Kaip išjungti Kids Mode arba pašalinti programą iš Samsung Galaxy?

Klausimas

Problema: Kaip išjungti Kids Mode arba pašalinti programą iš Samsung Galaxy?

Sveiki. Daviau vaikams pažaisti su savo Samsung Galaxy planšetiniu kompiuteriu ir per tą laiką jie sugebėjo taip įjungti Kids Mode, kad atrodo kompiuteirs visiškai užstrigo ir dabar tematau tik geltoną foną su krokodilu bei kelis vaikiškus žaidimus. Daugybę kartų bandžiau išjungti šitą programą, bet niekaip nepavyko. Gal galėtumėte paaiškinti kaip išjungti Kids Mode?

Patvirtintas atsakymas

Kids Mode programėlės pašalinimas

Kids Mode programa pasitelkiama tam, kad tėvai apsaugotų vaikus nuo nepageidaujamo, galbūt žalingo turinio ir nustatytų naudojimosi išmaniaisiais įrenginiais ribas. Su šia programa tėvai gali kontoliuoti prisijungimus ir žinoti kiek laiko buvo naudojamasi planšetiniu kompiuteriu.

Drauge tai tarsi virtuali žaidimų aikštelė vaikams, nes Kids Mode galima rasti daugybę smagių žaidimų tiek paprastam laiko praleidimui, tiek ir lavinimuisi. Pvz., pasitelkus įvairias programėles mažamečiai gali žaisdami mokytis užsienio kalbos, skaičiuoti, skaityti, lavinti loginį mąstymą, muzikalumą ir t. t. Samsung šią funkciją pristatė dar 2015 metais ir nuo to laiko ją pamėgo daugybė tėvų.

Tačiau nepaisant to, jog tai yra naudinga priemonė, gali nutikti tokių atvejų, kai norima pašalinti Kids Mode iš Samsung planšetinio kompiuterio. Dažniausiai tėvai pradeda ieškoti būdų, kaip išjungti ar ištrinti programą, kai vaikai netyčia nustato nežinia kokį slaptažodį ir tėvai nebenumano ką daryti.

Taip pat nutinka ir tuo atveju, kai tėvai patys pamiršta Kids Mode slaptažodį. Tuomet šios programos negalima išjungti ir vietoj normalaus Samsung Galaxy planšetinio komputerio ekrano matomas tik geltonas fonas su žaliu krokodilu, o tėvai pradeda ieškoti būdų, kaip ištaisyti šią Kids Mode klaidą.

Kids Mode programėlės pašalinimas

Kids Mode problemą įmanoma išspręsti iš naujo įjungus įrenginį saugiajame režime (ang. Safe Mode) ir tuomet ištrynus šią programą apskritai. Jei tai taip pat nepadėtų, gali tekti atkurti planšetės nustatymus į numatytuosius. Siūlome vadovautis žemiau pateiktomis detaliomis instrukcijomis.

Pašalinkite Kids Mode programėlę

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Kaip jau minėjome, jeigu nutiko taip, jog jūsų planšetinis kompiuteris užstrigo su įjungta programa ir nebegalite jos išjungti, nes pamiršote PIN kodą arbą jo išvis nežinote, viena iš išeičių – pašalinti ir (jei ji jums reikalinga) iš naujo įdiegti Kids Mode programą. Tačiau atminkite, jog drauge prarasite ir visus išsaugotus Kids Mode nustatymus bei paskyras.

Jei visgi tikrai norite iš naujo įdiegti ar visam laikui ištrinti Kids Mode, remkitės šiais patarimais, kurie gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo planšetės modelio:

 1. Išjunkite įrenginį nuspausdami ir laikydami išjungimo mygtuką, o tuomet paspauskite Power off pasirinktį.
 2. Kai planšetė išsijungs, vėl paspauskite ir palaikykite išjungimo mygtuką, kad iš naujo įjungtumėte įrenginį.
 3. Kai išvysite Samsung logotipą, paspauskite ir laikykite garso mažinimo mygtuką – taip įrenginys įsijungs saugiuoju režimu (ang. Safe Mode). Kai tik planšetė sėkmingai įsijungs, apatiniame kairiajame ekrano kampe turėtumėte išvysti užrašą Safe Mode.
  Safe Mode įjungimas
 4. Spauskite Apps, o tuomet pasirinkite More options.
 5. Spustelėkite Uninstall/disable apps ir suraskite Kids Mode programėlę.
 6. Tuomet paspauskite Uninstall.
  Kids Mode programėlės šalinimo žingsniai
 7. Kai programa bus sėkmingai pašalinta, palaikykite išjungimo mygtuką ir spustelėkite Restart.
 8. Iššokus patvirtinimo lentelei, spauskite Restart. Jūsų įrenginys įsijungs iš naujo, o Kids Mode programėlė jau bus pašalinta.

Atkurkite įrenginio nustatymus

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Kartais gali nepavykti išjungti Kids Mode net ir tada, kai paleisite įrenginį saugiuoju režimu. Tuomet belieka tik kita išeitis – atkurti planšetinio kompiuterio nustatymus. Tačiau įsidėmėkite, jog taip pašalinsite visus asmeninius planšetės nustatymus ir duomenis, kurie saugomi vidinėje atmintyje. Tačiau duomenys, kurie buvo išsaugoti SIM kortelėje ar SD kortelėje išliks.

Žingsniai, kurių turėsite imtis, jei norite iš naujo nustatyti įrenginį:

 1. Paspauskite ir kelias sekundes palaikykite išungimo mygtuką, o tuomet spustelėkite Power Off.
 2. Spauskite OK ar Power off, jei iššoko patvirtinimo langas.
 3. Įsitikinkite, jog įrenginys išjungtas. Tuomet vienu metu spauskite išjungimo mygtuką ir garso mažinimo mygtuką.
 4. Laikykite šiuos mygtukus tol, kol išvysite atkūrimo (ang. Recovery) langą. Tai gali užtrukti apie 10-15 sekundžių.
 5. Naudodamiesi garso mažinimo mygtuku nueikite iki wipe data/factory reset pasirinkimo.
 6. Spustelėkite išjungimo mygtuką, kad sėkmingai pasirinktumėte šią funkciją.
  Įrenginio atkūrimas
 7. Tuomet spauskite garso mažinimo mygtuką, kad pasiektumėte Yes pasirinkimą.
 8. Patvirtinkite paspausdami išjungimo mygtuką. Palaukite – atkūrimas turėtų užtrukti kelias sekundes.
 9. Paspauskite išjungimo mygtuką – taip iš naujo įjungsite įrenginį.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išjungti Kids Mode arba pašalinti programą iš Samsung Galaxy?"