Data Recovery Pro apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Data Recovery ProData Recovery Pro apžvalga

Data Recovery Pro – tai programa, kurią patartume įdiegti savo kompiuteryje kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, galinčių kilti visam laikui iš kompiuterio ištrynus failą ar laišką iš Jūsų el. pašto dėžutės. Visi naudojamės Šiukšline (angl. Recycle Bin) trindami failus, nes ji suteikia galimybę apsigalvoti ir susigrąžinti failus, jei mums jų vėl prisireikia, tačiau gali nutikti nenumatytų situacijų, kai failai bus ištrinti visam laikui, nes jie per dideli tilpti į ribotos talpos Šiukšlinę arba pašalinote juos iš išorinių įrenginų. Galų gale niekas nėra apsaugotas nuo žmogiškų klaidų – failus, kurių mums reikia, galime ištrinti ir netyčia. Visgi taip ištrintus failus galima ir nesunkiai susigrąžinti naudojantis Data Recovery Pro, jei prieš tai instaliavote jį savo kompiuteryje. Šią programą sukūrė ParetoLogic Inc., žinoma kaip patikimų sistemos optimizavimo programų gamintoja, veikianti nuo 2004-ųjų metų. Tai veiksminga programa, skirta atkurti ištrintus failus. Ji padės Jums atgauti el. laiškus, jų priedus ar net failus su pažeistais segmentais.

Tačiau šios programos funkcionalumas neapsistoja ties el. paštu. Su šia programa galėsite atkurti įvairiausius failus iš kitų prietaisų, kaip, pavyzdžiui, iPod Shuffle, iPod Nano, ir iPod Classic. Negana to, kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų, Data Recovery Pro gali atkurti failus iš neseniai suformatuotų arba perskirstytų prietaisų ištrintus failus. Internetiniame puslapyje, kuriame skelbiami įvairių kompiuterinių optimizavimo programų palyginimai ir apžvalgos „TopTenReviews“, itin teigiamai atsiliepiama apie Data Recovery Pro funkciją, leidžiančią surasti ištrintus ir atkurtinus failus ieškant juose esančių raktažodžių ar frazių. Tai išties naudinga funkcija, padėsianti greitai ir lengvai atkurti failus. Šia programa lengva naudotis, o daugelį atkurtinų failų galėsite matyti dėl puikios programos sąsajos (angl. interface).

Taigi, kodėl verta atsisiųsti Data Recovery Pro į kompiuterį?

Galbūt Jūs ir nemanote, kad Jums grėstų galimybė prarasti svarbų failą, tačiau niekas nėra apsaugotas nuo įvairiausių veiksnių, dėl kurių negrįžtamai prarasite svarbią informaciją, kurios nepavyks susigrąžinti neturint Data Recovery Pro. Dėl to apsisaugokite nuo tokios grėsmės įsigydami šią programą jau dabar. Ji atkuria įvairius failus iš neseniai suformatuotų prietaisų, bei ištrintus, suspaustus ar užkoduotus failus bei failus, kuriuos pašalinote iš įvairių išorinių įrenginių (įskaitant dainas). Su šia programa taip pat galima atkurtus failus išsaugoti pasirinktose lokacijose ar ieškoti ištrintų failų pagal raktažodžius ar tekstą juose. Ji taip pat palieka mažą, bet galingą pėdsaką, leidžiantį greitai surasti ir atkurti failus, taigi apsaugosite save nuo galybės nemalonumų įsirašydami Data Recovery Pro jau dabar.

Pasiūlymas
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis