumą.

Visa informacija ir konsultacijos Sauguspc.lt t svetainėje yra teikiamos nemokamai.

Atsakomybės apribojimas

Puslapis susideda iš skirtingų asmenų ir kompanijų pateiktos informacijos, faktų ir komentarų, todėl Sauguspc svetainė negali garantuoti, kad puslapyje patalpinta informacija yra visiškai teisinga, išsami ir absoliučiai kokybiška.

PASLAUGOS TEIKIAMOS „TOKS KOKS YRA” PRINCIPU, BE JOKIŲ KONKREČIAI IŠREIKŠTŲ AR NUMANOMŲ GARANTIJŲ, ĮSKAITANT NUOSAVYBĖS, PERKAMUMO AR TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI GARANTIJAS. NEI SAUGUSPC.LT, NEI SU ŠIA SVETAINE SUSIJUSIOS ŠALYS NĖRA ATSAKINGOS UŽ NUOMONĖS, PATARIMŲ IR PASLAUGŲ TIKSLUMĄ BEI PATIKIMUMĄ.

Informacija

Puslapyje yra pateikiama informacija apie nepageidaujamų sistemos klaidų šalinimą, programų išinstaliavimą, prarastų failų atstatymą ir kitas kompiuterio darbą optimizuojančias veiklas bei terminus. SaugusPC puslapio dėka, vartotojai gali gauti teisingą informaciją, skelbti savo informaciją ir palaikyti grįžtamąjį ryšį su Sauguspc.lt darbuotojais.

Vartotojams yra draudžiama skelbti ir dalintis nukopijuota, neteisėta, žalinga, grąsinančia, įžeidžiančia, vulgaria, rasinio, etninio ar kitokio diskriminuojančio pobūdžio informacija. Bet kokia nusikalstamą elgesį skatinanti informacija pažeidžia kitų asmenų teises arba vietos, valstijos, nacionalinės ar tarptautinės teisės įstatymus, ir yra laikoma nusikalstama. Jeigu dėl jūsų neteisėtų veiksmų SaugusPC patirtų žalą, to pasekoje jums bus privaloma atlyginti patirtą žalą, o projekto savininkai nebus laikomi kaltais.

Svetainė pasilieka teisę savo nuožiūra redaguoti, atsisakyti, skelbti ar pašalinti bet kokią medžiagą, pateiktą ar paskelbtą komentarų skiltyje. Sauguspc.lt pasilieka teisę savo nuožiūra uždrausti tam tikriems asmenims gauti prieigą prie svetainės ar puslapio sistemų.

Naudojimasis puslapiu ir teikiamomis joi paslaugomis yra jūsų pačių rizika. SAUGUSPC.LT IR PARTNERIAI NĖRA ATSAKINGI UŽ BET KOKIĄ JŪSŲ PATIRTĄ ŽALĄ, GALINČIĄ SUKELTI TIESIOGINIUS AR NETIESIOGINIUS, ATSITIKTINIUS, SPECIALIUS, BAUDŽIAMUOSIUS ARBA PANAŠIUS NUOSTOLIUS.

Visi paviešinti komentarai, pataisymai ir pakeitimai gali būti traktuojami kaip nekonfidencialios ir nepatentuotos informacijos skleidimas. Jūs prisiimate visą atsakomybę už viską, ką skelbiate ar perduodate svetainės komentaruose ir jūs suteikiate SaugusPC.lt visą teisę redaguoti, kopijuoti, skelbti ir platinti bet kokią jūsų paskelbtą informaciją arba turinį.

Nuorodos

SaugusPC.lt nėra atsakinga už nuorodų, kurias paspaudę Sauguspc.lt vartotojai pasiekia kitus puslapius, tikslumą ar turinį.

Kaip narys/vartotojas/Sauguspc.lt lankytojas, jūs sutinkate reguliariai gauti elektroninio pašto atnaujinimus ir laiškus iš administratorių. Jūs taip pat būsite informuotas arba įtrauktas į naujų funkcijų vartojimą kai tik nauji patobulinimai bus sukurti ir įgalinti veikti. Kai išsiųstas laiškas grįš dėl netinkamo elektroninio pašto adreso, mes bandysime rasti teisingą adresą. Tam mes galime panaudoti bet kurią susijusią interneto svetainę, dėl to prašome pateikti tik teisingą informaciją.

Ši vartotojo sutartis ir bet kokie ginčai, kylantys ar susiję su svetaine Sauguspc.lt ir jos naudojimu, turi būti reglamentuojami, aiškinami ir vykdomi pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Šių taisyklių ir sąlygų pažeidimas gali sąlygoti prieigos prie svetainės užblokavimą ir patalpintos informacijos bei komentarų pašalinimą.

Daugiau informacijos apie SaugusPC projektą rasite Apie mus dalyje. Taip pat susipažinkite su Privatumo politika, taip pat Ryšių atskleidimo ir Atsakomybės apribojimo dalimis. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis