Fortect apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Fortect gali būti sprendimas jūsų Windows sistemos problemoms

Kasdieniame gyvenime, kai kompiuteris tampa mokslo, darbo ar laisvalaikio dalimi, kiekvienas kompiuterio naudotojas kada nors gali susidurti su sisteminiais iššūkiais. Tokios problemos gali sutrukdyti itin svarbioms uždutims, bet ne visi susidūrę su problemomis kaip pavyzdžiui, netikėtais trikdžiais, lėtu veikimu ar varginančiais pranešimais apie klaidas, gali suprasti kas vyksta. Juolab sugebėti išspręsti problemą be profesionalios pagalbos.

Šios problemos gali smarkiai sutrikdyti produktyvumą ir dažnai labai erzinti. Profesionalai užsiėmę ir už tokius patikrinimus ar diagnostiką gali paprašyti nemažai pinigų. Naudinga būtų suvokti kaip susidoroti su iškilusiais trikdžiais arba turėti įrnakį, kuris padėtu tai sutaisyti. Labai svarbu šias problemas spręsti efektyviai ir veiksmingai; čia į dienos šviesą iškyla programos, kurios gali padėti optimizuoti procesus ir susidoroti su techninėmis problemomis. Viena jų yra Fortect.

Fortect yra išsami kompiuterio taisymo priemonė, kuri nustato ir pašalina pagrindines su Windows susijusių problemų priežastis. Nesvarbu, ar kalbama apie trūkstamų ar sugadintų failų taisymą, registro klaidų taisymą, ar sistemos atkūrimą po kenkėjiškos programinės įrangos invazijos, plačios programinės įrangos funkcijos siekia užtikrinti, kad jūsų kompiuteris veiktų sklandžiai.

Pavadinimas Fortect
Programos tipas Sistemos atkūrimo ir optimizavimo programa
Privalumai
 • Sistemos failų atkūrimo galimybės
 • Sėkmingas dingusių ar paveiktų failų aptikimas
 • Žymiai pagerėja bendra sistemos veikimo kokybė
 • Gali pašalinti ar sutaisyti problemas kilusias dėl virusų
 • Vartotojui draugiškas valdymas
 • Greito patikrinimo ir sistemos atstatymo galimybės
Minusai
 • Nėra integruota virusų ir kitų kenkėjų apsauga
 • Trečiųjų šalių programų klaidos negali būti sutvarkytos naudojantis tik šia programa
Kainos ribos Vienam kompiuteriui metams, programa kainuoja $33.95, neribotas naudojimasis programa 3 įrenginiuose – $41.95, norint prijungti 5 kompiuterius teks mokėti $58.95 per metus

Be šių funkcijų, programinė įranga taip pat atsižvelgia į naudotojų susirūpinimą dėl saugumo ir privatumo, nes apsaugo nuo duomenų praradimo taisymo metu ir siūlo apsaugos priemones nuo privatumo nutekėjimo. Dėl lanksčios kainų struktūros, kuri atitinka įvairius naudotojų reikalavimus, Fortect yra patikimas partneris, padedantis išsaugoti bendrą kompiuterio gerovę ir efektyvumą.

Programos funkcijos neapsiriboja sistemos patikrinimu ar optimizacija

Fortect išsiskiria solidžiu sistemos įrankio funkcijų rinkiniu, skirtu tipinėms kompiuterio problemoms spręsti ir sistemos veikimui gerinti. Tai pasiekiama taikant gilaus ir detalaus sistemos tikrinimo proceso metodą, kuris prasideda nuo jūsų kompiuterio profilio supratimo. Po to atliekamas nuodugnus kompiuterio sistemos nuskaitymas, iškilusių ir rastų problemų remontas ir galiausiai programa gali imtis pagrindinio tikslo, kuris yra visiškas sistemos optimizavimas. Toliau pateikiame išsamesnį šių sistemos optimizavimo įrankio funkcijų aprašymą:

 • Sistemos profiliavimas: Iš pradžių programa pradeda taisymą sudarydama išsamų kompiuterio profilį, įskaitant svarbią informaciją, pavyzdžiui, operacinės sistemos ypatumus, aparatinės įrangos funkcijas ir įdiegtų programų sąrašą. Šis parengiamasis įrenginio profiliavimo etapas užtikrina, kad tolesnis sistemos tikrinimas būtų tikslingesnis ir efektyvesnis, ir padeda pagrindą tiksliam problemų nustatymui ir šalinimui.

