Atsakomybės apribojimas

Atnaujinta

SaugusPC.lt svetainės tikslas – teikti susistemintą informaciją ir padėti savo lankytojams išspręsti su kompiuteriu susijusias problemas. Informacija, kuri yra skelbiama svetainėje yra teikiama skirtingų šalių – ekspertų, svetainės lankytojų ir organizacijų.

Svetainė ir su ja susijusios paslaugos yra teikiami be jokios garantijos, įskaitant, bet neapsiribojant, pritaikymo konkrečiam tikslui garantiją.

SaugusPC komanda siekia pateikti tik naujausią, maksimaliai teisingą ir efektyviausią informaciją. Vis dėlto, tiek pati svetainė, tiek ir jos atstovai negali suteikti jokios garantijos dėl informacijos išreikšto ar numanomo tikslumo, išsamumo, tinkamumo, prieinamumo ar atitikimo vienai ar kitai problemai. Tai galioja tiek informacijai, kuri yra prieinama SaugusPC svetainėje, tiek ir produktams ar paslaugoms, kurie yra siūlomi joje.

Prašome atkreipti dėmesį, kad Svetainė gali pateikti nuorodas į kitas svetaines, kurias sukūrė ir prižiūri su SaugusPC.lt nesusiję asmenys ar organizacijos. Sutikę apsilankyti šiose išorinėse svetainėse, jūs paliekate SaugusPC svetainę ir taip automatiškai sutinkate su jų nustatyta privatumo politika bei naudojimo sąlygomis.

Mes taip pat neatsakome už išorinių svetainių turinį ir ten pateikiamą informaciją. Šias svetaines jūs naudojate prisiimdami visą su tuo susijusią riziką.

Visa informacija, kurią Jūs pateikiate SaugusPC svetainėje, yra griežtai Jūsų pačių rizika. Svetainė ir jos atstovai neprisiima jokios rizikos už Jūsų patirtus tiesioginius ar netiesioginius nuostolius ir žalą, ar bet kokią kitą žalą, kuri atsirado šios svetainės naudojimo pasekoje.

SaugusPC.lt komanda siekia, kad svetainė veiktų kaip įmanoma efektyviau. Vis dėlto, mes neprisiimame jokios atsakomybės dėl svetainės sutrikimų ir laikinų techninių problemų, kurios nėra mūsų kontrolėje.

Lankytojai, suinteresuoti sužinoti daugiau apie SaugusPC projektą, yra maloniai kviečiami apsilankyti Apie mus dalyje. Taip pat galite susipažinti su svetainės Privatumo politikaNaudojimosi instrukcija ir Ryšių atskleidimo dalimi. Jeigu norite užduoti mums klausimą, jį atsiųsti galite apsilankę Susisiekite dalyje.