Ryšių atskleidimas

Atnaujinta

Federalinė prekybos komisija (FTS) yra paskelbusi specialias reklamos reglamentavimo taisykles, kurios teigia, jog susijusios šalys privalo atskleisti visus finansinius ryšius, kurie jas sieja. Toliau yra pateikiama su SaugusPC.lt svetaine ir jos partneriais susijusi informacija:

SaugusPC.lt yra informacinio tipo svetainė, kuri priklauso UAB „Elektroniniai sprendimai“. Projektas buvo pristatytas 2015 metais. Visas darbas susijęs su svetainės plėtra yra vadovaujamas įmonės direktoriaus Ugniaus Kiguolio. Jam dirbančių profesionalų komanda padeda plėsti šio projekto mąstą ir didinti jo populiarumą.

SaugusPC svetainė yra susijusi su keliomis „Windows“ ir „Mac“ operacinėms sistemoms skirtomis programomis, kurios gali būti naudojamos virusų ar pavojingų programų pašalinimui, duomenų atkūrimui ir kompiuterio darbo optimizavimui. Įmonė bendradarbiauja su šiais programinės įrangos kūrėjais: „Reimage“, „RegCure Pro“, „SpeedyPC“, „MacCleanse“, „MacKeeper“, „MacBooster“, „Perfect Uninstaller“, „CleanMyMac“, „Smart Driver Updater“, „Smart Privacy Cleaner“ ir „Data Recovery Pro“.

Šios programos yra siūlomos SaugusPC aprašymuose ir naujienose kaip nemokamos ir mokamos priemonės kompiuterių taisymui. Kai „SaugusPC“ svetainėje vartotojai įsigyja vieną iš šių programų, jų kūrėjai sumoka svetainės savininkams specialius komisinius.

SaugusPC.lt svetainė neskelbia specialiai užsakytų ir iš anksto apmokėtų straipsnių. Visi straipsniai yra rašomi įmonėje dirbančios ekspertų komandos, kuri straipsnį paskelbiami tik po to, kai atidžiai išnagrinėja problemą ir jos sprendimo būdus.

Plačiau apie SaugusPC projektą galite sužinoti Apie mus dalyje. Taip pat rekomenduojame pasidomėti svetainės Privatumo politikaNaudojimosi sąlygos ir Atsakomybės apribojimo sąlygomis. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.