Kaip pašalinti „Windows could not automatically detect this network's proxy settings“ klaidą iš Windows 10?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti „Windows could not automatically detect this network's proxy settings“ klaidą iš Windows 10?

Prieš keletą dienų pastebėjo nedidelį raudoną trikampį, panašu įspėjamasis ženklas, užduočių juostoje šalia tinklo piktogramos. Jeigu jį paspaudžiu, ekrane pasirodo toks pranešimas: „Windows could not automatically detect this network's proxy settings.“

Panašu, kad daugybė Interneto vartotojų susiduria su šia problema, tačiau kol kas nėra jai tinkamo sprendimo būdo. Galbūt jūs galėtumėte kažką patarti? Iš anksto dėkoju. 

Patvirtintas atsakymas

„Windows could not automatically detect this network's proxy settings“ tai pranešimas, kurį rodo Windows Actions arba Notifications centras tuomet, kai sistemoje atsiranda problemų su Proxy nustatymais. Dažniausia informavimo priemonė, kurią naudoja Microsoft, yra iššokantys langai arba mėlynas mirties langas (BSOD). Priešingai nei šie klaidų tipai, tinklo tarpinio serverio gedimai nėra įvardijami tiesiogiai.

Pasak žmonių, susidūrusių su šia problema, visų pirma jie pastebėjo interneto ryšio sutrikimus, pavyzdžiui, visiškas interneto ryšio praradimas, kuris vėliau automatiškai atkuriamas, interneto greičio sulėtėjimas ir pan.

Po to, tinklo piktograma, matoma dešinės ekrano pusės apačioje, šalia baterijos piktogramos, yra pažymima šauktuko simboliu, vaizduojamu geltoname trikampyje. Natūralu, kad toks ženklas patraukia žmonių dėmesį, tačiau paspaudus jį parodomas toks klaidos pranešimas: „Windows could not automatically detect this network's proxy settings“.How to Fix „Windows could not automatically detect this network’s proxy settings“ on Windows 10?

Nors ši problema pirmiausia atsirado Windows 7 ir 8 sistemose dar prieš porą metų, deja, bet Microsoft technikams iki šiol nepavyko jos sėkmingai pašalinti ir ji buvo perkelta į Windows 10 sistemą.

Šiuo metu tūkstančiai Windows 10 vartotojų laukiu instrukcijų, padėsiančių pašalinti „Windows could not automatically detect this network's proxy settings“klaidą. Kol laukiate oficialių instrukcijų, turėtumėte išbandyti keletą metodų, kurie padėjo daugybei žmonių susidoroti su šia nedidele problema.

„Windows could not automatically detect this network's proxy settings“ klaidos šalinimas iš Windows 10

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Norėdami pašalinti „Windows could not automatically detect this network's proxy settings“ klaidą, visų pirma turėtumėte nuskenuoti kompiuterį su profesionalia antivirusine programa, tokia kaip Reimage. Pastaruoju metu virusai yra itin pavojingi ir gali sukelti įvairiausių sistemos gedimų, įskaitant Interneto prieiga ar tarpinio serverio nustatymai,

Jeigu antivirusinė neaptiko jokių virusų, tuomet rekomenduojame laikinai išjungti antivirusinę programą ir patikrinti, ar vis dar matote tą pačią klaidą. Jeigu taip, tuomet išbandykite šiuos metodus:

1. Aktyvuokite System Restore

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Windows 10 operacinėje sistemoje veikia System Restore funkcija. Ji leidžia žmonėms anuliuoti sistemos pakeitimus, o tai yra ypač naudinga tuo atveju, jeigu sistema sugenda. Taigi, jeigu anksčiau sukūrėte System Restore Point arba sistemos atstatymo tašką, galite jį panaudoti „Windows could not automatically detect this network's proxy settings“ klaidos šalinimui.

  • Paspauskite Windows mygtuką + X ir pasirinkite System Protection.
  • Atsiradus patvirtinimo langui, paspauskite Yes.
  • Pasirinkite System Restore, paspauskite Choose a different restore point ir Next.

Use System Restore Point

  • Pasirinkite reikiamą atkūrimo tašką ir paspauskite Scan for affected programs.
  • Atidžiai perskaitykite informaciją apie tai, kokie pakeitimai bus inicijuojami, o tada, jei sutinkate, paspauskite Close.
  • Kai būsite pasiruošęs atkurti sistemą, paspauskite Next.
  • Palaukite kol atkūrimo procesas bus baigtas, o tada paspauskite Finish.
  • Kai paspausite Yes System Restore Point bus aktyvuojamas, o baigus sistema automatiškai persikraus.

2. Patikrinkite Interneto nustatymus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
  • Paspauskite Windows mygtuką + X ir pasirinkite Control Panel.
  • Pasirinkite Internet Options.
  • Ekrano viršuje atsidarykite Connections stulpelį.
  • Ekrano apačioje paspauskite LAN settings mygtuką ir patikrinkite, ar Proxy Server laukelis (trečias sąraše) nėra pažymėtas. Jeigu jis pažymėtas, tuomet pašalinkite varnelę.

Check Internet options

Po to, atsidarykite naršyklę ir patikrinkite jos nustatymus. Kaip pavyzdį pateiksime Firefox naršyklės nustatymų patikrinimo seką:

  • Atsidarykite Firefox ir pasirinkite Tools.
  • Eikite į Options -> Advanced Connections -> Settings.
  • Nustatymų lange turėtų būti pažymėta arba Use System Proxy Settings arba No Proxy parinktis.

Check web browser's settings

3. Atnaujinkite TCP/IP

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
  • Paspauskite Windows mygtuką + X ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
  • Įveskite netsh int ip reset resetlog.txt komandą ir paspauskite Enter.
  • Vos tik komanda yra įvykdoma, perkraukite kompiuterį.

Reset TCP/IP

Kai kurie ekspertai pataria iš naujo nustatyti tinklo adapterį, tačiau šis problemos sprendimo būdas nėra labai populiarus. Dauguma žmonių teigia, kad ji nėra susijusi su adapteriu, nes kiti prietaisai sėkmingai prisijungia prie interneto naudojant vieną ir tą patį adapterį.

Vis dėlto, jeigu niekaip negalite pašalinti šios problemos ir norite viską išbandyti, informaciją, kaip iš naujo nustatyti adapterį, galite rasti čia.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „Windows could not automatically detect this network's proxy settings“ klaidą iš Windows 10?"