 • Sistemos nuskaitymas: Naudodamasis kompiuterio profiliu, Fortect sistemos patikrinimo mechanizmas nuodugniai ištiria jūsų sistemą, ieškodamas galimų problemų.
  Skenavimas apima: programų gedimus ir trečiųjų šalių programinės įrangos problemas; kenkėjišką programinę įrangą ir potencialiai nepageidaujamas programas (PUA); nereikalingus failus, kurie gali lėtinti jūsų sistemą
  ydingus registro įrašus; privatumo nutekėjimą, kuris gali kelti pavojų naudotojo saugumui.
 • Sistemos taisymas: Po nuskaitymo Fortect dėmesys sutelkiamas į nustatytų problemų taisymą. Jis pakeičia sugadintus ar prarastus failus, pataiso pažeistus registro įrašus ir pašalina nereikalingus failus. Kenkėjiškų programų ar PUA atveju programinė įranga ištrina jų likučius ir atkuria sveiką sistemos būklę, sutvarko vietas, kurios sugadintos anksčiau buvusio viruso.

 • Sistemos optimizavimas: Baigiamasis etapas apima visišką sistemos patobulinimą. Fortect pagerina bendrą kompiuterio veikimo kokybę, valydama, taisydama klaidas ir koreguodama nustatymus, todėl naudotojo darbas tampa paprastesnis, greitesnis ir efektyvesnis.

Naudojant šias pagrindines funkcijas, programinė įranga siūlo visapusišką atsakymą į tipines kompiuterio bėdas, todėl ji yra labai svarbi priemonė, padedanti išlaikyti patikimą ir pajėgią kompiuterio sistemą. Nors atskiras problemas galima taisyti atskirai, parinktis Pradėti taisyti palengvina procesus ir užtikrina greitesnį ir efektyvesnį bendrą sistemos veikimo pagerinimo procesą.

Kaip Fortect sprendžia dažniausiai pasitaikančias kompiuterio problemas?

Fortect sistemos programa puikiai sprendžia daugelį įprastų kompiuterio problemų, su kuriomis dažnai susiduria naudotojai. Jos metodas yra tikslingas ir įvairiapusis, pritaikytas veiksmingai spręsti konkrečias problemas. Sistemos gedimų atveju ji kruopščiai nustato pagrindines priežastis, kurios dažnai būna susijusios su pažeistais sistemos failais arba neteisingais nustatymais.

Tuomet programinė įranga ištaiso šias problemas, taip padėdama išspręsti tiesioginę problemą ir užkirsti kelią gedimams ateityje. O kai kalbama apie lėtą veikimą, programa imasi kompiuterio optimizavimo užduoties. Nustatant ir pašalinant perteklinius nepageidaujamus failus, ištaisant registro klaidas ir tiksliai sureguliuojant sistemos nustatymus, gerokai padidėja kompiuterio veikimo sparta. Rezultatas tai daug sklandesnis ir operatyvesnis darbas kompiuteriu.

Klaidų pranešimai dažnai gali būti painūs ir juos sunku ištaisyti rankiniu būdu. Programa Fortect išsiskiria tuo, kad ji sugeba surasti ir ištaisyti klaidingus sistemos failus ir nustatymus, sukeliančius šiuos klaidų pranešimus, ir taip išsprendžia pagrindines šių varginančių problemų priežastis.

Viena iš išskirtinių programos savybių tai unikali galimybė ištaisyti virusų padarytą žalą. Kompiuterius puola tiek niekuo nenusikalstantys ir tylūs virusai, tiek rimtos ir varginančios PUP programos ar net ransomware virusai, kurie yra vieni pavojingiausių. Virusai gali sukelti ilgalaikius padarinius net ir juos pašalinus. Programa nustato šiuos padarinius ir pakeičia pažeistus failus bei nustatymus, taip atstatydama sistemą į prieš užkrėtimą buvusią būseną.

Ko sistemos atkūrimo ir tvarkymo įrankis nesugeba?

Be sistemos bėdų ir kenkėjų paliktų iššūkių, Fortect sprendžia programų gedimų sukeltas problemas. Diagnozuodama šias problemas ir taisydama arba pakeisdama pažeistas DLL failų registro knygas, kurios yra labai svarbios sklandžiam šių programų veikimui, ji užtikrina sklandesnį programinės įrangos veikimą.

Nors Fortect galimybės įspūdingos, jos veikimas turi tam tikrų apribojimų. Šių apribojimų suvokimas gali padėti naudotojams priimti kompetentingus sprendimus dėl jos naudojimo:

 • Trečiųjų šalių programinė įranga. Fortect nekeičia ir nepakeičia failų, susijusių su trečiųjų šalių programomis. Tai nėra įrankis, kuris gali sutaisyti viską. Jei po taisymo problemos su šiomis programomis išlieka, tikėtina, kad gedimas atsirado pačioje programinėje įrangoje ir gali tekti ją iš naujo įdiegti rankiniu būdu. Fortect tvarko bėdas su kompiuterine sistema.
 • Apsaugos nuo virusų realiuoju laiku nebuvimas. Nors daugelis vartotojų tikisi, kad tokios aplikacijos padės su visomis bėdomis įrengyje, Fortect nėra antivirusinė priemonė ir nesuteikia nuolatinės apsaugos nuo grėsmių. Tačiau ji gali ištaisyti kenkėjiškų programų ar virusų padarytą žalą po to, kai jie buvo pašalinti. Norint užtikrinti nuolatinę apsaugą, patartina Fortect naudoti kartu su specializuota antivirusine programine įranga, kuri būtent veikia suteikdama apsaugą nuo kenkėjų.
 • Nesugebėjimas taisyti aparatinės įrangos problemų. Fortect gali aptikti galimus aparatinės įrangos gedimus ir ištaisyti programinės įrangos nesuderinamumą, tačiau negali išspręsti fizinių aparatinės įrangos problemų. Jei ji nustato tokias problemas, gali tekti įsikišti ir pataisyti arba pakeisti aparatinės įrangos dalį. Programa gali padėti su draiveriais ir kitomis programinėmis sistemos dlaimis, bet ne fizine klaida įrenginyje.

Produkto kaina: sutaupykite apsaugodami net 5 įrenginius

Įsigyjant programinę įrangą galima rinktis iš įvairių prenumeratos variantų, atitinkančių įvairius naudotojų reikalavimus ir finansines galimybes. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad kainos gali skirtis priklausomai nuo vietos ir pirkimo metu taikomų nuolaidų.

 • Pagrindinis planas: Už 33,95 JAV dolerių galima neribotai naudoti vieną kompiuterį per metus, puikiai tinka asmeniniam naudojimui.
 • Kelių įrenginių planas: Šis planas, kurio kaina 41,95 JAV dolerių, apima 3 kompiuterių apsaugą vieneriems metams, tinka mažesnėms šeimoms ar įmonėms.
 • Galutinis Ultimate planas: Šis planas kainuoja 58,95 JAV dolerių, juo galima neribotai per metus naudotis 5 kompiuteriais, jis tinka didesnėms šeimoms ar įmonėms.

Be to, visiems planams suteikiama 60 dienų pinigų grąžinimo garantija. Dėl šio pritaikomo kainų modelio Fortect yra tinkamas sprendimas daugeliui naudotojų.

Santrauka: privalumai ir trūkumai

Kaip ir bet kuris programinės įrangos sprendimas, Fortect turi ir stipriųjų, ir silpnųjų pusių. Norint įvertinti šios priemonės privalumus ir trūkumus, labai svarbu suvokti, ar ji tinka jūsų aplinkybėms. Šioje apžvalgoje išnagrinėjome jo funkcijas, efektyvumą, sąsają ir kt. Programa geba atkurti įvairius failus ir sutvarkyti problemas, kurios kyla dėl kenkėjiškos programos ar kitokių sistemos trikdžių.

