Kaip atkurti iš šiukšlinės ištrintus failus

Problema: Gal galite padėti? Netyčia perkėliau svarbius failus į šiukšlinę ir juos ištryniau. Ar įmanoma juos susigrąžinti? Kaip tai būtų galima padaryti? Naudojuosi Windows 7 OS. 

Patvirtintas atsakymas

Visi puikiai suprantame, kad jei panaikinate failą, jis patenka į šiukšlinę (angl. Recycle Bin) ir jį atkurti yra visai nesudėtinga. Tačiau ką daryti, jei failus iš šiukšlinės ištrynėte arba jei ištrintas failas nebuvo perkeltas į šiukšlinę? Šiame straipsnyje atsakysime į Jums kilusius klausimus ir pasiūlysime išeitį, padėsiančią susigrąžinti ištrintus failus. Visų pirma aptarkime, kaip veikia šiukšlinė?

Kas yra Šiukšlinė ir kaip ji veikia?

How to recover deleted files after emptying Recycle Bin?

Kai ištrinate failus iš Windows 8/7/Vista/XP operacinės sistemos, pirmiausia jie perkeliami į šiukšlinę. Tačiau jei failus pašalinate iš išorinio disko (pvz. USB įtaiso), jis nebus perkeliamas į šiukšlinę, o ištrinamas iš kompiuterio tiesiogiai. Be to, šiukšlinės dydis yra ribotas, todėl jei failas, kurį norite ištrinti į ją netilps, jis bus pašalinamas tiesiai iš kompiuterio.

Kaip iš Šiukšlinės susigrąžinti ištrintus failus ir aplankus?

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

How to recover deleted files after emptying Recycle Bin?

Visų pirma turėtumėte žinoti, kad iš šiukšlinės ištrinti failai ir aplankai vis dar yra Jūsų standžiajame diske (angl. hard disk). Windows tik pažymi ištrinto failo vietą kaip laisvą, kad turėtumėte pakankamai vietos įrašyti naujiems failams. Todėl galimybė atkurti iš šiukšlinės ištrintus failus yra visiškai reali, jei jų vietoje nebuvo įrašyti nauji failai. Tačiau norint atgauti ištrintus failus svarbu prisiminti vieną dalyką – venkite visų sistemos pakeitimų, dėl kurių gali būti perrašomi Jūsų norimi atgauti failai. Stenkitės neišjungti ir neperkrauti kompiuterio. Taip pat neturėtumėte atsidaryti programų, nes gali prasidėti jų atnaujinimo procesas. Taip nutikus informacija bus ištrinta visam laikui.

How to recover deleted files after emptying Recycle Bin?

Galimybės susigrąžinti ištrintus failus yra ribotos, tačiau tai vis dėlto tai galima atlikti. Visų pirma patikrinkite, ar neturite jų atsarginės kopijos (angl. backup). Taip sutaupysite daug laiko ir nervų, nes failus atgausite iš karto. Tačiau jei atsarginės kopijos neturite (ir kuo turėtumėte pasirūpinti kiekvieną kartą įrašydami naujus failus), galite atkurti failus specialia programa, kaip, pavyzdžiui, Data Recovery Pro, kuri tai padarys už Jus. Jei turite šią programą kompiuteryje, susigrąžinti failus bus lengva. Tiesiog sekite nurodymus, pateiktus žemiau, ir iš šiukšlinės ištrintus failus atgausite netrukus.

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su FortectMac Washing Machine X9 programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
FortectMac Washing Machine X9 yra rekomenduojama atstatymo programa sutaisyti files after emptying Recycle Bin.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip atkurti iš šiukšlinės ištrintus failus"