Kaip užblokuoti KB4056892 atnaujinimo įsirašymą Windows 10 sistemoje?

Problema: Sveiki. Vakar bandžiau įsirašyti KB4056892 atnaujinimą ir faktas, kad jis sugadino mano kompiuterį, yra akivaizdus. Vos tik atnaujinimas įsirašo, sistema persikrauna ir užstringa. Ji taip ir neįsijungia. 

Patvirtintas atsakymas

Sausio 8 dieną Microsoft, skubos tvarka, išleido kaupiamąjį atnaujinimą KB4056892, kurio tikslas – imunizuoti Meltdown ir Spectre spragas, dėl kurių milijonai kompiuterių su Intel, AMD ir ARM lustais tapo pažeidžiami kibernetinėms atakoms.

Deja, bet dauguma Windows 10 Fall Creators Update (V1709) vartotojų negali sėkmingai įsirašyti minėto, saugumo spragoms šalinti skirto, atnaujinimų. Tiesą sakant, šiuo metu rekomenduojame susilaikyti nuo minėto atnaujinimo įsirašymo dėl didelės sistemos gedimų rizikos.

Pasak Windows vartotojų, Cumulative Update KB4056892 sėkmingai įsirašo, tačiau procesas užstringa persikrovimo metu, todėl sistema taip ir neišeina iš įkrovos kilpos. Daugumai keletas Windows perkrovimų, atliktų iš eilės, priverstinai atšaukė KB4056892 atnaujinimo pakeitimus, tačiau po to sistema pradėjo rodyti klaidos kodą 0x800f0845 ir priminimą, kuriuo raginama vėl įsirašyti KB4056892 atnaujinimą.

Block KB4056892 update

Nors daugumoje kompiuterių, kuriuos sugadino KB4056892 atnaujinimas, veikia AMD procesorius, Intel, ADM bei Athlon sistemos taip pat gali būti pažeidžiamos. Spėjama, kad nesuderinamumas tarp atnaujinimo komponentų ir procesoriaus yra viena iš galimų nesėkmingo KB4056892 atnaujinimo įrašymo priežasčių. Vis dėlto, panašu, kad 0x800f0845 klaida, atsiradusiu po KB4056892 atnaujinimo įrašymo, yra Microsoft problema.

Dėl šios priežasties rekomenduojame susilaikyti nuo šio atnaujinimo įsirašymo bent jau tol, kol Microsoft pašalins problemas. Jeigu atnaujinimą jau įsirašėte ir jis sugadino jūsų kompiuterį, pabandykite pašalinti atnaujinimą ir atkurti sistemą į tašką, buvusį prieš atnaujinimą. Po to, kuriam laikui sustabdykite automatinius Windows 10 atnaujinimus.

Atšaukite atnaujinimą

Jeigu negalite paleisti Windows sistemos, nes pastaroji užstrigo persikrovimo metu, pabandykite perkrauti kompiuterį keletą kartų iš eilės. Galiausiai sistema turėtų automatiškai atšaukti įdiegtą atnaujinimą. Vos tik sistema įsijungs, rekomenduotume pasinaudoti System Restore Point funkcija ir atkurti sistemos būklę, buvusią dar prieš KB4056892 atnaujinimo įrašymą. Norėdami tą padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 • Paspauskite Windows mygtuką ir įveskite restore point.
 • Paspauskite ant Create a restore point parinkties.
 • Paspauskite System Restore mygtuką ir spustelėkite Next.
 • Jeigu ekrane nematote tinkamo atkūrimo taško, pažymėkite Show more restore points laukelį ekrano apačioje.
 • Pasirinkite atkūrimo tašką, kuris buvo sukurtas prieš KB4056892 atnaujinimo įrašymą ir paspauskite Next.
 • Po to, leiskite sistemai inicijuoti sistemos atkūrimą.

Use System Restore Point

Beje, prieš perkraunant kompiuterį, sustabdykite automatinius Windows 10 atnaujinimus tam, kad išvengtumėte pakartotinio KB4056892 atnaujinimo įsirašymo.

Išjunkite Windows Update paslaugą

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite services.msc ir paspauskite Enter.
 • Sąraše suraskite Windows Update paslaugą ir dukart ant jos spustelėkite.
 • Atsidarykite General stulpelį, paspauskite ant Startup type ir pasirinkite Disable.
 • Dabar Windows Update paslauga turėtų būti išjungta ir jokie atnaujinimai nebus įrašomi tol, kol jūs jos neįjungsite.

stop Windows Update service

Laikinai sustabdykite automatinius Windows 10 atnaujinimus

Jeigu naudojate Windows 10 Professional, Enterprise arba Education, galite sustabdyti automatinius Windows atnaujinimas per Local Group Policy Editor:

 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite gpedit.msc ir paspauskite Enter.
 • Eikite į Computer Configuration\\Administrative Templates\\Windows Components\\Windows Update aplanką.
 • Dešinėje lango pusėje suraskite Configure Automatic Updates policy ir dukart spustelėkite šį įrašą.
 • Pasirikite Enabled ir suraskite žemiau pateiktas parinktis (Options):
  • 2 – „Notify for download and notify for install.“
  • 3 – „Auto download and notify for install.“
  • 4 – „Auto download and schedule the install.“
  • 5 – „Allow local admin to choose setting.“
 • Pasirinkite jums priimtiną būdą ir paspauskite Apply.
 • Kad išsaugotumėte pakeitimus, paspauskite OK.

Disable automatic Windows Updates

Jeigu iš aukščiau pateiktų būdu nei vienas nepadėjo ir jūs vis dar negalite sėkmingai paleisti Windows 10, greičiausiai prireiks atkurti Windows.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip užblokuoti KB4056892 atnaujinimo įsirašymą Windows 10 sistemoje?"