Telegram įsidiegimo ir naudojimosi instrukcija

Problema: Sveiki. Norėčiau keisti susirašinėjimo aplikaciją, nes didelė jų dalis netenkina poreikių. Susiduriu su reklamom, visokiais trikdžiais ir girdžiu apie bėdas su saugumu. Kaip yra su Telegram? Ar tai gera programa ir saugi naudoti?

Patvirtintas atsakymas

Slapti Telegram pokalbiai

Telegram yra viena iš populiarumo vis daugiau įgaunančių programų, kurios suteikia progą vartotojams bendrauti nevaržomai. Ši platforma buvo pristatyta dar 2013 metais ir sparčiai buvo pripažinta įvairių operacinių sistemų naudotojų. Telegram yra vis dažniau pasirenkama keičiant įpročius ir mainant tokias programas kaip Facebook or WhatsApp į mažiau problematiškus įrankius.

Telegram susirašinėjimo programa leidžia ne tik keistis trumpaisiais pranešimais, bet taip pat skambinti įprastai ir vaizdo skambučiais, dalintis failais, dokumentais, nuotraukomis. Tai viena populiariausiu momentinių žinučių programų, kuri pasižymi saugomo reikalavimų užtikrinimu ir Telegram kurėjai teigia, kad jie tuo išsiskiria iš kitų mobiliųjų programų, skirtų keistis žinutėmis bei failais.

Programa pasižymi greičiu ir saugumu nes Telegram palaiko daug serverių visame pasaulyje. Taip pat aplikacija yra visiškai nemokama ir neturiu jokių reklamų ar skelbimų problemų. Tai patikima programa, kuria pasitiki daug vartotoj nes Telegram turi ne vieną saugumo protokolą, kurie saugo nuo galimų atakų.

Telegram turi slaptų pokalbių funkcijas, grupinius pokalbius ir kanalus. Gamintojai suteikia galimybes bendrauti su daug žmonių vienu metu, dalintis dideliais failais ir nuotraukomis nesudėtingai. Galite naudotis programa viename įrenginyje ir vėliau tęsti pokalbį kitame nes Telegram yra palaikomas įvairiuose planšetiniuose kompiuteriuose, Windows įrenginiuose ir išmaniuose telefonuose.

Kas yra Telegram programa

Kas yra Telegram?

Telegram tai programa, kuri jau turi daugiau nei 500 milijonų aktyvių vartotojų. Prie programos populiarumo prisideda tiek įprasti žinučių siuntimo programų pliudai tiek ir saugumo užtikrinimo naujovės. Telegram leidžia siųsti žinutes ir skambinti naudojant interneto ryšį arba mobiliuosius duomenis.

Kitos funkcijos, kurias vartotojai gali naudoti su Telegram susiję su failų dalijimusi. Programa leidžia dalintis nuotraukomis ir dokumentais, kurių dydis yra iki 1,5 GB. taip pat grupiniai pokalbiai įtraukia net iki 30 000 dalyvių. Telegram suteikia galimybę platinti informaciją specialiuose kanaluose, kurie gali būti teminiai ir virsti forumais, kuriuose lankosi dar daugiau asmenų.

Pati programa yra lengva naudoti ir mažai sunaudoja įrenginio išteklių. Telegram siūlo ne tik slaptus pokalbius, bet ir automatinį žinučių ištrynimą po jūsų pasirinkto laiko. Aplikacija gali naudotis tiek paprasti naudotojai tiek kompanijų atstovai ar kiti asmenys, kuriems patrauklus būdas komunikuoti ar net pasiekti klientus ir auditoriją.

Kaip įrašyti Telegram?

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Telegram prieinama tiek Android, iOS tiek Windows vartotojams. Programą rasti galite programų parduotuvėse, kurios yra oficialūs aplikacijų šaltiniai jūsų naudojamai operacinei sistemai. Spauskite Įdiegti kai rasite Telegram programų parduotuvėje. Parsisiuntus aplikaciją viskas bus paruošta jos įdiegimui. Vadovaukitės instrukcijomis.

 • Įveskite savo telefono numerį.
 • Patvirtinkite prisijungimą su gautu trumpuoju kodu.
 • Galėsite personalizuoti paskyrą su net keliomis nuotraukomis.
 • Raskite draugus kontaktų sąraše ir pradėkite kalbėtis su tais, kurie jau naudoja Telegram.
 • Kontaktų skiltis jums rodys sąrašą žmonių, kuriems galite parašyti šioje programoje.
  Įsidiegimo procedūros

Pradėkite naudotis Telegram žinutėmis

 • Parašyti kitam žmogui galite suradę norimą kontaktą adresų sąraše.
 • Jei numeris, kurį turite kontaktuose yra susietas su Telegram paskyra, matysite jį savo adresų knygutėje.
 • Kontaktų sąrašas automatiškai sinchronizuojamas todėl galėsite matyti naujai prisijungusius.
 • Aktyvumo statusą matote kiekvieno asmens profilyje.
 • Spustelėję kontakto vardą galėsite pradėti rašyti žinutę ir paspaudę popierinio lėktuvo piktogramą ją išsiųsti.
 • Failai pridedami spaudžiant popieriaus segtuko ikoną.

Telegram balso ir vaizdo skambučiai

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Vietoj to,kad rašytumėte tekstą, galite rinktis vaizdo arba balso skambutį. Kartais tai naudinga bendraujant su asmenimis užsienyje ir kitais draugais bei artimaisiais, nes naudojate ne savo telefono sąskaitą o interneto duomenis ar Wi-Fi. Įvesties laukelyje yra eilutė su kitomis funkcijomis. Ten rasite mikrofono mygtuką ir juo galėsite įrašyti balso pranešimą. Paleidus mygtuką žinutė bus išsiųsta. Taip pat nuėję į kontakto profilį matysite skambučio piktogramą viršuje, kurią paspaudę pradėsite skambutį norimam žmogui. Video kameros paveiksliukas pradės nuotolinį vaizdo pokalbį.

Kanalai ir grupiniai pokalbiai

Programa leidžia kurti grupes, kuriose bendrauja iki 30 000 atskirų vartotojų. Taip pat Telegram turi kanalus, kuriuose sujungiami šimtai tūkstančių žmonių, kuriuos domina konkreti tema. Egiztuojančius kanalus galite rasti paieškoje suvedę konkrečią temą. Ten pasirinkė kanalą galėtsite rinktis Join the channel ir prisijungti.

Norint sukurti kanalą ara grupę:

 • Paspauskite kairiame šonę esantį savo profilį, kad atvertumėte meniu.
 • Meniu pasirinkite grupinio pokalbio arba kanalo elementą.
 • Sekite instrukcijas.
 • Pridėkite norimus kontaktus.

Slapti susirašinėjimai

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.
 • Slaptam pokalbiui nereikia daug nustatymų keitimo.
 • Eikite į kontaktų skiltį ir pasirinkite Secret Chat opciją.
  Slapti Telegram pokalbiai
 • Pasirinkite kontaktą ir pradėkite pokalbį.
 • Niekas kitas nematys šio susirašinėjimo turinio.

Slapti susirašinėjimai – secret chat yra funkcija, kuri nėra prieinama visuose įrenginiuose. Windows Desktop aplikacija kolkas šios funkcijos nepalaiko. Galite rasti Secret Chat susirašinėjimus atvėrę meniu paspaudus brūkšniukus arba taškelius, pasirinkus konkretų kontaktą.

Žinučių automatinis ištrynimas

 • Paspauskite konkretų kontakto vardą ir pasirinkite Info.
 • Tada raskite Self-destruct timer nustatymus.
 • Pasirinkite konkretų laiką, po kurio žinutės išsitrins savaime.

Telegram pokalbių paveikslėliai – lipdukai

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Telegram Stickers yra atskira programa, nesusijusi su Telegram aplikacijos kūrėjais ir platintojais. Tai program skirta pagyvinti pokalbius spalvotais paveikslėliais. Galite rasti programą oficialiuose porgramų platinotjų šaltiniuose ir parsisiųsti lipdukus kategorijomis, kurios jums patinka. Parsisiuntus Telegram leis juos importuoti ir galėsite naudotis susirašinėjimuose.

Lipdukai - paveikslėliai pokalbiuose

Ar Telegram turi saugumo sprągų?

Kaip ir bet kokia kita socialinių tinklų platforma ar susirašinėjimų programa, Telegram turi bėdų su saugumu ir informacijos sekimu ar kaupimu. Įvairios aplikacijos, kurios veikia mobiliuose įrenginiuose naudoja slapukus, kitus įrankius, kurie reikalingi aktyvumo sekimui. Taip pat daug kas nėra patenkinti, kad Telegram turi tikslios buvimo vietos nustatymo funkcija bet ši opcija gali būti išjungta paties vartotojo.

Telegram turi saugumo įrankių ir įvairių sąvybių kaip serverio šifravimą, kurie užtikrina programos saugumą. Visos žintės yra šifruojamos prieš išsiunčiant jas kitam vartotojui. Tokioms funkcijoms pasitelikami HTTP ir HTTPS protokolai bei kiti įrankiai. Toks šifravimas keliuose lygiuose užtikrina, kad informacija ir vartotojų duomenys yra saugūs.

Žinoma, bet kokia programa gali būti klonuota ir jos vardas pasitelktas norint paveikti patiklius žmones, bet Telegram yra daug saugesne nei kitos labiau populiarios programos vien dėl kelių šifravimo lygių ir kūrėjų indėlio į informacijos saugumą.

Ši platforma gali tapti puikia alternatyva tiek individualiems vartotojams tiek verslo atstovams. Visada atsižvelkite į alternatyvius saugumo nustatymus ir laisvai naudokitės saugia programa.

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti FortectMac Washing Machine X9 programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Telegram įsidiegimo ir naudojimosi instrukcija"