Kaip atkurti failus naudojant CRY128 dešifravimo įrankį?

Klausimas

Problema: Kaip atkurti failus naudojant CRY128 dešifravimo įrankį?

Man reikia pagalbos atkoduojant failus, kuriuos užšifravo CRY128 ransomware virusas. Girdėjau, kad CRY128 dešifravimo įrankis jau buvo išleistas, tačiau nežinau nei kur jį gauti nei kaip juo naudotis. Tikrai nenoriu „susimauti“ ir prarasti visu asmeninių duomenų. Gal galėtumėte man detaliai paaiškinti visą duomenų atkūrimo procesą?

Patvirtintas atsakymas

Gegužės pirmoji buvo laiminga diena tiems, kurių failus užkodavo CRY128 ransomware virusas. Tą dieną Emsisoft išleido nemokamą dešifravimo programą, kurią atsisiųsti gali kiekvienas, apsilankęs oficialioje tyrėjų svetainėje. Emsisoft – tai viena iš pirmaujančių kompanijų, kovojančių su ransomware virusais ir galinčių didžiuotis Microsoft Certified Partner bei OPSWAT Gold Partner titulais. Tūkstančiai žmonių šios kompanijos dėka išvengė didelių pinigų praradimo, o dabar laikas CRY128 aukoms susigrąžinti prarastus duomenis. Šiame straipsnyje pateiksime trumpą viruso apžvalgą tam, kad žmonėms būtų lengviau jį atpažinti, tačiau jeigu jūs esate įsitikinęs, koks virusas yra jūsų kompiuteryje, galite praleisti žemiau esančią pastraipą ir eiti tiesiai prie dešifravimo instrukcijų, kurios paaiškins, kaip naudoti CRY128 dešifravimo įrankį ir pasiekti geriausių atkūrimo rezultatų.

Tie, kurie nežino kaip veikia ransomware tipo virusai, turėtutų žinoti, kad apskritai tokie virusai buvo sukurti tam, kad įsirašytų į kompiuterius ir užkoduotų žmonių asmeninius duomenis. Kad patektų į sistemas, kai kurie virusai naudoja „spam“ kampanijas, tačiau CRY128 virusas ir praktiškai visa CryptON šeima, iš kurios ir kilo aptariamas virusas, naudoja RDP (remote desktop service) pažeidžiamumus ir brutaliai skinasi kelią į tikslines sistemas. Vos tik virusas yra įdiegiamas, jis pradeda skenuoti kietąjį diską, išorinius įrenginius ir kitas vietas, kuriose gali būti laikomi failai. Paieškos prioritetas – duomenų archyvai, Office failai ar kiti asmeniniai duomenys. Tokia duomenų atranka padidina šansus, kad jų savininkas sumokės išpirką, o tai ir yra plėšikų tikslas. Visų pirma aukos kompiuteryje atsiranda _DECRYPT_MY_FILES.txt išpirkos pranešimas, kuriame paaiškinama, kodėl visi asmeniniai duomenys yra užkoduoti ir kaip juos atkurti. Failų dešifravimo įrankis, kurį platina kibernetiniai nusikaltėliai, kainuoja 0.388 BTC (apie 722 USD), tačiau perkant jį žmonės stipriai rizikuoja, kad praras pinigus, ypač dabar, kai nemokamas failų atkūrimo įrankis tapo prieinamu visiems. Taigi, nedelsiant pateiksime instrukcijas, kaip atkoduoti failus, kuriuos užkodavo Cry128 virusas.

Kaip atkurti failus naudojant nemokamą Cry128 įrankį?

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Pirmas būdas. Pasirūpinkite Cry128 viruso šalinimu

Prieš pradedant duomenų atkūrimo procedūrą, visų pirma įsitikinkite, kad visi Cry128 viruso komponentai buvo sėkmingai pašalinti iš jūsų kompiuterio ir kad atkūrimo procesui nėra jokių kliūčių. Nepamirškite, kad šio viruso likučiai gali pakartotinai užkoduoti failus, todėl visos jūsų pastangos nueitų veltui. Kad to išvengtumėte, rekomenduojame naudoti profesionalią apsaugos programą, kuri automatiškai surastų ir pašalintų visus kenksmingų programų komponentus. Programa, tokia kaip Reimage, idealiai tiktų šiam tikslui.

Antras būdas. Atsisiųskite Cry128 dešifravimo įrankį iš Emsisoft

Svarbiausia nepirkite dešifravimo įrankio, kurį platina viruso kūrėjai. Jie ne tik panaudos jūsų pinigus piktiems tikslas, bet jūs dar ir negausite jokios garantijos, kad jūsų asmeniniai duomenys bus atkurti. Vietoj to, kad sumokėtumėte išpirką, atsidarykite oficialią Emsisoft svetainę ir nemokamai atsisiųskite Cry128 dešifravimo įrankį. Gali pagreitinti atsisiuntimo procesą spustelėdami ant šios nuorodos. Būkite atsargus/-i ir nebandykite atsisiųsti duomenų dešifravimo programų iš nepatikimų šaltinių. Tokios programos gali padaryti dar augiau žalos.

Trečias būdas: Panaudokite Cry128 dešifravimo programą

  1. Norint kad Cry128 dešifravimo programa veiktų, visų pirma turėsite pateikti prašymą su vienu neužkoduotu failu ir jo užkoduota versija. Palyginus du tokius failus, programa automatiškai sukuria asmeninį dešifravimo raktą, kuris vėliau gali atkurti visus likusius failus.
  2. Paspauskite ir nuvilkite pasirinktus failus į vietą, kurią nurodė Decryptor langas.
  3. Kai rakto išgavimo procesas yra baigtas, paspauskite OK šalia langelio, kuriame rašoma Decryption key found”.
  4. Kitame lange paspauskite OK tam, kad sutiktumėte su produkto licencija.
  5. Kai baigsite visus viršuje pateiktus veiksmus, galiausiai atsidursite duomenų dešifravimo lange. Jame pasirinkite diską, kurį norite atkurti. Galite pridėti kitas vietas spustelėdami Add Folder” mygtuką.
  6. Kai pasirinksite reikiamus failus ir aplankus, paspauskite Decrypt” mygtuką kad pradėtumėte dešifravimo procesą.

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su Fortect programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip atkurti failus naudojant CRY128 dešifravimo įrankį?"