Kaip ištaisyti „Windows cannot find wt.exe“ klaidą „Windows 11“ sistemoje?

Klausimas

Problema: Kaip ištaisyti „Windows cannot find wt.exe“ klaidą „Windows 11“ sistemoje?

Sveiki. Turiu problemų su „Windows“ terminalu ir neveikiančiu „wt.exe“. Klaidos pranešime perspėjama apie neteisingai įvestą failo pavadinimą. Bandau vėl ir vėl, bet problema vis tiek išlieka. Manau, kad kažkas negerai su „Windows 11“. Gal galite padėti sutvarkyti šitą problemą?

Patvirtintas atsakymas

„Windows cannot find wt.exe“ klaida „Windows 11“ sistemoje dažnai atsiranda po konkretaus atnaujinimo. Deja, naujausioje operacinės sistemos versijoje gali pasitaikyti klaidų ir kitų problemų. Tai yra visiškai normalu, nes sistema buvo išleista labai neseniai. Galite susidurti su įvairiomis problemomis, kai bandote diegti ar atnaujinti „Windows 11“. Dažnai problema iškyla, kai „Windows 10“ atnaujinama į „Windows 11“.

Nerandamo failo klaida gali reikšti, kad problema iškilo diegiant tam tikrą naujinimą ir failas tiesiog nebuvo tinkamai pridėtas arba liko sugadintas. Tai gan dažna problema, su kuria susiduria vartotojai, kai kalba pasisuka apie klaidas, susijusias su atnaujinimais ir operacinės sistemos patobulinimais arba programinės įrangos diegimu. Tokias problemas galima išspręsti įvairiais būdais: ištaisius konkretaus failo nesklandumus, atšaukus sistemos naujinimą arba atnaujinant įrenginį dar kartą, jei jau yra išleista patobulinta sistemos versija.

Iš naujo įdiegus operacinę sistemą galima išspręsti „Windows cannot find wt.exe“ klaidą „Windows 11“ sistemoje. Arba iš naujo įdiekite terminalą. Paleiskite tam tinkamą įrankį, pvz., FortectMac Washing Machine X9, ir automatiškai patikrinkite, ar nėra pakeistų ar pažeistų failų. Ši programa gali padėti pagerinti kompiuterio našumą ir išspręsti su pažeistais duomenimis susijusias failų problemas.

Be to, būtina pažymėti, jog kenkėjiška programa taip pat gali būti atsakinga už žalą sistemos aplankuose ir kitose įrenginio dalyse, dėl ko sugenda įvairios funkcijos arba atsiranda tokios problemos kaip „Windows cannot find wt.exe“ klaida. Problema netgi iškyla tiems žmonėms, kurie apskritai nenaudoja „Windows“ terminalo, tačiau ekrane vis tiek pasirodo trūkstamo failo klaida. Taip yra todėl, kad EXE failai reikalingi įvairiems kompiuterio procesams ir funkcijoms.

Kaip ištaisyti „Windows cannot find wt.exe“ klaidą „Windows 11“ sistemoje?

1 būdas. Išjunkite ir įjunkite terminalą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atidarykite Windows nustatymus paspausdami Windows + I klavišus,
 • eikite į Apps,
 • tuomet raskite Apps & features,
 • paspauskite App Execution,
  Programos ir funkcijos
 • šiame sąraše rasite Terminal entry,
 • dešinėje jo pusėje ieškokite perjungimo mygtuko; jei nustatyta kaip On, tiesiog išjunkite ir vėl įjunkite, jei nustatyta į Off, tiesiog įjunkite,
  App execution vieta
 • išeikite iš nustatymų,
 • pabandykite pasiekti žemiau pateiktą kelią per Run langą (Windows + R):
  %USERPROFILE%\\AppData\\Local\\Microsoft\\WindowsApps\\wt.exe
  Run

2 būdas. Paleiskite sistemos failų tikrintuvą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atidarykite komandų eilutę (command prompt) administratoriaus teisėmis,
  CMD
 • įveskite komandą: sfc /scannow,
  SFC patikrinimas
 • leiskite sistemos failų tikrinimo programai aptikti ir atkurti trūkstamus sistemos failus,
 • iš naujo paleiskite kompiuterį.

3 būdas. Iš naujo įdiekite „Windows Terminal“

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Norėdami išspręsti problemą, galite iš naujo įdiegti visą „Windows Terminal“ naudodami oficialų šaltinį, pvz., „Microsoft Store“. Sekite nuorodą ir atlikite reikiamą įrenginio diegimo procesą.

4 būdas. Jei įmanoma, atnaujinkite „Windows“ OS

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • „Windows“ paieškoje įveskite Windows Update ir spustelėkite Enter,
 • arba eikite į nustatymus ir Update & Security dalį, kad patektumėte į Windows updates,
  Nustatymai
 • spustelėkite Check for updates ir palaukite, kol naujiniai bus sėkmingai įdiegti,
  Windows atnaujinimai
 • tuomet iš naujo paleiskite kompiuterį ir patikrinkite, ar problema pranyko.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „Windows cannot find wt.exe“ klaidą „Windows 11“ sistemoje?"