Kaip pašalinti 0xc000012f trikį Windows operacinėje sistemoje?

Problema: Pastarasias dvi dienas visaip bandau pašalinti 0xc000012f triktį iš savo kompiuterio, bet nesiseka ir darausi nepakantus. Įsirašiau visus įmanomus Windows atnaujinimus, tačiau tai nepadėjo. Štaip kaip atrodo visas klaidos pranešimas:

Problema: „C:\\WINDOWS\\SYSTEM32\\MSVCR120.dll is either not designed to run on Windows or it contains an error. Try installing the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support. Error status 0xc000012f”. Pasakykite, ką man reikėtų daryti?

Patvirtintas atsakymas

Klaidos kodas 0xc000012f – tai netiesioginis problemos paaiškinimas. Žmonės, susiduriantys su šia problema gali atlikti paiešką internete ir gauti visą reikiamą informaciją, įskaitant kokie netinkamai sukonfigūruoti sistemos failai gali ją iššaukti, kada ji dažniausiai atsiranda ir kaip ją pašalinti.

Taupydami jūsų laiką, visą reikiamą informaciją pateiksime šiame straipsnyje. Ši klaida atsiranda tik Windows operacinėje sistemoje, o labiausiai pažeidžiamos yra Windows 8 ir 10 versijos. Vis dėlto, keletas žmonių susidūrė su ja Windows 7 operacinėje sistemoje.

How to Fix Error Code 0xc000012f on Windows?

Dažniausiai ji atsiranda dėl blogai sukonfigūruotų sistemos failų, pažeistų registrų įrašų, paleisties programų pertekliaus, fragmentiškų failų ir kitų rimtų problemų.

Beje, būtina pabrėžti, kad 0xc000012f klaidą taip pat gali sukelti nepatikima programinė įranga arba virusas. Deja, bet klaidos pranešimas arba mėlynas mirties langas, pranešantis apie 0xc000012f klaidą – tai anaiptol ne vienintelė problema. Kartu su juo žmonės pastebi sistemos sulėtėjimus, dažnus užstringimus, lėtą programų atsakymo laiką ir pan.

Instrukcijos, kaip pašalinti 0xc000012f klaidą iš Windows operacinėje sistemoje?

Jeigu jūsų kompiuterio ekrane netikėtai pasirodė pranešimas, kuriame nurodomas 0xc000012f kodas, tai reiškia, kad Windows operacinėje sistemoje yra gedimų, todėl sistemą reikia arba optimizuoti ar visiškai atkurti. Arba abu variantai.

Taigi, siūlome pradėti problemos šaliminą nuo sistemos optimizavimo, kadangi tai yra lengviausia užduotis. Atsisiųskite Fortect programą ir sekite ekrane pateiktomis instrukcijomis.

Po to, atsidarykite programą ir su ja nuskenuokite kompiuterį. Atidžiai išnagrinėkite paieškos rezultatus ir pašalinkite visus aptiktus gedimus. Galiausiai perkraukite savo kompiuterį.

Be to, yra keletas būdų, kurie gali jums padėti pašalinti 0xc000012f klaidą rankiniu būdu.

Pirmas Būdas. Išvalykite nereikalingus failus

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Spustelėkite Windows mygtuką + R.
 • Įveskite cleanmgr ir spustelėkite Enter.
 • Tuomet pasirinkite vietą, kurioje įrašyta operacinė sistema ir spustelėkite OK.
 • Pažymėkite Setup log files, Recycle bin irTemporary files laukelius.
 • Pasirinkite Clean up System Files ir palaukite kol procesas bus baigtas.
How to Fix Error Code 0xc000012f on Windows?

Antras Būdas. Paleiskite sfc / scannow funkciją

 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows piktogramos ekrano apačioje, kairėje, ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
 • Įveskite sfc /scannow ir spustelėkite Enter.
How to Fix Error Code 0xc000012f on Windows?
 • Leiskite sistemai automatiškai pašalinti triktis.
 • Po to, perkraukite kompiuterį.

Trečias Būdas. Pašalinkite kaupiamąjį Windows 10 atnaujinimą

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.

Kai kurie Windows ekspertai teigia, kad 0xc000012f klaidą gali sukelti KB2879017 atnaujinimas, todėl jeigu neseniai jį įsirašėte, patartume jį tuojau pat pašalinti.

 • Atsidarykite Settings.
 • Eikite į Update & security -> Windows Update.
 • Paspauskite ant Update history nuorodos.
How to Fix Error Code 0xc000012f on Windows?
 • Tada pasirinkite Uninstall updates ekrano viršuje.
 • Sekančiame lange pasirinkite atnaujinimą, kurį norite pašalinti ir paspauskite ant jo dešiniu pelės klavišu. Pasirinkite Uninstall.
How to Fix Error Code 0xc000012f on Windows?
 • Baigiant perkraukite kompiuterį.

Ketvirtas Būdas. Panaudokite System Restore Point

Jeigu dėl tam tikrų priežasčių negalite pašalinti Windows atnaujnimo, tuomet siūlome pasinaudoti sistemos atkūrimo tašku (angl. System restore point). Deja, bet šis sprendimo būdas yra įmanomas tik tuomet, jeigu anksčiau jau buvote sukūrę atkūrimo tašką.

 • Spustelėkite Windows mygtuką ir įveskite Create a Restore point į paieškos laukelį.
 • Pasirinkite System Protection.
 • Spustelėkite System Restore, o tada Next.
 • Pasirinkite vėliausiai sukurtą Restore point ir paspauskite Next.
 • Pasirinkite Finish ir palaukite kol sistemos parametrai bus atkurti, o tada ją perkraukite.
How to Fix Error Code 0xc000012f on Windows?

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 0xc000012f trikį Windows operacinėje sistemoje?"