Kaip pašalinti “The HoeflerText font wasn’t found” klaidą?

Problema:

Naršant internete dažnai pasirodo “The HoeflerText font wasn’t found” klaidos pranešimas, kuriame teigiama, kad svetainės turinio rodyti negalima, o norint jį peržiūrėti reikia atnaujinti “Chrome Font Pack”. Internete ieškojau informacijos apie šią triktį ir sužinojau, kad šis ji atsiranda dėl kenksmingos programos, esančios kompiuteryje. Bandžiau ją surasti ir pašalinti, bet vis tiek gaunu minėtą pranešimą. Gal galėtumėte pateikti detales instrukcijas, paaiškinančias kaip pašalinti šią triktį? Iš anksto dėkoju!

Patvirtintas atsakymas

How to Fix “The HoeflerText font wasn’t found” Error?“The HoeflerText font wasn’t found” – tai suklastotas klaidos pranešimas, kuriame pateikiama klaidinga informacija apie tam tikros internetinės svetainės turinio neprieinamumą. Kaip teigiama pranešime, problemą galima išspręsti tik atnaujinus “Chrome Font Pack”, tačiau iš tiesų šis klaidos langas neturi nieko bendro su “HoeflerText” ar kitais šriftais. Tai tik dar vienas naujas triukas, naudojamas pavojingoms programoms platinti. Vos tik kompiuterio savininkas paspaudžia „Install” mygtuką, virusas ar kita pavojinga programa yra iš karto įrašoma į sistemą. Šio įspėjančio lango kūrėjai neteisėtai naudoja Google vardą tam, kad pranešimas atrodytų įtikinamai. Taigi, žmonės, kurie nėra informuoti apie internete pasirodančių iššokančių langų, ypač tų, kurie siūlo atsisiųsti programas ar atnaujinimus, gali labai lengvai apsigauti ir pakliūti į spąstus.

The “HoeflerText” font wasn’t found
The web page you are trying to load is displayed incorrectly , as it uses the “HoeflerText” font. To fix the error and display the text, you have to update the “Chrome Font Pack”.
Manufacturer: Google Inc. All Rights Reserverd
Current version: [version number]
Latest version: [version number].

Neseniai kenkėjiškų programų kūrėjai išsiaiškino, kad “The HoeflerText font wasn’t found” klaidos pranešimas yra naudojamas Spora ransomware viruso platinimui. Šis virusas dar visiškai neseniai pasirodė, tačiau ekspertai spėja, kad jis sukels labai daug problemų kompiuterių savininkams visame pasaulyje. Google Chrome vartotojai tokį panešimą dažniausiai gali pamatyti nesaugiose internetinėse svetainėse, tačiau būtina pabrėžti, kad jis taip pat gali pasirodyti legaliuose, visiems gerai žinomose, svetainėse. Taip nutinkti gali tuomet, jeigu internetiniai sukčiai įterpia JavaScript kodą į tam tikrą internetinę svetainę, todėl kai kompiuterio savininkas apsilanko joje, jis ar ji nemato tikrosios jos versijos. Vietoj to yra rodoma sugadinta versija, kurioje įdiegtas apgavikiškas klaidos pranešimas.

Jeigu žmogus patiki informacija, pateikta “The HoeflerText font wasn’t found” klaidos pranešime ir paspaudžia ant „Install” mygtuko, į sistemą įrašomas “Update.exe” arba “Chrome_Update.exe” failas. Šių failų pavadinimai atrodo įprasti ir nieko blogo nežadantys, todėl daugelis kompiuterių savininkų nė neįtaria, kad atidarius vieną iš šių failų, į sistemą įrašoma kenkėjiška programa. Remiantis naujausiais duomenimis, “Update.exe” failas yra naudojamas Fleercivet programą, kuri rodo įtartinas reklamas, o “Chrome_Update.exe” failas slepia Spora ransomware virusą. Taigi, vos tik pamatę tokį klaidos pranešimą savo naršyklėje, imkitės atitinkamų veiksmų ir pasirūpinkite savo kompiuterio saugumu.

Kaip pašalinti “The HoeflerText font wasn’t found” klaidą iš Windows?

Vadinamasis “The HoeflerText font wasn’t found” virusas yra pavojingas kompiuterinis užkratas, kurį reikia nedelsiant pašalinti. Tol kol jis yra kompiuteryje, sistema yra pažeidžiama ir gali susidurti su įvairiausiomis kibernetinėmis grėsmėmis, ko pasekoje galite įsirašyti anksčiau minėtą failus koduojantį virusą.

Step 1. Pašalinkite kenkėjišką programą

Patikimiausias būdas pašalinti kenksmingas programas ir pašalinti “The HoeflerText font wasn’t found” klaidą – tai patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa, pvz.: Fortect. Beje, prieš pradedant skenuoti sistemą, nepamirškite atnaujinti programą, kurią naudosite.

Step 2. Atstatykite Google Chrome parametrus

Panašu, kad šis virusas pažeidžia tik Google Chrome naršyklę.Taigi, kai pašalinsite kenksmingas programas, reikėtų iš naujo nustatyti Google Chrome parametrus, nes naršyklėje gali būti įrašyta nepatikimų priedų, plėtinių ar paieškos sistemų, kurių dėka “The HoeflerText font wasn’t found” klaida gali vėl ir vėl pasirodyti.

Pastaba. Kai pakeisite Google Chrome nustatymus į numatytuosius, prarasite visas išsaugotas nuorodas, plėtinius, slapukus, svetainių informaciją ir t.t., todėl vos tik pakeisite nustatymus, nustatykite anksčiau buvusį pradinį puslapį, paieškos sistemą, naujo skirtuko adresą ir pakeiskite kitus nustatymus pagal savo poreikius.

  1. Atsidarykite Chrome.
  2. Viršutiniame kampe dešinėje spustelėkite “More” piktogramą ir atsidarykite “Settings.”
  3. “Settings” lango apačioje spustelėkite “Show advanced settings.”
  4. “Reset settings” poskyryje paspauskite “Reset settings.”
  5. Atsidarius naujam langui, paspauskite “Reset.”

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti “The HoeflerText font wasn’t found” klaidą?"