Kaip atblokuoti Omegle anketą?

Problema: Sveiki. Atrodo, kad nepadariau nieko neleistino ar prieštaraujančio konkrečios portalo taisyklėms, bet nebegaliu pasiekti Omegle anketos. Esu gavęs pranešimą, kad mano prisijungimas yra užblokuotas. Ar yra kažkokia galimybė šiam blokavimui anuliuoti ? 

Patvirtintas atsakymas

Omegle anketos atblokavimasKaip atblokuoti Omegle anketą.

Atblokuoti Omegle anketą gali prireikti nutikus keletui scenarijų, nes Omegle platformos administratoriai blokuoja naudotojus dėl konkrečių nusižengimų ar turinio, neatitinkančio taisykles sužinojus, kad jie yra mažamečiai ir nėra sulaukia reikiamo amžiaus, meluoja apie tai savo anketoje.

Omegle yra internetinių pokalbių svetainė skirta nepažįstamiesiems, kurie gali bendrauti su atsitiktinai priskirtais vartotojais ir kalbėti naudodami video bei audio funkcijas. Ši platforma buvo pristatyta dar 2009, kai aštuoniolikmetis paleido tinklalapį ir tūkstančiai ėmė naudotis nauju bendravimo būdu. Portalo populiarumas sparčiai augo ir dabar tai yra viena populiariausiu tokio pobūdžio platformų, kuri susilaukia ir kritikos ir pagyrų ir vartotojų nusiskundimų.

Pirmoji problema susijusi su Omegle platforma yra nepilnamečiams netinkamas turinys, privatumo ir saugumo spragos. Video skambučių funkcija yra didelė grėsmė mažamečiams, nes jie nenumatydami ir nežinodami gali būti paveikti netinkamos medžiagos, turinio skirto tik suaugusiųjų akims.

Tačiau tokie anketų blokavimai iš niekur nieko yra problema, kuria vartotojai skundžiasi. Net nepadarius nieko neleistino, jų prisijungimas yra blokuojamas ir nežinia kaip naudojai turėtų atblokuoti Omegle anketas tokiais atvejais.

Deja, prie nepasitenkinimo prisideda ir faktas, kad naudotojai negali susisiekti su žmonėmis, kurie yra už tai atsakingi ir paklausti kokia yra viso to priežastis. Tai reiškia, kad nėra būdo kaip atblokuoti Omegle anketą patiems. Tačiau yra keli metodai galintys padėti atgauti Omegle anketą nekontaktuojant su darbuotojais.

How to get unbanned from Omegle?

Žinoma, išlieka didelė tikimybė, kad anketa buvo blokuota dėl taisyklių ir platformos naudojimosi nuorodų pažeidimo. Jūs sutinkate su taisyklėmis kai registruojatės, tad privalote jų laikytis ir susitaikyti, kad pažeidę susilauksite tokių dalykų. Galite pabandyti dar kartą perskaityti sąlygų sąrašą, kad atkreiptumėte dėmesį ką galbūt pažeidėte. Omegle stebi komunikaciją tarp vartotojų naudodamiesi moderatoriais ir automatiniais įrankiais.

Dar viena priežastis dėl kurios jums gali prireikti atblokuoti Omegle anketą yra kitų vartotojų elgesys. Kai kiti žmonės išeina iš pokalbio su jumis ir taip nutinka dažnai, automatiniai įrankiai praneša apie jūsų IP adresą kaip apie įtartiną. Tai yra būdas pašalinti vartotojus, kurie naudojasi platforma netinkamais tikslais.

Kaip atblokuoti Omegle anketą gali tapti klausimu ir dėl kitų priežasčių, tokių kaip žmonių pranešimai apie jus kaip vartotoją ar kitus galimai įžeidusį turinį. Rasistinis ar seksistinis turinys, piktybinė kalba ir kitokie įžeidūs komentarai gali nusipelnyti pranešimo apie nepageidaujamą vartotoją.Omegle anketos atblokavimas

Palaukite kol anketa bus automatiškai atblokuota

Dažnai tokie blokavimai yra laikini ir gali trukti nuo kelių dienų iki savaičių ar net pusės metų. Taisyklių pažeidimai nusprendžia kokiam laikui negalėsite pasiekti platformos ir savo anketos. Retais atvejais, Omegle gali užblokuoti anketą ir visam laikui.

Palaukite kelias dienas arba bandykite suprasti kodėl taip nutiko, kad negalite pasiekti norimo turinio ir naudotis anketa bei platformos funkcijomis. Laikinas užblokavimas platformoje

Pasikliaukite VPN įranga

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

VPN arba privataus tinklo įrankiai gali padėti su anonimiškumu ir privatumu. Tokie įrankiai naudoja užšifruotą informaciją ir naudotojas gali jungtis pasitelkiant skirtingas vietas visame pasaulyje, nuslėpdamas savo IP adresą. Nuolat besikeičiantis įrenginio IP adresas užtikrina privatumą, anonimiškumą ir išvengia anketos blokavimo, kuris yra paremtas jūsų lokacija.

Rinka siūlo daug tokio tipo aplikacijų, naršyklės plėtinių ir įskiepių. Didelė dalis jų yra nemokami, tačiau tai yra mėnesio bandomasis laikotarpis, kuriuo metu jums nereikia mokėti, bet tenka sutikti su įvairiomis sąlygomis. Nemokamos paslaugos gali būti teikiamos su nuolatinio reklaminio turinio pridėtiniu rezultatu, nes nemokamos programos yra glaudžiai susijusios su internetinio turinio kūrėjais ir tokių ar net kenkėjiškų aplikacijų gamintojais bei platintojais.

Tačiau jei norite naudingų funkcijų ir saugumo, privatumo, anonimiškumo internete, reikia išleisti šiek tiek pinigų, kad galėtumėte kliautis naudojama programa. Kelios VPN programos, kurios jums gali pasiūlyti reikiamas funkcijas, kad atblokuotumėte Omegle anketą:

 • NordVPN –€3.49/mėn.,
 • ExpressVPN –€8.32/mėn.,
 • StrongVPN –€5.83/mėn.,
 • PrivateVPN –€4.15/mėn.,
 • PureVPN –€1.32/mėn.,
 • Windscribe – €4.08/mėn.

Šios kainos gali ne ženkliai keistis, priklausomai nuo jūsų lokacijos, laiko tarpo, kuriam mokate už įrankį ir pasirinktą planą ar įrenginius. VPN įrankiai

Pasinaudokite Proxy nustatymais, kad atblokuotumėte Omegle anketą

Proxy yra VPN alternatyva, bet tokių nustatymų keitimas reikalauja daugiau rankinio įsikišimo ir yra ne toks saugus būdas kaip VPN technika. Yra ir nemokamų tinklapių, kurie padeda su proxy nustatymais, bet viskas prasideda su naršyklės ir įrenginio nustatymais.

 • Spauskite Win ir R mygtukus, kol atsiras vykdymo langas.
 • Įrašykite inetcpl.cpl ir spauskite Enter.
 • Pasirinkite Connections ir LAN nustatymus žemiau atsidariusiame lange.
 • Pažymėkite Use a proxy server for your LAN (These settings will not apply to dial-up or VPN connections) opciją.
 • Suveskite savo IP adresą ir Port numerį reikiamuose laukuose, spauskite OK.Proxy nustatymai

Pasinaudokite kintamojo IP adreso funkcija

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Google paieškoje ar kitokiame tinklapyje suveskite what is my IP, kad sužinotumėte koks jūsų įrenginio išorinis IP adresas.
 • Jį užsirašykite.
 • Perkraukite maršrutizatorių ir grįžkite į naršyklę. Pakartokite paiešką.
 • Jei jis pasikeitė, galite bandyti jungtis prie Omegle vėl.

Raskite IP

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su FortectMac Washing Machine X9 programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip atblokuoti Omegle anketą?"