Kaip atblokuoti Omegle anketą?

parašė Julija Splinters - -

Klausimas

Problema: Kaip atblokuoti Omegle anketą?

Sveiki. Atrodo, kad nepadariau nieko neleistino ar prieštaraujančio konkrečios portalo taisyklėms, bet nebegaliu pasiekti Omegle anketos. Esu gavęs pranešimą, kad mano prisijungimas yra užblokuotas. Ar yra kažkokia galimybė šiam blokavimui anuliuoti ? 

Patvirtintas atsakymas

Atblokuoti Omegle anketą gali prireikti nutikus keletui scenarijų, nes Omegle platformos administratoriai blokuoja naudotojus dėl konkrečių nusižengimų ar turinio, neatitinkančio taisykles sužinojus, kad jie yra mažamečiai ir nėra sulaukia reikiamo amžiaus, meluoja apie tai savo anketoje. 

Omegle yra internetinių pokalbių svetainė skirta nepažįstamiesiems, kurie gali bendrauti su atsitiktinai priskirtais vartotojais ir kalbėti naudodami video bei audio funkcijas. Ši platforma buvo pristatyta dar 2009, kai aštuoniolikmetis paleido tinklalapį ir tūkstančiai ėmė naudotis nauju bendravimo būdu. Portalo populiarumas sparčiai augo ir dabar tai yra viena populiariausiu tokio pobūdžio platformų, kuri susilaukia ir kritikos ir pagyrų ir vartotojų nusiskundimų. 

Pirmoji problema susijusi su Omegle platforma yra nepilnamečiams netinkamas turinys, privatumo ir saugumo spragos. Video skambučių funkcija yra didelė grėsmė mažamečiams, nes jie nenumatydami ir nežinodami gali būti paveikti netinkamos medžiagos, turinio skirto tik suaugusiųjų akims. 

Tačiau tokie anketų blokavimai iš niekur nieko yra problema, kuria vartotojai skundžiasi. Net nepadarius nieko neleistino, jų prisijungimas yra blokuojamas ir nežinia kaip naudojai turėtų atblokuoti Omegle anketas tokiais atvejais.

Deja, prie nepasitenkinimo prisideda ir faktas, kad naudotojai negali susisiekti su žmonėmis, kurie yra už tai atsakingi ir paklausti kokia yra viso to priežastis. Tai reiškia, kad nėra būdo kaip atblokuoti Omegle anketą patiems. Tačiau yra keli metodai galintys padėti atgauti Omegle anketą nekontaktuojant su darbuotojais.

How to get unbanned from Omegle?

Žinoma, išlieka didelė tikimybė, kad anketa buvo blokuota dėl taisyklių ir platformos naudojimosi nuorodų pažeidimo. Jūs sutinkate su taisyklėmis kai registruojatės, tad privalote jų laikytis ir susitaikyti, kad pažeidę susilauksite tokių dalykų. Galite pabandyti dar kartą perskaityti sąlygų sąrašą, kad atkreiptumėte dėmesį ką galbūt pažeidėte. Omegle stebi komunikaciją tarp vartotojų naudodamiesi moderatoriais ir automatiniais įrankiais. 

Dar viena priežastis dėl kurios jums gali prireikti atblokuoti Omegle anketą yra kitų vartotojų elgesys. Kai kiti žmonės išeina iš pokalbio su jumis ir taip nutinka dažnai, automatiniai įrankiai praneša apie jūsų IP adresą kaip apie įtartiną. Tai yra būdas pašalinti vartotojus, kurie naudojasi platforma netinkamais tikslais. 

Kaip atblokuoti Omegle anketą gali tapti klausimu ir dėl kitų priežasčių, tokių kaip žmonių pranešimai apie jus kaip vartotoją ar kitus galimai įžeidusį turinį. Rasistinis ar seksistinis turinys, piktybinė kalba ir kitokie įžeidūs komentarai gali nusipelnyti pranešimo apie nepageidaujamą vartotoją.Omegle anketos atblokavimas 

Palaukite kol anketa bus automatiškai atblokuota

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Dažnai tokie blokavimai yra laikini ir gali trukti nuo kelių dienų iki savaičių ar net pusės metų. Taisyklių pažeidimai nusprendžia kokiam laikui negalėsite pasiekti platformos ir savo anketos. Retais atvejais, Omegle gali užblokuoti anketą ir visam laikui.

Palaukite kelias dienas arba bandykite suprasti kodėl taip nutiko, kad negalite pasiekti norimo turinio ir naudotis anketa bei platformos funkcijomis. Laikinas užblokavimas platformoje 

Pasikliaukite VPN įranga

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

VPN arba privataus tinklo įrankiai gali padėti su anonimiškumu ir privatumu. Tokie įrankiai naudoja užšifruotą informaciją ir naudotojas gali jungtis pasitelkiant skirtingas vietas visame pasaulyje, nuslėpdamas savo IP adresą. Nuolat besikeičiantis įrenginio IP adresas užtikrina privatumą, anonimiškumą ir išvengia anketos blokavimo, kuris yra paremtas jūsų lokacija. 

Rinka siūlo daug tokio tipo aplikacijų, naršyklės plėtinių ir įskiepių. Didelė dalis jų yra nemokami, tačiau tai yra mėnesio bandomasis laikotarpis, kuriuo metu jums nereikia mokėti, bet tenka sutikti su įvairiomis sąlygomis. Nemokamos paslaugos gali būti teikiamos su nuolatinio reklaminio turinio pridėtiniu rezultatu, nes nemokamos programos yra glaudžiai susijusios su internetinio turinio kūrėjais ir tokių ar net kenkėjiškų aplikacijų gamintojais bei platintojais. 

Tačiau jei norite naudingų funkcijų ir saugumo, privatumo, anonimiškumo internete, reikia išleisti šiek tiek pinigų, kad galėtumėte kliautis naudojama programa. Kelios VPN programos, kurios jums gali pasiūlyti reikiamas funkcijas, kad atblokuotumėte Omegle anketą:

 • NordVPN –€3.49/mėn., 
 • ExpressVPN –€8.32/mėn.,
 • StrongVPN –€5.83/mėn.,
 • PrivateVPN –€4.15/mėn.,
 • PureVPN –€1.32/mėn., 
 • Windscribe – €4.08/mėn.

Šios kainos gali ne ženkliai keistis, priklausomai nuo jūsų lokacijos, laiko tarpo, kuriam mokate už įrankį ir pasirinktą planą ar įrenginius. VPN įrankiai 

Pasinaudokite Proxy nustatymais, kad atblokuotumėte Omegle anketą

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Proxy yra VPN alternatyva, bet tokių nustatymų keitimas reikalauja daugiau rankinio įsikišimo ir yra ne toks saugus būdas kaip VPN technika.  Yra ir nemokamų tinklapių, kurie padeda su proxy nustatymais, bet viskas prasideda su naršyklės ir įrenginio nustatymais. 

 • Spauskite Win ir R mygtukus, kol atsiras vykdymo langas.
 • Įrašykite inetcpl.cpl ir spauskite Enter.
 • Pasirinkite Connections ir LAN nustatymus žemiau atsidariusiame lange.
 • Pažymėkite Use a proxy server for your LAN (These settings will not apply to dial-up or VPN connections) opciją.
 • Suveskite savo IP adresą ir Port numerį reikiamuose laukuose, spauskite OK.Proxy nustatymai 

Pasinaudokite kintamojo IP adreso funkcija

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.
 • Google paieškoje ar kitokiame tinklapyje suveskite what is my IP, kad sužinotumėte koks jūsų įrenginio išorinis IP adresas.
 • Jį užsirašykite.
 • Perkraukite maršrutizatorių ir grįžkite į naršyklę. Pakartokite paiešką. 
 • Jei jis pasikeitė, galite bandyti jungtis prie Omegle vėl.

Raskite IP

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su Reimage programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip atblokuoti Omegle anketą?"