Kaip pašalinti „The specified module could not be found“ klaidą iš Windows?

Problema: Pastaruoju metu susiduriu su problema Windows paleidimo metu. Ekrane kaskartą pasirodo pranešimas, kuriame teigiama: „The specified module could not be found.“ Ką jis reiškia ir ką aš galėčiau padaryti, kad jį pašalinčiau?

Patvirtintas atsakymas

"The specified module could not be found" klaidos pranešimo pavyzdys

„The specified module could not be found“ – tai klaida, dažniausiai pasirodanti Windows sistemos įkrovimo bei apšilimo metu. Kartais ji gali pasirodyti ir kitais atvejais, pavyzdžiui, norint atsidaryti tam tikras programas arba prisijungti prie interneto. Kaip ir dauguma Windows klaidų, pastaroji gali kilti dėl daugybės priežasčių, pradedant nuo viruso įsirašymo ir baigiant pažeistais sistemos failais.

Dažniausios „The specified module could not be found” klaidos priežastys yra šios:

  • trūkstami arba pažeisti DLL failai;
  • pažeisti Windows registrų įrašai;
  • netinkamas programų įrašymas;
  • pasenusios Windows tvarkyklės;
  • viruso ar kitos kenkėjiškos programos įsirašymas.

Norint pašalinti „The specified module could not be found“ klaidą pirmiausia reikėtų nustatyti jos priežastį. Dažniausiai, pranešime nurodoma, kas įtakojo problemos pasirodymą, pavyzdžiui, galite gauti tokią informaciją:

RunDLL
There was a problem starting C:\\Program
The specified module could not be found.

Įprastai klaidos pranešime pateikiama tiksli nuoroda į pažeistą DLL failą ar programą, todėl užsirašykite jos pavadinimą ir nieko nelaukę imkitės darbo, kad ją pašalintumėte.

"The specified module could not be found" klaidos pranešimo pavyzdys

„The specified module could not be found“ klaidos šalinimas iš Windows

Visų pirma reikėtų patikrinti, ar jūsų kompiuteris nėra užkrėstas virusu. Tam jums reikės nuskenuoti kompiuterį su Fortect ar kita sistemos apsaugai skirta programa. Jeigu jūsų kompiuteryje nėra jokių virusų, jums reikės atlikti keletą gana sudėtingų sistemos pakeitimų.

Norėdami pašalinti šią problemą, visų pirma įsidėmėkite programą ar failą, kuris yra nurodomas kaip jos sukėlėjas. Po to, „The specified module could not be found“ klaidos šalinimui atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite Start mygtuką ir įveskite File Explorer Options.
  2. Paspauskite ant File Explorer Options parinkties, kad atvertumėte nustatymų langą.
  3. Kai atsidarys Folder Options langas, atsidarykite View stulpelį.
  4. Žemiau Hidden files and folders aplanko suraskite ir pažymėkite Show hidden files and folders parinktį.
  5. Po to, suraskite ir nužymėkite varnelę, esančią šalia Hide protected operating system files (Recommended) parinkties.
  6. Paspauskite OK.

How to Fix „The specified module could not be found” Error on Windows?

Dabar jums reikės perkrauti kompiuterį naudojant Safe Mode with Networking aplinką:

  1. Atsidarykite Start ir paspauskite ant rodyklės, esančios šalią Shut Down Button (arba Lock Button) ir pasirinkite Restart.
  2. Sistemos perkrovimo metu, prieš pasirodant Windows logotipui, spustelėkite F8 mygtuką.
  3. Pasirodys Advanced Boot Options langas. Naudodami rodyklių klavišus, pasirinkite Safe Mode with Networking ir paspauskite Enter mygtuką.
  4. Prisijunkite prie savo kompiuterio kaip administratorius.

How to Fix „The specified module could not be found” Error on Windows?

Kai kompiuteris įsijungs Safe Mode režimu, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Vienu metu paspauskite Ctrl+Alt+Delete (Ctrl+Shift+Esc) klavišus tam, kad atsidarytumėte Windows Task Manager.
  2. Išplėskite Process stulpelį.
  3. Vykdomų procesų sąraše suraskite visus įrašus, susijusius su „The specified module could not be found“ klaida ir paspauskite End task.

How to Fix „The specified module could not be found” Error on Windows?

Paskutinis „The specified module could not be found“ klaidos šalinimo žingsnis – Windows registrų įrašų šalinimas. Norint išvengti registrų pažeidimų ar nesusijusių registrų pašalinimo, sukurkite atsarginę registrų įrašų kopiją. Po to, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Paspauskite Windows + R klavišus ir į paleisties laukelį įveskite regedit.
  2. Atsidarykite Registry Editor.
  3. Suraskite ir pašalinkite visus žemiau nurodytus registrų įrašus:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run
    HKEY_CURRENT_USER\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run
    HKEY_LOCAL_MACHINE\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\RunOnce
    HKEY_CURRENT_USER\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\RunOnce

  4. Perkraukite kompiuterį.

How to Fix „The specified module could not be found” Error on Windows?

Jeigu viršuje pateiktas instrukcijas atlikote atidžiai, „The specified module could not be found“ klaida turėtų būti pašalinta visam laikui. Labai prašome pranešti jeigu iškilo problemų atliekant pateiktus veiksmus.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „The specified module could not be found“ klaidą iš Windows?"