MacBooster apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

MacBoosterMacBooster Apžvalga

MacBooster yra patikimas Mac operacinės sistemos optimizavimo įrankis, kurį sukūrė IObit kompanija. Ši programa pasižymi paprastumu, saugumu ir dideliu pajėgumu, o visos šios savybės vienoje programoje puikiai padeda padidinti Mac’o našumą, greitį iš išlaikyti nepriekaištingą sistemos darbą. Ši programa yra vertinama tiek vartotojų, tiek ekspertų dėl itin paprasto dizaino bei tinkamai parinktų prietaisų rinkinio, skirto optimizuoti, saugoti ir pagreitinti sistemą. Pasak šios programos kūrėjų, ji gali ganėtinai seną Mac’ą prversti veikti kaip naują ir pateikia daugiau nei dešimt funkcijų, kurios gali padėti tai padaryti.

MacBooster sistemos analizė yra atliekama atsižvelgiant į daugybę aspektų, įskaitant laisvą sistemos vietą, saugumą, našumo problemas, RAM atmintį, užslėptus failus, pasikartojančius failus, itin didelius failus, paleidimo problemas ir t.t. Toks daugiafunkcis MacBooster veikimo principas užtikrina išsamų sistemos patikrinimą bei problemų, kurios gali įtakoti Mac’o veiklą, suradimą ir pašalinimą. MacBooster programą lengva tiek įsirašyti, tiek naudoti, o bandomąją versiją (skirta problemoms identifikuoti) galima parsisiųsti nemokamai. Licencijuota versija, kuri ne tiks aptiks, bet taip pat ir pašalins visas problemas, nėra nemokama. Standartinė versija trims Mac’ams kainuoja $59.95.

Kodėl aš turėčiau rinktis MacBooster?

MacBooster yra daugiafuncis prietaisas, kuris taikydamas kelias funkcijas vienu metu, gali pilnai optimizuoti sistemą. Vos tik įrašyta, ši programa deda daug pastangų tam, kad išvalytų sistemą nuo nereikalingų, pasenusių ir sugadintų failų. Be to, ji saugo Mac’ą nuo įvairiausių kompiuterinių virusų, įskaitant adwares, malware, viruses, keyloggers, ir pan., atakų. Kaip jau nurodo pats programos pavadinimas, MacBooster yra skirta Mac’ų greičio ir našumo padidinimui, o tai ji padaro išvalydama talpyklas, atlaisvindama RAM atmintį bei sutaisydama diskų paleidimo klaidas. Dar daugiau, ši programa ieško kliūčių, kurios trukdo Mac’ui greitai įsijungti ir visas jas pašalina. Taigi, ši programa privers jus pamiršti, ką reiškia ilgos minutės laukimo kol Mac’as ir visos programos jame įsijungia. Kitas aspektas, kuris turėtų jus paskatinti naudoti šią programą yra įmontuota programų šalinimo sistema. Dažniausiai programos iš Mac kompiuterių yra pašalinamos neteisingai, paliekant daug nereikalingų ir paslėptų failų, kurie, žinoma, užima daug vietos ir gali apkrauti sistemą, tačiau taip niekada nenutiks jeigu naudosite MacBooster programą. Ji aptinka visus nebereikalingų programų komponentus ir visiškai juos pašalina. Be to, ji suras ir pašalins pasikartojančius bei didelius nereikalingus failus, kurie užima daug vietos. Apibendrinant, MacBooster yra galinga programa, kurią itin paprasta naudoti. Pasak jos kūrėjų, ji gali net 50% padidinti Mac’o našumą ir greitį. Jums tereikia paspausti ‘Scan’ mygtuką, išanalizuoti gautus rezultatus ir juos patvirtinti paspaudžiant ‘Fix’ mygtuką. Iškart po to, pastebėsite akivaizdžius Mac’o sistemos veiklos pakitimus. Taigi, tiesiog dabar pradėkite naudoti MacBooster ir palaikykite sistemą optimizuotą!

Pasiūlymas
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis