Problema: Kiekvieną kartą sistemos įkvovimo metu ekrane pasirodo šis pranešimas: „App Container profile failed with error 0x800700B7“ . Problema prasidėjo netrukus po 1703 atnaujinimo įsirašymo. Ar yra daugiau žmonių, susiduriančių su šia klaida?
Patvirtintas atsakymas
„App Container profile failed with error 0x800700B7 because it was unable to register the AppContainer SID“. Tai klaidos pranešimas, pasirodantis daugybės Windows 10 vartotojų ekranuose sistemos paleidimo metu Event Viewer lange. Mūsų komanda atrado keletą įrašų, susijusių su 0x800700B7 klaida, kurie buvo sukurti dar prieš pasirodant Windows 10 kūrėjų atnaujinimas (angl. Creators Update) (V1703). Vis dėlto, minėta klaida daugumoje atvejų pasirodė kompiuteriuose, į kuriuos neseniai buvo įdiegtas Creators Update.
Gera žinia yra ta, kad „App Container profile failed with error 0x800700B7“ klaida nedaro neigiamos įtakos sistemos veiklai. Vis dėlto, užterštas Event Viewer langas kai kuriuos žmones gali erzinti ir paskatinti juos imtis tam tikrų tvarkymosi veiksmų. Be to, ši klaida gali pasirodyti kartu su „The request is not supported“ klaida, blokuojančia CldFlt paslaugos paleidimą.
Pastaruoju metu Microsoft Windows bendruomenė ūžia dėl „App Container profile failed with error 0x800700B7“ klaidos ir reiškia didelį susierzinimą dėl Microsoft abejingumo. Panašu, kad techninės pagalbos skyriaus darbuotojai nė nebando gilintis į problemą „App Container profile failed with error 0x800700B7“ klaidą, kadangi neseniai sukurti diskusijų įrašai buvo perkelti į Windows Update diskusijų skiltį, visiškai neatitinkančią klaidos spesifikacijos.
Nepaisant to, Microsoft kompanija sunkiai dirba ties kiekviena problema, todėl galima tikėtis, kad artėjantis atnaujinimų paketas pašalins 0x800700B7 klaidą. Jeigu nenorite laukti oficialių problemos šalinimo metodų, galite išbandyti šiuos būdus:
Švarus paleidimas arba Clean Boot naudoja minimalius tvarkyklių bei paleisties programų resursus Windows operacinei sistemai paleisti. Taigi, šis būdas leidžia izoliuoti programinės įrangos konfliktus, galinčius paskatinti sistemos klaidas, tokias kaip „App Container profile failed with error 0x800700B7“.
Jeigu klaida dingo, turėsite įjungti paleisties programas ir procesus po vieną tam, kad išsiaiškintumėte, kuris iš jų yra problemos sukėlėjas.
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.
Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Event Viewer klaidą "App Container profile failed with error 0x800700B7” iš Windows 10?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.