„Finder“ nerodo piktogramų peržiūros „macOS Big Sur“. Kaip tai ištaisyti?

Problema: Sveiki. Susidūriau su „Mac“ problema, kuri atsirado po „Big Sur“ atnaujinimo. Aš nebematau miniatiūrų ir piktogramų peržiūros. Tai nutinka tiesiogiai naudojant „Finder“ ir „Dropbox“ programą. Bandžiau paleisti savo įrenginį iš naujo, tačiau tokia gan erzinanti problema vis tiek niekur nedingsta. Gal galite paaiškinti kas nutiko ir ką turėčiau daryti, kad vėl matyčiau piktogramų peržiūrą?

Patvirtintas atsakymas

Problema, kai „Finder“ nerodo piktogramų peržiūrų „macOS Big Sur“ sistemoje, jau buvo pastebėta ne vieno vartotojo. Jie skundžiasi, jog tai labai erzinantis reiškinys. Juk išties apmaudu, kai dingsta peržiūros miniatiūros ir matote tik bendrąją JPEG piktogramą, be galimybės neatidarius konkretaus paveikslėlio suprasti, kas jame pavaizduota. Deja, po „MacOS“ atnaujinimo gali atsirasti įvairių bėdų, todėl pastebėtos „Big Sur“ problemos nėra jau tokios naujos.

Kad ir kaip bebūtų apmaudu, tačiau operacinės sistemos naujinimai dažnai turi klaidų ir kitų problemų, kurias reikia taisyti. Bet būtent todėl sistemos atnaujinimas į pačią naujausią versiją taip pat gali išspręsti šią klaidą, jei pastebėsite ryšį tarp neseniai atnaujintos „MacOS“ į „Big Sur“ versiją ir šios „Finder“ peržiūros problemos. Beje, yra ir kitų problemų, susijusių su „macOS Big Sur“ versija, kurias jau spėta aptarti: neišeina atidaryti programos po „Big Sur“ atnaujinimo, kamera neveikia „macOS Big Sur“ versijoje, „Mac“ užstringa po „Big Sur“ atnaujinimo, neatpažįstamas ekranas po „Big Sur“ atnaujinimo.

Žinoma, tokias problemas gali sukelti ne tik klaidų turintys operacinės sistemos atnaujinimai, bet ir Įvairių failų ir nustatymų sugadinimas. Viena iš galimų priežasčių, kodėl „Finder“ nerodo piktogramų peržiūros „macOS Big Sur“ sistemo, yra DS_Store failo sugadinimas. Šis failas yra itin svarbus, nes jame užkoduoti nustatymai, susiję su peržiūros parinktimis.

Negana to, ši problema taip pat gali kilti dėl programų suderinamumo klaidų, nes su failais susietos programos negali pateikti tam tikrų duomenų. Šią peržiūros problemą gali sukelti trečiųjų šalių programos, todėl gali tekti grįžti į „Finder“, o ne į kitas programas, ir tokiu būdu pataisyti klaidą, kai „Finder“ nerodo piktogramų peržiūros „macOS Big Sur“ sistemoje.

„Finder“ nerodo piktogramų peržiūrų – tai problema, kuri neturėtų būti susijusi su jokiomis kibernetinėmis infekcijomis ar saugos problemomis. Tačiau kenkėjiškos programos, kurios pritaikytos „Mac“ įrenginiams, yra realus dalykas, o infekcijos padaryta žala gali sukelti svarbių failų sugadinimą ir tam tikrų nustatymų pakeitimus. FortectMac Washing Machine X9 yra programa, kuri turėtų padėti pašalinti potencialiai nepageidaujamas programas ir tokių programų pėdsakus ir veikti kaip apsaugos ar efektyvus žalos taisymo įrankis.

Rekomenduojame paleisti šią programą kaip patį pirmąjį procedūros veiksmą, kuomet reikia sutaisyti sistemą ar atlikti kitus svarbius žingsnius. Kiti metodai apima išsamesnes instrukcijas ir veiksmus, todėl svarbu jų laikytis ir nepraleisti kokio nors žingsnio. Greičiausias padėti galintis metodas – tai OS atnaujinimas, tačiau problema gali būti susijusi su sudėtingesniais nustatymais, kurių tvarkymas rankiniu būdu gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

„Finder“ nerodo piktogramų peržiūros „macOS Big Sur“

1 būdas. Iš naujo paleiskite „Finder“, kad pataisytumėte problemą, kai „Finder“ nerodo piktogramų peržiūrų „macOS Big Sur“

 • Eikite į Home,
 • tada spustelėkite Library ir pasirinkite Preferences,
  Nuostatų aplankas
 • čia ištrinkite com.apple.finder.plist,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Finder ir pasirinkite Relaunch.

2 būdas. Įjunkite Show Preview parinktį

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Eikite į Finder,
 • tuomet paspauskite View,
 • pasirinkite Show View Options,
 • tada pasirinkite Show icon preview,
 • uždarykite langą.

3 būdas. Pakeiskite numatytuosius programos nustatymus, jei norite pataisyti „Finder“ piktogramų peržiūros nerodymo problemą

 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite failą,
 • pasirinkite Get info,
 • ties Open with dalimi pasirinkite Preview app.
  Atidarykite su

4 būdas. Atnaujinkite įrenginį į naujausią „Big Sur“ versiją

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Eikite į System Preferences,
 • tuomet spustelėkite Software Updates ir patikrinkite, ar nėra naujinimų pasiūlymų,
  OS naujinimas
 • jei yra naujesnių versijų, spauskite Update now,
 • įdiekite naujinimą ir vykdykite vedlio pateikiamus nurodymus.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "„Finder“ nerodo piktogramų peržiūros „macOS Big Sur“. Kaip tai ištaisyti?"