Apie mus

Atnaujinta

„SaugusPC“ yra informacinio pobūdžio svetainė, kuri vartotojams buvo pristatyta 2015 metais. Jos tikslas – padėti vartotojui optimizuoti kompiuterio darbą, pašalinti operacinės sistemos klaidas, atstatyti prarastus failus bei padėti išspręsti kitas kompiuterio gedimų priežastis. Problemų sprendimai yra pritaikyti ne tik „Windows“, bet ir „Mac“ operacinėms sistemoms.

SaugusPC.lt tinklalapyje pateikiamos išsamios instrukcijos, kaip keliais skirtingais būdais pašalinti problemą. Čia taip pat rasite patarimų, kaip pagerinti įrenginio veikimą pašalinant nereikalingas programas ar failus. IT ekspertų sukurti problemų sprendimų būdai aiškiai aprašo kiekvieną problemos sprendimo žingsnį, todėl kiekvienam, net ir nepatyrusiam kompiuterio vartotojui, nekils keblumų juos vykdant.

Svetainė yra suskirstyta į keturis skyrius: Naujienų, „Pataisyk“, „Išinstaliuok“ ir „Optimizuok“ kategorijas. Jose yra pateikiamos skirtingos temos bei problemų sprendimų būdai.

Naujienos: sužinok apie naujausias IT rizikas

Internetiniai sukčiai nuolat atranda naujus būdus, kaip išvilioti iš vartotojų pinigus bei asmeninę informaciją. Šiame skyriuje rasite aktualius patarimus, padėsiančius sužinoti apie naujausius jų apgavystės būdus ir jų prevencijos priemones. Sužinosite, kaip atpažinti nepageidaujamas ar užkrėstas programas, apgaulingus techninės pagalbos pranešimus ar duomenis užkoduojančius virusus. Apsilankykite „Naujienų“ kategorijoje.

„Pataisyk“: paprasti kompiuterio problemų šalinimo būdai

Sisteminių klaidų pranešimai, prisijungimo prie interneto problemos bei nesklandumai šalinant programą – dažniausiai pasitaikančios problemos. Šiame skyriuje rasite išsamias instrukcijas, kaip patiems išspręsti problemą.

Nustebsite, kad daugeliu atvejų rasti išeitį – neįtikėtinai paprasta užduotis. Nesijaudinkite, jei vienas ar kitas būdas neveikia, išbandykite kelis. Atsikratykite erzinančių klaidų apslankę „Pataisyk“ kategorijoje.

„Išinstaliuok“: pašalinkite nepageidaujamas programas

„Išinstaliuok“ yra svetainės dalis, skirta padėti vartotojams išinstaliuoti problemas sukeliančias programas. Čia rasite patarimus, kaip panaikinti nepageidaujamąas ir kenksmingas programas. Kadangi pastarosios dažnai yra pristatomos kaip itin naudingos, suprantama, jog daug vartotojų jas įsirašę pradeda ieškoti jų pašalinimo būdo.

Kai kuriais atvejais, pašalinimo per kompiuterio „Valdymo skydą“ nepakanka, todėl „Išinstaliuok“ dalyje mes stengiamės apžvelgti visas įmanomas problemas ir jų sprendimo būdus. Čia taip pat rasite naudingą informaciją, padėsiančią veiksmingai ištrinti socialinių tinklų ar elektroninio pašto paskyras. Apsilankykite „Išinstaliuok“ dalyje.

„Optimizuok“: pagerinkite kompiuterio darbą

Virusų šalinimo vedliai, „Windows“ ar „Mac“ operacinių sistemų nustatymų konfigūravimas, bei klaidų sprendimų instrukcijos – tai tik keletas temų, kurias rasite šiame skyriuje. Nustebsite sužinoję, kad vienos ar kitos programos pašalinimas bei atitinkamų nustatymų pakeitimai gali akivaizdžiai paspartinti operacinės sistemos veiklą. Sužinokite apie tai plačiau „Išinstaliuok“ dalyje.

„Klausk“: atsakymai neradusiems problemos sprendimo būdo

Vienas pagrindinių „SaugusPC“ svetainės privalumų – galimybė tiesiogiai susisiekti su techninės pagalbos specialistu ir gauti personalizuotą atsakymą. Jeigu neradote atsakymo į jus dominantį klausimą, savo klausimą užduokite „Klausk“ dalyje.  

Visa „SaugusPC“ puslapyje pateikta informacija ir problemų sprendimo būdai yra ruošiami kompiuterių ekspertų, kurie prieš tai patikrino jų veiksminumą.

Taip pat peržiūrėkite svetainės Naudojimo instrukcijąPrivatumo politiką, Ryšių atskleidimo ir Atsakomybės apribojimo dalis. Susisiekti su mumis galite spustelėję šią nuorodą.