Kaip pašalinti 80072EE2 klaidą iš Windows?

parašė Olivija Moreli - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti 80072EE2 klaidą iš Windows?

Sveiki, bandau atnaujinti Windows, tačiau nesėkmingai. Atnaujinimo parsisiuntimas nutrūksta, o man parodoma tokia žinutė: „Windows could not search for new updates. An error occurred while checking for new updates for your computer. Error found: Code 80072EE2.” Ką tai reiškia ir kaip išspręsti šią problemą? 

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotrauka

Klaidos kodas 80072EE2 reiškia, jog Windows serveriai yra pernelyg apkrauti, nes tuo pačiu metu operacinės sistemos atnaujinimus bando atsisiųsti daugybė vartotojų. Tačiau yra net keletas šios problemos sprendimo būdų. Sekite žemiau pateiktas instrukcijas, ir sutvarkykite 80072EE2 kodo klaidą Windows:

Kaip pašalinti 80072EE2 klaidą iš Windows?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

1 metodas.

Tai lengviausias būdas sutvarkyti šiai problemai. Uždarykite „Windows Update“ skydelį, palaukite apie 15 minučių ir pabandykite parsisiusti sistemos atnaujinimą iš naujo. Jei nepadeda, bandykite kitus šios problemos sprendimo metodus.

2 metodas. Sutvarkykite problemą naudojant Windows Update Troubleshooter.

 1. Atverkite paiešką kompiuteryje, įrašykite „Troubleshooter„. (be kabučių) Atverkite šią programą;
 2. System and Security skiltyje raskite bei paspauskite „Fix problems with Windows Update„;
 3. Palaukite, kol ši Windows naujinimo klaida bus rasta bei pataisyta.

Jei šis būdas nepadėjo išspręsti problemos, yra dar keli būdai, kaip galite sutvarkyti šią Windows klaidą rankiniu būdu.

3 metodas. Ištrinkite Software Distribution folderį.

Dauguma kompiuterių vartotojų teigia, jog tai paprasčiausias būdas sutvarkyti 80072EE2 klaidą:

 1. Atverkite šį aplanką: C:\Windows\SoftwareDistribution\Download ir ištrinkite visus failus, esančius jame.
 2. Dešiniuoju klavišu spustelėkite Start Menu → All Programs. Tuomet spauskite ant Accessories → Command Prompt. Jūs taip pat galite atverti Command Prompt vienu metu spausdami Windows klavišą + R. Po to, į Run langą įrašykite cmd or cmd.exe ir spustelėkite Enter.
 3. Atvėrus Command Prompt, įrašykite tokią komandą: „exe/updatenow“ (be kabučių).
 4. Vėl atverkite Windows Update ir pažiūrėkite, ar problema buvo sutvarkyta.

4 metodas.

 1. Vienu metu spauskite Windows klavišą + R, tuomet į Run langą įrašykite „regedit“ (be kabučių), ir spauskite Enter;
 2. Windows Registrų tvarkyklėje suraskite šį aplanką: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate. Ištrinkite jame esančius raktus pavadinimu WUServer ir WIStatusServer.
 3. Vėl spustekėkite Windows Key + R , įrašykite „services.exe“ (be kabučių), spauskite Enter.
 4. Suraskite Windows Update procesą, spustelėkite jį dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Restart.

Vienas šių metodų turėtų sutvarkyti 80072EE2 klaidą. Tačiau jei jums nepavyksta sutvarkyti problemos arba jei norite tai padaryti automatiniu būdu, siulome pabandyti vieną iš šių programų: RegCure Pro arba SpeedyPC Pro.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 80072EE2 klaidą iš Windows?"