Kaip pašalinti paieškos juostą ekrano viršuje?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti paieškos juostą ekrano viršuje?

Sveiki, susidūriau su problema. Nežinau kaip ir iš kur, bet ekrano viršuje atsirado paieškos juosta. Nesu įrašęs jokios programos ir nemėgstu apkrauti darbalaukio tokiais įrankiais. Nesinaudoju šia funkcija todėl norėčiau ja atsikratyti. Nežinau kur rasti programą ar failus, kuriuos ištrynus nebematyčiau šitos juostos. Gal galite patarti kaip?

Patvirtintas atsakymas

Kaip pašalinti paieškos juostą Neaiškūs įrankiai ir funkcijos kelia klausimų kai atsiranda iš niekur

Bet koks neaiškus objektas, programa ar įrankis atsiradęs darbalaukyje kelia kausimų visiems naudotojams. Ypač tada kai tai nėra susiję su jokia kita programa ir pasirodo iš niekur. Kai nesate tas, kuris pasirinkote matyti programas ar įrankius ekrane, nesate patenkintas tokiais pasikeitimais. Tai yra suprantama ir todėl stengsimės paaiškinti kodėl taip nutiko ir ko galima imtis norint pašalinti paieškos juostą ekrano viršuje ar kitą nepageidaujamą funkciją, programą.

Dažniausias nusiskundimais iš vartotojų, kuriuos pastebime savo puslapio ir Microsoft tiekėjų forumuose internete, yra neaiški paieškos juostos ar kitos funkcijos kilmė. Įrankių juosta ar paieškos funkcijų juosta atsiranda ekrane be tokių kitų simptomų, nurodančių kenkėjo ar problemos kilmę. Vienas pagrindinių spėjimų galėtų būti, kad tai yra kenkėjiškos arba nepageidaujamos programos padarinys tad norint pašalinti paieškos juostą ekrano viršuje reiktų tuo įsitikinti.

Naršyklės užgrobėjai ir panašios programos dažnai keliauja kartu su tyliais PUP-tipo kenkėjais ir nėra lengvai aptinkami iki sukelia problemas ir simptomus. Jei teko neseniai kažką siųsti iš interneto, sunerimkite nes tai ir gali būti priežastis kodėl matote nepageidaujamą juostą ekrane. Ypač jei nebuvote atidūs instaliuojant pasirinktą programą. Gali tekti pašalinti ne tik paieškos juostą ekrano viršuje, bet ir kenkėją, kuris valdo daugiau nei tik tai.

Tuoj pat kai nepageidaujama programa patenka į kompiuterį, paieškos juosta atsiranda ekrano viršuje ir kitos aplikacijos gali būti su tuo susijusios ir kontroliuoti programos veiklą, jūsų įrenginio pasirodymą. Yra ne vienas kenkėjas, kuris gali sukelti tokias problemas:

 • Merge Mp3
 • Ares
 • Music Pig
 • Media Downloader
 • Simeranya
 • HD Player.

Kad nereiktų sukti galvos kaip pašalinti paieškos juostą ekrano viršuje ar kitokį kenkėją iš kompiuterio, jums reiktų vengti bet kokio kenkėjiško ar galimai pavojingo turinio, neaiškių programš ir interneto pulapių, kur jie galėtų būti platinami. Rinktis šias programas nėra jokio reikalo kai yra patikimų ir oficialių įrankių, kurie nesukelia grėsmės sistemos veiklai. Tokie naršyklės kenkėjai susitelkę ties reklaminio turinio skleidimu ir puslapio lankymo skatinimu.

Naršymas naudojantis tokia programa tik nukreipia jus į nesaugius puslapius, užverčia ekraną reklamomis ir kenkėjišku turiniu, kurs trukdo pasiekti norimus puslapius ir lankytis svetainėse, kuriuose paprastai lankotės. Kartais kai tokios programos gauna galimybę pasiekti svarbius nustatymus jos gali paveikti funkcijas susjusias su normaliu OS veikimu ar baigtis rimtų virusų įrašymu jums nežinant.

Kaip pašalinti paieškos juostą

Paprasto būdo pašalinti paieškos juostą ekrano viršuje nėra, nes tai yra tik kenkėjo sukeltas simptomas. Jums reikia pašalinti visas susijusias programas, atnaujinti naršykles ir jų nustatymus, jei kartais užgrobėjas ten ką nors pakeitė jums už nugaros. Kelios skirtingos nepageidaujamos programos gali būti susiję ir skritingai veikti jūsų kompiuteryje, tad pašalinti kenkėją gali užtrukti. Turime kelis sprendimo būdus, bet vienas pirmųjų žingsnių galėtų būti Reimage.

Kaip pašalinti paieškos juostą ekrano viršuje Valdymo skyde

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 • Raskite Programų skiltį valdymo skyde.
  Valdymo Skydas
 • Paspaudę dešinį klavišą ant neaiškios aplikacijos rinkitės Uninstall.
 • Nepamirškite patvirktinti.
  Išinstaliavimo patvirtinimas
 • Sekite instrukcijas ir palaukite patvirtinimo, kad visos programos buvo išinstaliuotos.

Pašalinkite virusus ir kenkėjus

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Nepamirškime, kad tokios nepageidaujamos programos keliauja pasitelkdamos tylius ir pavojingus būdus. Jei paspausite ant nukreipiamojo lango ir to nežinodami paleisite automatinį viruso parsiuntimą galite smarkiai nukentėti kai virusas ims keisti nustatymus ar paveiks programinės įrangos darbą. Pasitelkite patikimą antivirusinę programą ir jos pagalba patikrinkite are įrenginys nėra jau paveiktas. Sekite nurodymus ir pašalinkite aptiktas programas. Virusų galimybė

Atstatykite naršyklių nustatymus ir pašalinkite paieškos juostą iš ekrano bei naršyklių kenkėjus

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Google Chrome

 • Atidarę Chrome naršyklę raskite Meniu ir Nustatymus.
 • Rinkitės išplėstinius ir apačioje spauskite Reset and clean up.
 • Tada Restore settings to their original defaults ir Reset Settings.
  Google Chrome nustatymai

Mozilla Firefox

 • Meniu skiltyje raskite pagalbą.
 • Tada problemų sprendimo informaciją.
 • Refresh Firefox turėtų pasirodyti tarp funkicijų. Pasirinkite ir perkraukite naršyklę.

Safari

 • Atidarę Safari nustatymus raskite Reset Safari.
 • Pasirinke norimas funkcijas patvirtinkite su Reset mygtuku.Safari nustatymai

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti paieškos juostą ekrano viršuje?"