Privatumo politika

Atnaujinta

Mūsų privatumo politika atskleidžia sąlygas apie Jūsų asmeninės informacijos saugumą.

Informacijos rinkimas

SaugusPC renka šią informaciją, susijusią su savo vartotojais:

  • Informacija, susijusi su registracija mūsų forumuose ir naujienų prenumerata;
  • Informacija, kuri būtina norint rašyti komentarus.

Elektroninio pašto adresai, kuriuos įvedate atitinkamose puslapio vietose, yra laikomi saugiai ir nėra atskleidžiami trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kai to reikalauja įstatymai. Vis dėlto, mes negalėsime apsaugoti jūsų asmeninių duomenų, jei juos viešai paskelbsite visiems matomose svetainės vietose, pavyzdžiui forumo žinutėse ar komentaruose.

Mes naudojamės žemiau išvardytas lankomumo analizei skirtas sistemas. Tai darome siekdami pagerinti savo teikiamų paslaugų kokybę ir išvengti su tuo susijusių problemų.

  • Google Analytics. Jei prieštaraujate tam, kad šis įrankis rinktų apie jus informaciją, jo atsisakyti galite atsisiųsdami Google Analytics išjungimo įrankį iš šios svetainės: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
  • Serverio žurnalai (logs). Beveik kiekvieno interneto puslapio naudojamas įrankis.

Slapukai

Sauguspc.lt gali naudoti slapukus, leidžiančius vartotojui gauti prieigą prie tokių svetainės dalių, kuriose reikalaujama būti prisijungus (pvz., forumas).

Sauguspc.lt taip pat rodo reklamas ir trečiųjų šalių turinį, kuriame gali būti naudojami slapukai. Tai apima, bet neapsiriboja:

  1. AddThis;
  2. Google Adsense;
  3. Partnerių tinklai, kurie teikia programinę įrangą (Revenuewire.com, OneNetworkDirect.com, cj.com, linkshare.com, Cleverbridge.com, element5 ir kiti);
  4. Analytics paketai, kurie buvo aprašyti aukščiau.

Tai yra daroma siekiant nustatyti lankytojų atvykimo šaltinį arba suteikti jiems individualius problemos sprendimo būdus. Mes negalime būti atsakingi už jų renkamą informaciją. Jei norite išvengti šio proceso, slapukus galite išjungti arba įvertinti kiekvieną iš jų atskirai ir pasirinkti, kuriuos iš jų jūs norite užblokuoti. Vis dėlto, šiuo atveju kai kurios iš mūsų siūlomų nuolaidų gali nebegalioti.

Duomenų naudojimas ir apsauga

Mes negalime suteikti visiškos apsaugos jūsų informacijai, ypač tai kurią jūs viešai paskelbiate mūsų svetainėje arba atskleidžiate kitiems šios svetainės nariams. Mes taip pat nesame atsakingi už jūsų trečiosioms šalims atskleistą informaciją.

Atkreipkite dėmesį, kad mes galime atskleisti savo surinktą informaciją trečiosioms šalims, bet tik tuo atveju, jei mes manome, kad tai yra būtinas veiksmas. Jeigu yra būtina, mes su jumis susijusią informaciją galime atskleisti vyriausybinėms institucijoms.

Jūsų informacijos saugumas ir konfidencialumas yra mums itin svarbūs, todėl mes visada siekiame pasitelkti visas įmanomas technines, administracines ir fizines informacijos apsaugos priemones. Vis dėlto, turime pažymėti, kad, nepaisant didžiulių mūsų pastangų, tobulų ir visiškai saugių metodų nėra. 

Yra minimali tikimybė, kad mes galime parduoti jūsų duomenis arba sujungti juos su kitu verslu. Tokiais atvejais visa mūsų surinkta informacija („Google Analytics” duomenys, komentarai, serverių žurnalai ir kita informacija) gali būti perduota kartu su visu turtu.

Susijusios svetainės ir reklama

Siekiant suteikti Jums kuo vertingesnę informaciją, į savo svetainėje publikuojamus tekstus mes galime įtraukti trečiųjų šalių nuorodas. SaugusPC.lt kūrėjai tikisi, kad visos susijusios svetainės gerbs mūsų vartotojų privatumą.

Trečiųjų šalių svetainės gali turėti savo privatumo ir duomenų rinkimo politiką. SaugusPC svetainė nėra atsakinga už kitų puslapių veiksmus ar privatumo politiką. Kai kurios šalys gali rinkti informaciją apie jus vien dėlto, jog nori nustatyti, ar jūs jau matėte jų reklamą. Taip jie siekia pagerinti Jūsų naršymo kokybę.

Svetainės naudojimas

Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs sutinkate su SaugusPC privatumo politika.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų projekto kūrėjams, susisiekite spustelėję nuorodą. Daugiau informacijos apie SaugusPC projektą rasite Apie mus dalyje ir svetainės Naudojimosi instrukcijoje. Taip pat susipažinkite su Ryšių atskleidimo ir Atsakomybės apribojimo dalimis.