Kaip išinstaliuoti Swift Publisher iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Swift Publisher iš Mac OS X?

Paprastas klausimas: Kaip išinstaliuoti Swift Publisher iš Mac’o? Panašu, kad nepakanka nuvilkti ikonėlę ir numesti ją į šiukšlinę. Prašau pagalbos.

Patvirtintas atsakymas

Pradedant reikėtų paminėti, kad Swift Publisher yra legali ir nemokama programa, skirta Mac OS ir Mac OS X sistemoms. Oficialioje svetainėje ši programa yra pristatoma kaip racionalus sprendimo būdas tiems, kurie nori kurti ir spausdinti reklamines skrajutes, naujienlaiškius, socialinius skelbimus ir panašius dokumentus. Taigi, nenuostabu, kad tūkstančiams interneto vartotojų ši programa yra itin naudinga. Vis dėlto, kaip ir kitos aplikacijos, Swift Publisher programa pateisina ne visų žmonių lūkesčius, todėl natūralu, kad dalis vartotojų nusprendžia ją pašalinti. Programų pašalinimas iš Mac operacinės sistemos yra gana karštas šių dienų klausimas, nes internete pilna forumų, kuriuose žmonės klausia kaip pašalinti programas iš Mac’ų kartą ir visiems laikams.

Kitaip nei programinę įrangą, skirtą Windows operacinei sistemai, dauguma programėlių, skirtų Mac OS X sistemai gali būti pašalintos labai paprastai. Dažniausiai tam pakanka atlikti šiuos veiksmus:

  • Eiti į Applications aplanką;
  • Spustelėti ant Swift Publisher ikonėlės;
  • Nuvilkti ikonėlę į šiukšlinė;
  • Ištuštinti šiukšlinę.

Vis dėlto, šis metodas yra vadinamas ‘pašalinimu’ ir veikia tik su kai kuriomis Mac’ams skirtomis programomis. Kaip kurios iš jų įrašo įvairiausius papildomus priedus, įskaitant registrus, papildomus failus ir procesus, kurie nėra pašalinami kartu su programa jeigu ji nuvelkama į šiukšlinę. Taigi, Swift Publisher išinstaliavimui jums reikės atlikti šį tą daugiau nei paprasčiausiai nuvilkti ikonėlę į šiukšlinę. Žinoma, nesukdami galvos galite programas paprasčiausiai pašalinti, tačiau nereikalingų failų laikymas Mac’o sistemoje laikui bėgant gali sukelti sulėtėjimus, dažnus užstrigimus ar gedimus. Dėl to patartina visiškai išinstaliuoti Swift Publisher iš Mac OS X sistemos. Tam siūlome naudoti MacKeeper arba CleanMyMac programas.

Kaip išinstaliuoti Swift Publisher iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Nors Swift Publisher iš Mac OS X galima pašalinti rankiniu būdu, geriausias sprendimo būdas yra naudoti specialiai tam skirtą programinę įrangą, pvz.: MacKeeper arba CleanMyMac. Šios programos yra skirtos Mac’ų optimizavimui, todėl jos ne tik pašalins jums nebereikalingas programas, bet taip pat suras visus kitus sistemos gedimus, sutvarkys registrus ir inicijuos kitas veiklas tam, kad padidintų jūsų Mac’o našumą.

Tie, kurie neketina naudoti programinės įrangos Swift Publisher pašalinimui, turėtų rankiniu būdu surasti visus programos likučius. Vis dėlto, šis procesas yra šiek tiek varginantis bei reikalaujantis nemažai laiko, nes tam reikia peržiūrėti ne dešimtis failų, kurie gali būti patalpinti skirtinguose aplankuose. Patikrinimą siūlome pradėti nuo šių aplankų:

~/Library/Preferences/
~/Library/Application Support/

Svarbu pabrėžti, kad šių aplankų tikrinimas rankiniu būdu negarantuos visų nereikalingų failų pašalinimo, nes netyčia galite praleisti kai kuriuos komponentus nepastebėtus. Beje, galite netyčia pašalinti ne tuos failiukus ir pažeisti kitas svarbias programas, todėl būkite labai atsargūs.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Swift Publisher iš Mac OS X?"