Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?

Problema: Sveiki. Neseniai savo Mac kompiuteryje aptikau programą pavadintą Mac Auto Fixer. Pastebėjau, kad ši programa tikrina mano kompiuterio sistemą ir suranda daugybę problemų. Aš neturiu jokio supratimo, kaip ši aplikacija atsirado sistemoje, nes neprisimenu, kad būčiau ją įrašęs. Ar galima pasitikėti šia programa? Norėčiau sulaukti iš jūsų patarimų kaip elgtis. Ačiū.

Patvirtintas atsakymas

Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?Šiame gide mes padėsime jums atsikratyti potencialiai nepageidaujamos programos vadinamos Mac Auto Fixer.

Mac Auto Fixer yra nepatikima Mac operacinės sistemos optimizavimo priemonė, kuri gali būti apibūdinta kaip gąsdinanti programa. Ši aplikacija dažniausiai patenka į kompiuterio sistemą be vartotojo žinios kartu su kitioms legaliomis programomis. Dėl šios priežasties, vartotojai dažnai aptinka šią aplikaciją be jokios supratimo, iš kur ji galėjo atsirasti.

Gera žinia ta, kad potencialiai nepageidaujamos programos nekelia konkretaus pavojaus kompiuterio sistemai. Tačiau, visada atsiranda rizika, jeigu naudojatės nepatikima aplikacija. Mac Auto Fixer ne tik skleidžia melagingus pranešimus ir bando apgauti vartotojus, kad jų kompiuteris yra užkrėstas, bet ši aplikacija taip pat bando pasipelnyti iš įvairių reklamų. Tokios reklamos dažnai trugdo normaliai kompiuterio veiklai ir gali nukreipti vartotoją į pavojingą tinklalapį.

Kaip jau minėjome, Mac Auto Fixer yra gąsdinanti programa, nes ji remiasi netikrais kompiuterio patikros rezultatais tam, kad apgautų vartotojus ir įtikintų juos nusipirkti licenzijuotą programos versiją. Niekada nepasitikėkite šios programos rodomais rezultatais, nes jie be jokios abejonės yra melagingi! Programos kaip Mac Auto Fixer yra sukurtos surasti įvairias nekensmingas aplikacijas ir aplankus, ir pateikti juos kaip pavojingus.

Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?

Tie, kurie vis dėlto nusprendžia nusipirkti pilną Mac Auto Fixer versiją, gali būti skatinami „panaikinti” visas problemas ir virusus, užkrėtusius kompiuterio sistemą. Nesirinkite šios parinkties, nes kompiuterio veikla gali pakisti arba imti strigti. Prie viso to, pateikdami kreditinės kortelės informaciją nežinomame pusplapyje, jūs rizikuojate slaptas detales atskleisti įvairiems nepatikimiems šaltiniams, pavyzdžiui, internetiniams nusikaltėliams.

Kai kurios aplikacijos gali būti labai lengvai pašalinimos, užtenka jas „nutempti” iki „šiukšlinės”, tačiau kitų programų atsikratyti kartais prireikia daugiau pastangų. Norėdami išinstaliuoti Mac Auto Fixer, vartotojams gali prireikti imtis kelių papildomų veiksmų. Prašome peržiūrėti žemiau pateiktą metodą ir kiekvieną punktą atlikti teisingai ir paeiliui.

Svarbu! Turėkite omenyje, kad potencialiai pageidaujamos programos dauginasi labai greitai ir yra didelė tikimybė, kad paspaudus and neatpažįstamos nuorodos, galite įrašyti pavojingus priedus į kompiuterio sistemą. Norėdami būti tikri, kad jūsų MAC operacinė sistema nėra užkrėsta virusu, perskenuokite kompiuterį su Fortect arba kokia nors kita patikima antivirusine priemone. Prie viso to, ši programa gali padėti jums ištrinti Mac Auto Fixer. Vis dėlto, jeigu nepageidaujama aplikacija nebuvo pašalinta, atidžiai peržiūrėkite žemiau esančias instrukcijas.

1 žingsnis. Naudokite priverstinio sustabdymo parinktį norėdami neutralizuoti Mac Auto

Kol Mac Auto Fixer yra aktyvus kompiuterio sistemoje, tol gali būti leidžiami įvairūs užsklandiniai procesai. Tačiau, norėdami sustabdyti nepageidaujamą programą, jūs turėsite padaryti tai priverstinai. Sekite šias instrukcijas norėdami išinstaliuoti Mac Auto Fixer:

 • Paspauskite ant Finder ir eikite į Applications
 • Pasirinkite Utilities aplanką ir jį atidarykite
 • Suraskite Activity Monitor ir paspauskite ant jo dukartIštrinkite Mac Auto Fixer
 • Suraskite sąraše ir pasirinkite Mac Auto Fixer, po to paspauskite i
 • Dešiniu pelės klavišu užlipkite ant Quit Process.
 • Sutikite su procesu paspausdami Force Quit

2 žingsnis. „Nutempkite” Mac Auto Fixer į „šiukšlinės” skiltį

Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Šis procesas turėtų būti daugeliui lengvai atpažįstamas ir suprantamas. Vis dėlto, jeigu nesate tikri kaip jį atlikti, sekite šiomis instrukcijomis:

 • Eikite į Finder ir pasirinkite Applications
 • Suraskite Mac Auto Fixer aplanką"Nutempikte" Mac Auto Fixer į "šiukšlinę"
 • Paspauskite ant to aplanko ir „nutempkite” jį į „šiukšlinę”

3 žingsnis. Išinstaliuokite Mac Auto Fixer pašalindami jį iš Application Support

Paskutinis žingsnis yra atsikratyti visų priedų ir priegų, paliktų Mac Auto Fixer. Norėdami užbaigti išinstaliavimo procesą, sekite šiuos žingsnius:

 • Kairiu pelės klavišu užlipkite ant Finder ir pasirinkite Go to Folder
 • Įrašykite ~/Library/Application Support/ ir spauskite Go
 • Suraskite Mac Auto Fixer ir maf aplankus ir nusiųskite juos į „šiukšlinę”Pašalinkite Mac Auto Fixer melagingą programą
 • Galiausiai dešiniu pelės klavišu paspauskite ant „šiukšlinės” ir ją išvalykite

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Mac Auto Fixer?"