Kaip išinstaliuoti Safari iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Safari iš Mac OS X?

Sveiki! Gal galėtumėte paaiškinti, kaip išinstaliuoti Safari iš Mac’o? Maniau, kad žinosiu, kaip tai padaryti, tačiau akivaizdžiai darau kažką ne taip. Dėkingas už bet kokią pagalbą!

Patvirtintas atsakymas

Safari yra Interneto naršyklė, kuri yra įrašoma į Mac’us kaip operacinės sistemos dalis. Nepaisant to, nenuostabu, kad žmonės nusprendžia šią naršyklę pakeisti į kitą, prie kurios jau yra įpratę. Deja, bet šios programos pašalinimas nėra tik „vienas, du ir baigta“. Tam atlikti būtina atidžiai peržiūrėti visą sistemą, nes priešingu atveju pašalinsite tik pusę Safari naršyklės. Kitaip tariant, galite pašalinti pagrindinį failą, tačiau palikti visą krūvą nereikalingų papildomų komponentų. Be abejo, Safari tikrai nebus vienintelė programa, kurią laikui bėgant nuspręsite išinstaliuoti, todėl jeigu nuolat šalinsite tik programų pamatus, tačiau paliksite visus susijusius failus, apkrausite Mac’o sistemą nereikalingais failais, kurie gali sulėtinti sistemą bei sukelti registrų problemas. Galime spėti? Anksčiau norėdami pašalinti programinę įrangą, įskaitant Safari, visada atlikdavote šiuos veiksmus:

  • Atsidarydavote Applications aplanką;
  • Surasdavote ir spustelėdavote Safari ar kitos programos ikonėlę;
  • Nuvilkdavote ją į šiukšlinę (angl. ‘Trash’);
  • Ištuštindavote šiukšlinę.

Ar mes esame teisūs? Tikriausiai, kad taip. Viskas būtų gerai, tačiau nors ir vadinamas „pašalinimu“, šis procesas nereiškia, kad nebereikalinga programa bus ‘išinstaliuota’. Kaip jau minėjome, norėdami visiškai pašalinti tam tikrą programa, turite kartu pašalinti ir visus susijusius failus. Tam jūs turite du pasirinkimus – arba įsirašyti MacKeeper (nemokamai) ir leisti jai išinstaliuoti Safari iš Mac OS X automatiškai arba galite patikrinti savo Mac’ą patys, tačiau tam reikės skirti nemažai laiko.

Kaip išinstaliuoti Safari iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Dabar jau žinote, kad norint išinstaliuoti Safari iš Mac, nepakanka jos ikonėlės nutempti į šiukšlinę. Jau minėjome, kad ši naršyklė turi daugybę susijusių failų ir registrų, kurių taip pat nereikėtų ignoruoti, nes palikdami juos savo Mac’o sistemoje rizikuojate ją sulėtinti ir sumažinti laisvos vietos.

Nors iš pradžių galite pamanyti, kad failų, susijusių su Safari, pašalinimas nėra sudėtingas procesas, reikia paminėti, kad tokie failai gali būti išsibarstę po skirtingus aplankus, o tai reiškia, kad juos surasti ir pašalinti gali prireikti nemažai laiko. Be to, ieškodami jų patys rizikuojate pašalinti ne tuos failus, todėl pasistenkite neskubėti ir susikaupkite. Rekomenduojame pradėti tikrinti šiuos aplankus:

~/Library/Preferences/
~/Library/Application Support/.

Tikime, kad patys galite išinstaliuoti Safari iš Mac’o, tačiau pagalvokite kiek laiko sutaupytumėte jeigu naudotumėte MacKeeper! Šis įrankis pašalintų Safari nemokamai ir atliktų ne tik tai. Jeigu ir anksčiau programas tik ištrindavote, tuomet nėra jokios abejonės, kad jūsų Mac’as yra pilnas nereikalingų failų. Taigi, MacKeeper pašalintų juos visus ir pilnai optimizuotų sistemą. Taigi, mes labai rekomenduojame nedelsiant išbandyti šią programą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Safari iš Mac OS X?"