Kaip išinstaliuoti PCKeeper Antivirus?

parašė Olivija Moreli - -

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti PCKeeper Antivirus?

Sveiki! Gal galite paaiškinti, kodėl niekaip negaliu pašalinti PCKeeper Antivirus iš savo kompiuterio? Maniau, kad ši programa jau ilgą laiką pašalinta iš mano kompiuterio, tačiau ji vis dar veikia. Kodėl taip yra ir kaip galėčiau išinstaliuoti PCKeeper Antivirus visam laikui?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotraukaPCKeeper Antivirus yra programa, skirta kompiuterio saugumui užtikrinti. Ji apsaugo kompiuterį ir automatiškai atnaujina jame esančią programinę įrangą, todėl jūsų kompiuteris su šia programa bus ne tik apsaugotas, bet taip pat ir optimizuotas. Vis dėlto, dėl įvairiausių priežasčių žmonės nusprendžia ją pašalinti, o tada ir susiduria su įvairiausiomis problemomis.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad norint pilnai pašalinti tam tikrą programą, neužtenka vien tiktai paspausti ant jos ikonėlės ir ‘delete’ mygtuko. PCKeeper Antivirus ir panaši programinė įranga inicijuoja tam tikrus pakeitimus sistemos registruose ir antraeiliuose duomenų valdymo procesuose, todėl daug papildomų failų ir procesų gali atskirai veikti sistemoje. Problema yra ta, kad tokie failai nėra pašalinami kartu su pagrindiniu PCKeeper Antivirus vykdomuoju failu. Kiekvienas iš jų turi būti surastas ir pašalintas atskirai. Žinoma, jūs galite tokius failus palikti kompiuterio sistemoje, tačiau kuo daugiau tokių failiukų prikaupiama, tuo mažiau laisvos vietos jūsų kompiuteryje lieka. Be to, tokie programų likučiai gali inicijuoti registrų gedimus, kitos programinės įrangos gedimus ir panašias problemas. Taigi, norint to išvengti, visos programos, įskaitant PCKeeper Antivirus, turėtų būti pilnai pašalinamos iš kompiuterio sistemos. Nors tai galima atlikti rankiniu būdu, nepamirškite, kad rankinis registrų tvarkymas yra rizikingas. Tam yra geresnis sprendimas – įsirašykite Perfect Uninstallerir leiskite šiai programai tai atlikti automatiškai.

Kaip išinstaliuoti PCKeeper Antivirus?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

Jeigu norite suprasti PCKeeper Antivirus šalinimo ypatumus, mes jums pateiksime visus galimus išinstaliavimo būdus.

Visų pirma, prisiminkite, kad Windows operacinė sistemoje yra įmontuotas programų šalinimo įrankis, kuris yra vadinamas „Add/Remove Programs.“ Šis būdas yra vienas iš dažniausiai naudojamų, tačiau jeigu jūs esate pradedantis kompiuterio vartotojas ir nežinote, kaip reikėtų PCKeeper Antivirus pašalinti naudojant Add/Remove Programs parinktį, jums reikia:

 • Atsidaryti ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Uninstall a Program’ (Windows 7).
 • Atsidaryti ‘Start’ → ‘Programs and Feature’ (Windows 8.1)
 • Atsidaryti ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Add/Remove Programs’ (Windows XP)
 • Surasti PCKeeper Antivirus ir pasirinkti ‘Change/Remove’.
 • Spustelėti ‘Yes’ tam, kad pradėtumėte šalinimo procesą ir luktelėkite, kol tas procesas bus baigtas.

Be to, PCKeeper Antivirus pašalinimui taip pat galite pabandyti atlikti šiuos veiksmus:

 • Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘All Programs’.
 • Suraskite PCKeeper Antivirus aplanką, atidarykite jį ir jame suraskite ‘Uninstaller’.
 • Du kartus ant jo spustelėkite ir sekite vykstantį išinstaliavimo procesą.

Deja, bet nei pirmasis nei antrasis būdas neužtikrins visiško PCKeeper Antivirus išinstaliavimo. Tam, kad pilnai atliktumėte šį procesą, jums reikia pašalinti visus su programa susijusius failus. Problema yra ta, kad tai jūs galite padaryti tik atsidarę registrų redaktorių, o tai reiškia, kad jums reikės peržiūrėti šimtus sistemos registrų, o tai žinoma užtruks. Be to, atlikdami registrų tvarkymą patys, rizikuojate pašalinti netinkamus failus ir pažeisti kitas svarbias programas. Jeigu jūs vis dar norite registrus tvarkyti patys, jums reikės:

 • Patikrinti aplanką, priklausantį PCKeeper Antivirus programai, ir pašalinti visus jame esančius failus.
 • Po to, atsidarykite ‘Start Menu’, į paieškos laukelį įveskite „regedit“ ir spustelėkite ‘Enter’ tam, kad atidarytumėte registrų redaktorių.
 • Čia jums reikia surasti visus registrus, priklausančius PCKeeper Antivirus programai. Patikrinkite šiuos aplankus:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run““= „%AppData%\.exe“
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run““= „%AppData%\.exe“
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Associations „LowRiskFileTypes“=“random;“
 • Po to, suraskite ir pašalinkite visus failus sistemos šiuose aplankuose: C:\Program Files\, C:\Document, Settings\All Users\Application Data\ ir C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.
 • Galiausiai, perkraukite savo kompiuterį.

Nemanykite, kad tai lengva užduotis. Kaip jau minėjome, registruose galima rasti šimtus failų. Be to, atlikdami aukščiau pateiktus veiksmus, rizikuojate pašalinti netinkamus failus ir sugadinti svarbias sistemos programas. Dėl šios priežasties rekomenduojame naudoti Perfect Uninstaller ir patikėti šią užduotį šiai programai. Nesirūpinkite, ji nemokama, todėl galite nedelsiant ją įsirašyti.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Reimage jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti PCKeeper Antivirus?"