Mac vartotojams suteikta galimybė atgauti pinigus už MacKeeper programą

Mac kompiuterių optimizavimo programą MacKeeper naudojantys žmonės gali už ją atgauti pinigus, jei jie nuspręs dėl to kreiptis iki lapkričio 30 dienos. Šia galimybe galės pasinaudoti tie, kurie MacKeeper programą įsigijo iki liepos 8 dienos.

MacKeeper programą iš jos kūrėjo „ZeoBIT“ neseniai įsigijo Vokietijos įmonės „Kromtech Alliance of Cologne“. Nieko nelaukusi ši įmonė ėmėsi įgyvendinti įvairias naujoves kad paverstų MacKeeper dar patrauklesniu klientams. MacKeeper – tai sėkminga Mac optimizavimo programa. Vien tik Jungtinėse Amerikos Valstijose parduotos 513.330 jos kopijos, kurių viena verta 39,95 JAV dolerių. Programa rinkoje atsirado 2010-aisiais metais.

Dabar MacKeeper vartotojai gali pasinaudoti galimybe atgauti pinigus, jei ši programa neatitiko jų standartų. Visgi nepanašu, kad daugelis jų nuspręs pasinaudoti šia galimybe, o ne parsisiųsti „Standard“ ar „Premium“ programos paketą.

„ZeoBIT“ savo veiklą pradėjo Kijeve, bet dabar jos būstinė – Kalifornijoje. MacKeeper programa jai nebepriklauso, nes 2013-ųjų metų balandžio mėnesį įmonė ją pardavė Vokietijos kompanijai „Kromtech Alliance of Cologne“.

„Kromtech Alliance of Cologne“ atstovas spaudai tvirtina, kad jie siekia pagerinti MacKeeper kad jis taptų patogesnis klientams. Įmonė planuoja patobulinti kai kuriuos programos aspektus ir pašalinti kai kurias problemas kad pasiūlytų geriausią Mac naudotojams prieinamą priežiūros variantą. MacKeeper programa atlaikė konkurentų atakas. Pastarieji tvirtino, kad MacKeeper yra kenkėjiška programa, tačiau tai galima lengvai paneigti vien tik įvertinantį nupirktų programos kopijų skaičių bei jos sėkmingą, penkeris metus besitęsiančią veiklą.

Minėtasis atstovas spaudai taip pat teigė, kad „Kromtech Alliance of Cologne“ apribojo santykius su tais partneriais reklamos srityje, kurių veikla buvo laikoma pernelyg agresyvia. MacKeeper pagarsėjęs kaip puiki Mac kompiuterių valymo programa, pati galinti save rekomenduoti tiems, kurie naudojasi šiais kompiuteriais. Ši programa puikiai gina kompiuterius nuo kenkėjiškų programų, todėl ją tikrai verta turėti. Taigi visi pokyčiai laukiami ir naudingi, kadangi ši įmonė derina saugumo pasirinktis su geriausiomis kompiuterio optimizavimo funkcijomis.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis