Kaip pašalinti Event Viewer klaidą "App Container profile failed with error 0x800700B7” iš Windows 10?

Problema: Kiekvieną kartą sistemos įkvovimo metu ekrane pasirodo šis pranešimas: „App Container profile failed with error 0x800700B7“ . Problema prasidėjo netrukus po 1703 atnaujinimo įsirašymo. Ar yra daugiau žmonių, susiduriančių su šia klaida?

Patvirtintas atsakymas

0x800700B7 klaidos šalinimas

App Container profile failed with error 0x800700B7 because it was unable to register the AppContainer SID“. Tai klaidos pranešimas, pasirodantis daugybės Windows 10 vartotojų ekranuose sistemos paleidimo metu Event Viewer lange. Mūsų komanda atrado keletą įrašų, susijusių su 0x800700B7 klaida, kurie buvo sukurti dar prieš pasirodant Windows 10 kūrėjų atnaujinimas (angl. Creators Update) (V1703). Vis dėlto, minėta klaida daugumoje atvejų pasirodė kompiuteriuose, į kuriuos neseniai buvo įdiegtas Creators Update.

0x800700B7 klaidos šalinimas

Gera žinia yra ta, kad App Container profile failed with error 0x800700B7 klaida nedaro neigiamos įtakos sistemos veiklai. Vis dėlto, užterštas Event Viewer langas kai kuriuos žmones gali erzinti ir paskatinti juos imtis tam tikrų tvarkymosi veiksmų. Be to, ši klaida gali pasirodyti kartu su The request is not supported klaida, blokuojančia CldFlt paslaugos paleidimą.

Pastaruoju metu Microsoft Windows bendruomenė ūžia dėl App Container profile failed with error 0x800700B7 klaidos ir reiškia didelį susierzinimą dėl Microsoft abejingumo. Panašu, kad techninės pagalbos skyriaus darbuotojai nė nebando gilintis į problemą App Container profile failed with error 0x800700B7 klaidą, kadangi neseniai sukurti diskusijų įrašai buvo perkelti į Windows Update diskusijų skiltį, visiškai neatitinkančią klaidos spesifikacijos.

Nepaisant to, Microsoft kompanija sunkiai dirba ties kiekviena problema, todėl galima tikėtis, kad artėjantis atnaujinimų paketas pašalins 0x800700B7 klaidą. Jeigu nenorite laukti oficialių problemos šalinimo metodų, galite išbandyti šiuos būdus:

Išbandykite švarų sistemos paleidimą (angl. Clean Boot)

Švarus paleidimas arba Clean Boot naudoja minimalius tvarkyklių bei paleisties programų resursus Windows operacinei sistemai paleisti. Taigi, šis būdas leidžia izoliuoti programinės įrangos konfliktus, galinčius paskatinti sistemos klaidas, tokias kaip App Container profile failed with error 0x800700B7.

 • Spustelėkite Windows mygtuką + R, įveskite msconfig ir spustelėkite Enter.
 • Atsidarykite Services stulpelį ir pažymėkite Hide all Microsoft services laukelį.
 • Paspauskite Disable all.
 • Po to, atsidarykite Startup stulpelį ir pasirinkite Open Task Manager.
Programinės įrangos konfliktų šalinimas naudojant Clean Boot funkciją
 • Išjunkite visas paleisties programas ir uždarykite Task Manager langą.
 • Paspauskite OK ir perkraukite sistemą.

Jeigu klaida dingo, turėsite įjungti paleisties programas ir procesus po vieną tam, kad išsiaiškintumėte, kuris iš jų yra problemos sukėlėjas.

Paleiskite Registry Editor

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite regedit ir paspauskite Enter.
 • Naudodamiesi stulpeliu kairėje, atsidarykite Computer\\HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Services\\CldFlt katalogą.
 • Suraskite Start registry DWORD (REG_DWORD) reikšmę ir du kartus spustelėkite ant CldFlt įrašo.
 • Pakeiskite CldFlt įrašo reikšmę iš 2 į 3.
 0x800700B7 klaidos šalinimas pakeičiant registrų įrašą
 • Paspauskite OK ir uždarykite Registry Editor.
 • Baigus perkraukite kompiuterį. Gali būti, kad visiškam Event Viewer lango atnaujinimui, jums reikės perkrauti sistemą porą kartų iš eilės.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Event Viewer klaidą "App Container profile failed with error 0x800700B7” iš Windows 10?"