Kaip pašalinti Omnibox 1.1.0 iš Windows?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Omnibox 1.1.0 iš Windows?

Sveiki. Susidūriau su problema – rodos, aš tiesiog negaliu pašalinti Omnibox 1.1.0 programos. Kad ir ką darau, man nepavyksta jos išinstaliuoti – susiduriu su įvairiais klaidų pranešimais. Ar galite paaiškinti, kaip tinkamai pašalinti šią programinę įrangą?

Patvirtintas atsakymas

Tokius skundus girdime jau ne pirmą kartą – daugelis kompiuterių vartotojų skundžiasi, kad bandydami pašalinti Omnibox 1.1.0 jie sulaukia įvairių sistemos pranešimų, sakančių, jog šalinant programą įvyko kokia nors klaida. Ši programinė įranga padeda norimos informacijos ieškoti keliose paieškos sistemose vienu metu, be to, siūlo naudotis ieškomiausiais raktažodžiais. Deja, turime žinių, jog ši programa gali būti susijusi su liūdnai pagarsėjusia Omniboxes.com paieškos sistema. Privalote pašalinti Omnibox“ 1.1.0 programą teisingu būdu. Neteisingai šalindami šią programą savo kompiuteriui galite padaryti daugiau žalos, negu naudos. Lengviausias būdas pašalinti šią programą iš kompiuterio – išinstaliuoti ją su automatine programų šalinimo programa (pavyzdžiui, Perfect Uninstaller).

Jeigu jūs vis dėlto norite atsikratyti šios programos patys, užėjote į tinkamą puslapį. Šiame straipsnyje mes pateikiame išsamias Omnibox 1.1.0 šalinimo instrukcijas. Sekite šias instrukcijas:

Kaip pašalinti Omnibox 1.1.0 iš Windows?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Metodas 1:

 1. Atverkite ‘Start Menu’ → ‘All Programs’.
 2. Raskite Omnibox 1.1.0 aplanką, atsidarykite jį ir raskite „Uninstaller“ programėlę. Ši programėlė gali būti pavadinta uninstall.exe arba unins000.exe.
 3. Du kartus spustelėkite ant jos ir palaukite, kol Omnibox 1.1.0 bus pašalinta.

2 metodas:

 • Atverkite „Start Menu“ → „Control Panel“ → „Programs“ → „Programs and Features“ (Windows 7).
 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Start“ → „Programs and Features“ (Windows Vista/Windows 8.1)
 • Spustelėkite „Start“ → „Settings“ → „System“ → „Apps & features“ (Windows 10)
 • Atverkite „Start menu“ → „Control Panel“ → „Add/Remove Programs“ (Windows XP)
 1. Raskite Omnibox 1.1.0 ir spustelėkite „Change/Remove“ arba „Uninstall.“
 2. Spustelėkite „Yes“ ir palaukite, kol programa bus pašalinta.

Pasirinkite norimą šalinimo būdą ir atlikite nurodytus veiksmus. Tačiau tai – tik pirmasis Omnibox 1.1.0 šalinimo žingsnis. Dabar turite patikrinti bei išvalyti Windows registrą nuo užsilikusių Omnibox 1.1.0 failų. Atidžiai sekite žemiau pateiktus žingsnius:

 1. Atidarykite „Start Menu„, į paieškos lauką įveskite „regedit“ ir paspauskite „Enter.“ Atversite Windows Registry direktoriją.
 2. Čia jums reikės surasti visus registre esančius aplankus, kuriuose gali būti Omnibox 1.1.0 failų. Ieškokite failų šiuose aplankuose:
 • HKEY_CURRENT_USER\Software\Omnibox 1.1.0,
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Omnibox 1.1.0,
 • (HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\eg ui).

Kitas žingsnis: raskite ir patikrinkite šiuos aplankus. Pašalinkite viską, ką juose rasite:

 • C:\Program Files\Omnibox 1.1.0,
 • C:\Document and Settings\All Users\Application Data\Omnibox 1.1.0,
 • C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\Omnibox 1.1.0.

Štai ir viskas. Nors iš pradžių gali atrodyti, jog šios instrukcijos painios, žingsnis po žingsnio vykdydami nurodymus suprasite, jog pašalinti Omnibox 1.1.0 yra visai nesunku. Jei vis dėlto jums nepavyktų savarankiškai pašalinti Omnibox 1.1.0, parsisiųskite Perfect Uninstaller programą ir pašalinkite Omnibox 1.1.0 automatiniu būdu.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Omnibox 1.1.0 iš Windows?"