Pliusai:

 • Gausios sistemos taisymo funkcijos
 • Efektyvus sugadintų arba trūkstamų failų nustatymas
 • Viso sistemos funkcionalumo gerinimas
 • Galimybė ištaisyti su virusais susijusius pažeidimus
 • Intuityvus sistemos nuskaitymo ir taisymo procesas.

Trūkumai:

 • Realaus laiko apsaugos nuo virusų nebuvimas
 • Nesugebėjimas ištaisyti trečiųjų šalių programinės įrangos problemų
 • Ribotos galimybės šalinti fizinius aparatinės įrangos gedimus.

Apibendrinant šią apžvalgą galima teigti, kad Fortect šviečia kaip išsami taisymo priemonė, kuri sumaniai sprendžia įvairias standartines kompiuterio problemas. Jos kompetencija tai kvalifikuotai surasti ir ištaisyti sugadintus ar trūkstamus sistemos failus, padidinti bendrą sistemos funkcionalumą ir ištaisyti su virusais susijusius pažeidimus. Jos prieinama sąsaja supaprastina nuskaitymo ir taisymo procesą net ir tiems, kurie mažiau išmano technologijas.

Tačiau reikia pažymėti, kad tai nėra universalus sprendimas. Ji nesiūlo nuolatinės apsaugos nuo virusų, negali ištaisyti problemų trečiųjų šalių programose ir nesugeba spręsti fizinių aparatinės įrangos defektų. Nepaisant to, šie apribojimai nepaneigia Fortect praktiškumo. Jie tik pabrėžia būtinybę taikyti įvairiapusį požiūrį į sistemos priežiūrą, naudojant ją kartu su kitomis priemonėmis.

Vartotojų nuogąstavimai: ar programą saugu naudoti įrenginyje?

Kompiuterių taisymo ir tobulinimo priemonių srityje Fortect išlaiko savo reputaciją, nes užtikrina veiksmingą funkcionalumą ir patogią naudotojo sąsają, todėl ją verta įtraukti į bet kurio kompiuterio naudotojo arsenalą. Tačiau kai kalbama apie sistemos optimizavimo įrankius, naudotojų saugumas ir teisėtumas yra labai svarbūs. Todėl ne vienas žmogus, kuriam praverstų tokia programa žiūri į tokius pasiūlymus itin skeptiškai. Laimei, Fortect šiuos testus išlaiko puikiai.

Nepaisant to, kad kompiuterio optimizatorių programų kraštovaizdį dažnai apgyvendina programos su potencialiai abejotinais bruožais, produktas išsiskiria kaip skaidrus ir patikimas sprendimas. Jis vengia nesąžiningos rinkodaros praktikos ir klaidinančio funkcionalumo, kurie, deja, yra įprasti šiame sektoriuje. Aplikacija nėra platinama pastelkiant apgaulingas reklamas ar net PUP kenkėjus.

Tiesą sakant, remiantis išsamia Virus Total atlikta analize, nė vienas iš saugumo programų tiekėjų nepažymėjo jokių kenkėjiškų ar įtartinų programinės įrangos bruožų. Tai sustiprina programos vientisumą ir įrodo, kad joje nėra kenksmingų komponentų, galinčių kelti pavojų naudotojo saugumui.

Be šių saugumo garantijų, Fortect programa taip pat teikia pirmenybę naudotojo privatumui. Ji nerenka jokios nereikalingos asmeninės informacijos ir atsižvelgia į naudotojo privatumo nuostatas, taip užtikrindama papildomą saugumo ir ramybės lygį. Tai yra teisėtas sistemos taisymo ir optimizavimo sprendimas ir saugus pasirinkimas, palaikantis patogų, skaidrų ir privatumą tausojantį požiūrį į kompiuterio priežiūrą.

Pasiūlymas
Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis