„Windows“ automatiškai keičia ekrano ryškumą. Kaip tai ištaisyti?

Klausimas

Problema: „Windows“ automatiškai keičia ekrano ryškumą. Kaip tai ištaisyti?

Sveiki. Noriu sutvarkyti problemą, susijusią su mano kompiuteriu. Ekrano ryškumas keičiasi automatiškai ir tai mane išties erzina, tačiau niekaip nerandu konkretaus nustatymo, kurį turėčiau pakeisti. Ekrano nustatymuose nematau jo automatinio ryškumo prisitaikymo parinkties. Gal yra kitų būdų, kurie padėtų tai išspręsti?

Patvirtintas atsakymas

Atrodo, jog problema, kai „Windows“ automatiškai keičia ryškumą, išties vargina vartotojus. Aplinkos šviesos jutiklis, kuris yra integruotas daugumoje naujesnių įrenginių, užtikrina, kad ekrano ryškumas būtų koreguojamas automatiškai, atsižvelgiant į aplinkos šviesą tam tikru metu. Nors tai turėjo būti gan patogi „Windows 10“ funkcija, bet ne visiems žmonėms patinka toks nestabilus ekrano ryškumas. Tačiau svarbu suprasti, jog tai nėra atnaujintos arba netinkamai atnaujintos operacinės sistemos problema.

Ši funkcija taip pat pasiekiama „Windows 7“ ir „Windows 8“, tačiau ji gali būti matoma tik tada, kai ją palaiko konkreti kompiuterio aparatinė įranga. Ekranas staiga gali būti pritemdytas be jokio įspėjimo ir trukdyti jums tinkamai dirbti. Tai yra funkcija, reikalinga energijos vartojimo planavimui ir akumuliatoriaus veikimo laikui prailginti.

Daugeliu atvejų tai yra naujų stacionarių kompiuterių ir naujai įsigytų nešiojamųjų kompiuterių problema. Ryškumas automatiškai keičiasi ir kai kuriuose senesniuose įrenginiuose. Be to, ši bėda gali kilti kartu su kitomis sistemos problemomis. Kai kurių failų sugadinimas, sistemos funkcijų pažeidimai taip pat gali trukdyti keisti nustatymus.

Įprasta, kad įrenginiai pradeda keistai veikti, kai dėl failų sugadinimo arba sisteminių duomenų nustatymų pakeitimų atsiranda kokių nors problemų. Dažnai vartotojai pamiršta apie tvarkyklių naujinimus, laiku atliekamą sistemos atnaujinimą ir registro problemas. Įvairių bėdų sukelia ir kenkėjiškos programos, potencialiai nepageidaujamos programos arba nepastebėtos infekcijos.

Šias dažniau pasitaikančias problemas, susijusias su sisteminių duomenų ir funkcijų pakeitimais, failų sugadinimu ir trūkstamomis arba pažeistomis įrenginio dalimis, galima gan greitai išspręsti. Tam jums tiesiog reikia patikimo įrankio, pvz., FortectMac Washing Machine X9, kuris gali rasti problemas ir jas sutvarkyti taisydamas bet kokius duomenis ir išvalydamas galimus infekcijos likučius ar viruso dalis, kurios vis dar daro įtaką įrenginio veikimui. Jei kuri nors iš aptiktų problemų trukdo tolesniems veiksmams ir sprendimams, galite padidinti tikimybę išspręsti ryškumo problemą vadovaudamiesi toliau pateiktomis instrukcijomis. Nepraleiskite svarbių punktų ir stenkitės tinkamai bei iki galo atlikti visus žingsnius.

„Windows“ automatiškai keičia ekrano ryškumą

1 būdas. Išjunkite ryškumo prisitaikymą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Paspauskite Windows klavišą + I spartųjį klavitą, kad atidarytumėte Settings,
 • tada spustelėkite System kategoriją,
  Nustatymai
 • kairėje pasirinkite Display meniu,
 • čia nuimkite žymėjimą nuo Change brightness automatically when lighting changes parinkties,
  Ryškumo keitimas atsižvelgiant į apšvietimą

2 būdas. Išjunkite automatinį ekrano pritemdymą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atidarykite Settings programą ir eikite į System,
 • tuomet raskite Battery parinktį,
 • spustelėkite žymimąjį laukelį šalia Lower screen brightness while in battery saver,
  Ryškumo mažinimas
 • išjunkite Power Saving for Graphics Card.

3 būdas. Išjunkite ryškumo prisitaikymą naudodami valdymo skydelį

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Eikite į Control Panel,
 • tuomet raskite Hardware and Sound,
 • čia pasirinkite Power Options, o tada šalia aktyvaus energijos suvartojimo plano spustelėkite Change plan settings parinktį,
  Energijos parinktys
 • tuomet paspauskite Change advanced power settings,
  Baterijos pasirinkimai
 • slinkite žemyn, kol rasite Display,
 • tuomet ties Enable adaptive brightness išjunkite (t. .y, palikite ties Off) šią parinktį tiek baterijos veikimo, tiek ir prijungto maitinimo režimuose.
  Įjunkite parinktį

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "„Windows“ automatiškai keičia ekrano ryškumą. Kaip tai ištaisyti?"