Kaip atnaujinti sistemą į „Windows 11“, kai nepalaikomas procesorius?

Problema: Sveiki. Bandžiau įdiegti „Windows 11“, bet vis gaunu „The processor isn't supported for this version of Windows“ pranešimą. Ar galiu kažką padaryti, kad išspręsčiau šitą problemą?

Patvirtintas atsakymas

„Microsoft“ išleido naują „Windows“ versiją su atnaujintu dizainu, naujomis funkcijomis, modernizuota darbalaukio UX ir kitais patobulinimais. Tačiau ši naujoji OS nėra pritaikyta visiems įrenginiams. Atsižvelgiant į tai, kada buvo sukurtas jūsų kompiuteris, kokius komponentus jis turi ir kaip jis sukonfigūruotas, yra nemaža tikimybė, kad „Microsoft“ bandys jus atgrasyti nuo nemokamo naujos versijos įdiegimo.

Dabartiniai pagrindiniai sistemos reikalavimai norint gauti „Windows 11“ naujinimą nemokamai:

 • 1 GHz dviejų branduolių procesorius, 4 GB RAM, 64 GB laisvos vietos, UEFI pagrindinė plokštė, TPM 2.0, DX12 grafika, 720p ekranas,
 • turi būti įjungtas UEFI,
 • turi būti įjungtas TPM,
 • turi būti įjungtas Secure Boot,
 • procesorius turi būti įtrauktas į „Microsoft“ patvirtintų procesorių sąrašą, jei norite naujovinti sistemą vietoje,
 • 64 GB laisvos vietos, jei norite paleisti dual-boot „Windows 11“.

Šiuo metu „Windows 11“ yra prieinama kaip tam tinkamų „Windows 10“ kompiuterių naujinimas. Jei neatitinkate bent vieno iš šių reikalavimų, gausite „This PC doesn't currently meet Windows 11 system requirements“ pranešimą. Tai reiškia, kad ne visiems iškart siūlomas atnaujinimas. Kai jūsų kompiuteris yra tinkamas, „Windows Update“ pasirodys didelis iššokantis langas, kuriame galėsite pradėti atsisiuntimo ir diegimo procesą.

Turėtumėte įvertinti, ar jums tikrai reikia atnaujinimo šiuo metu, kai jis dar nėra iki galo paruoštas jūsų įrenginiui. Jei bandysite apeiti reikalavimus šiame etape, tai gali sukelti įvairių klaidų arba strigčių. Jei norite išvengti galimų problemų, galite palaukti ir atnaujinti OS kiek vėliau.

Kaip atnaujinti į „Windows 11“, kai procesorius nepalaikomas?

Visgi, jei nusprendėte, kad vis tiek norite atnaujinti, ir apmąstėte visas rizikas, žemiau rasite būdą, kuris turėtų padėti įveikti „processor is not supported“ pranešimą „Windows“ sistemoje. Atidžiai atlikite visus toliau pateiktus veiksmus:

1. Redaguokite „Windows“ registrą

 • Paspauskite Start ir įveskite regedit,
 • paspauskite Enter, kad paleistumėte Registry Editor,
 • eikite į Computer\\HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\Setup\\MoSetup, nukopijuodami ir įklijuodami visą adresą į laukelį, esantį po File, Edit, View, Favorites, Help arba pereidami per HKEY_LOCAL_MACHINE ir System ir Setup ir MoSetup aplankus po vieną,
  Redaguokite „Windows“ registrą
 • dešinėje srityje spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite New > DWORD (32-bit) Value,
 • pavadinkite reikšmę AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU,
 • dukart spustelėkite naują sukurtą vertę ir į Value data įveskite 1,
 • spustelėkite OK ir uždarykite registro tvarkyklę.

2. Atsisiųskite „Windows 11“ ISO

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Eikite į oficialų Microsoft puslapį,
 • atidarykite Select Download išskleidžiamąjį meniu, pasirinkite Windows 11 ir paspauskite Download mygtuką,
 • Choose one išskleidžiamajame meniu pasirinkite produkto kalbą, spustelėkite Confirm, tada spustelėkite 64-bit Download,
  Atsisiųskite „Windows 11“ ISO
 • kai bus baigtas .ISO failo atsisiuntimas, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Open with > Windows Explorer kad prijungtumėte virtualųjį diską, tada dukart spustelėkite sąrankos (setup) failą, kad pradėtumėte diegimą.

Jei pastebite kokių nors strigčių, klaidų, kompiuterio sulėtėjimą ir pan., galite išmėginti taisymo įrankį FortectMac Washing Machine X9, kuris sukurtas tokių problemų tvarkymui. Ši galinga programa gali pasirūpinti sugadintais sisteminiais failais, registro problemomis, sistemos klaidomis ir BSoD. Pasitelkę tokį įrankį turėtumėte be vargo pašalinti visas klaidas ir vėl džiaugtis puikiai veikiančiu kompiuteriu.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip atnaujinti sistemą į „Windows 11“, kai nepalaikomas procesorius?"