Kaip rasti tinklo prieigos prisijungimo duomenis „Windows 10“ arba „Windows 11“ sistemoje?

Klausimas

Problema: Kaip rasti tinklo prieigos prisijungimo duomenis „Windows 10“ arba „Windows 11“ sistemoje?

Sveiki. Negaliu pasiekti nė vieno „Windows 10“ ir „Windows 11“ įrenginio, esančio tinkle. Gal galite patarti, ką turėčiau daryti?

Patvirtintas atsakymas

„Windows“ leidžia vartotojams sujungti kelis įrenginius į vieną tinklą. Tai gali būti ypač naudinga, kai žmonės nori patogiai perkelti ar bendrinti failus. Tačiau kai kurie žmonės susidūrė su problema – jie negali pasiekti nė vieno iš tinklo įrenginių, tiek naudojančių „Windows 10“, tiek ir „Windows 11“.

Tiesa, kai kurie vartotojai pastebėjo, jog naudojant savo telefono numerius, o ne vartotojo vardą, jiems pavyksta prisijungti prie kitų „Windows“ įrenginių tinkle. Tačiau tokia gudrybė pasiteisina ne visiems, todėl daugeliui vartotojų kyla klausimas, ar yra kitas būdas pasiekti tinklo prisijungimus, naudojamus įvairiems įrenginiams.

Atrodo, kad saugumo sumetimais neįmanoma pasiekti kitų kompiuterių prisijungimo duomenų. Tačiau žemiau rasite du būdus, kurie turėtų padėti pasiekti „Windows“ įrenginius tinkle. Bet turėtumėte įsidėmėti, jog „Windows“ gali rodyti „the username or password is incorrect“, „\\XXXXX is not accessible“ ir panašias klaidas, kai bandote prisijungti prie įrenginio, dėl įvairių skirtingų operacinės sistemos gedimų.

Būtent todėl rekomenduojame naudoti patikimą sistemos priežiūros įrankį, pavyzdžiui, FortectMac Washing Machine X9. Jis gali išspręsti daugumą sistemos klaidų, BSOD, sutaisyti sugadintus failus ir registro problemas. Šis įrankis taip pat gali automatiškai išvalyti slapukus bei talpyklą. Tačiau jeigu norite iš karto pereiti prie rankinio problemos sprendimo būdo, tiesiog vadovaukitės toliau pateiktomis nuosekliomis instrukcijomis.

Kaip rasti tinklo prieigos prisijungimo duomenis „Windows 10“ arba „Windows 11“ sistemoje?

1 žingsnis. Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteriai turi vienodo tipo tinklo profilius (privačius arba viešus)

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 • „Windows“ paieškoje įrašykite Wifi,
 • spustelėkite savo tinklo pavadinimą
 • pasirinkite Private arba Public.

Tinklo profilis

2 žingsnis. Įsitikinkite, kad įjungtas tinklo aptikimas

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 • „Windows“ paieškoje įveskite Control Panel,
 • spustelėkite Network and Internet, o tuomet paspauskite Network and Sharing Center,
 • tada spustelėkite Change advanced sharing settings,
 • įjunkite File and printer sharing jei norite pasiekti aplankus, failus ir kt.

1 būdas. Sinchronizuokite slaptažodžius visuose savo įrenginiuose

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Po patvirtinimo, kai kurie vartotojai galėjo prisijungti prie savo kompiuterių tinkle naudodami prisijungimo duomenis, susietus su „Microsoft“ paskyra.

 • „Windows“ paieškoje įveskite Settings,
 • spustelėkite Accounts, o tada paspauskite Your info,
 • tuomet ieškokite Verify mygtuko. Tai apibūdinama kaip slaptažodžių sinchronizavimas jūsų įrenginiuose,

Sinchronizuoti slaptažodžius

 • po patvirtinimo atidarykite kompiuterį per File Explorer, skiltyje Network,
 • įveskite savo „Microsoft“ el. pašto adresą ir slaptažodį.

2 būdas. Sukurkite vietinę paskyrą su nauju slaptažodžiu

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Kai kuriate vietinę paskyrą su nauju slaptažodžiu, persijunkite atgal į savo „Microsoft” paskyrą ir toks būdas turėtų leisti naudotis vietinės paskyros prisijungimo duomenis, kad pasiektumėte prie tinklo prijungtus kompiuterius.

 • Paspauskite „Windows“ klavišą + R, kad atidarytumėte Run dialogo langą,
 • įveskite netplwiz ir paspauskite Enter,
 • tuomet paspauskite Add mygtuką,
 • spustelėkite Sign in without a Microsoft Account,
 • tuomet, jei būsite paraginti, paspauskite Local account,
 • įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį,
 • taip pat turite nurodyti užuominą, o tuomet spustelėkite Next,
 • tam, kad užbaigtumėte procesą, spustelėkite Finish,
 • „Windows“ paieškoje, įveskite Settings, atidarykite tai ir spustelėkite Accounts,
 • tuomet paspauskite Your info ir spustelėkite Sign in with a local account instead,

Vietinė paskyra

 • pereikite per ekrane pateikiamus raginimus,
 • dabar pabandykite atidaryti kompiuterį per File Explorer, Network skiltyje,
 • turite naudoti vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos įvedėte kurdami vietinę paskyrą,
 • po šių žingsnių galite grįžti į Your info ekraną ir vėl prisijungti prie savo įprastos „Microsoft“ paskyros.

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Fortect programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip rasti tinklo prieigos prisijungimo duomenis „Windows 10“ arba „Windows 11“ sistemoje?"