MacCleanse apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

MacCleanse apžvalga

MacCleanse

MacCleanse – tai optimizavimo programa, pagerinanti Jūsų Mac darbą ir užtikrinanti jo saugumą. Ji atlieka tiek daug funkcijų, kad liksite sužavėti jos universalumu. Pirmiausia, ši išmaniai sukurta ir ištobulinta programa patikrina Jūsų kompiuterį ir suranda nereikalingus failus, išsislapsčiusius įvairiuose Jūsų Mac'o kampeliuose, kurie nieko nedaro, tik užima vietą. Antra, ji užtikrina, kad programos iš sistemos būtų pašalintos teisingai. Kai kurie žmonės painioja programos ištrynimą su jos visišku pašalinimu – jie tiesiog nutempia programos ikonėlę į Šiukšlinę ir mano, kad to pakanka. MacCleanse užtikrins, kad programos būtų ištrintos visiškai kartu su visais joms priklausančiais failais. Taip pat jei esate vienas tų žmonių, kurie rūpinasi savo duomenų saugumu, MacCleanse – tobula programa Jums, nes ji ištrina internetinę ir programų istoriją ir pasirūpina daug resursų reikalaujančiais plėtiniais. Galite parinkti tokius MacCleanse nustatymus, kad jis sistemą skenuotų reguliariai ir pasirinkti, kaip dažnai tai turėtų būti atliekama. Jei to nepadarysite, MacCleanse vis tiek kartais Jums primins, kad turėtumėte atlikti sistemos patikrinimą. Jūs taip pat galite pasirinkti, kurių failų programa neturėtų ištrinti, ir kurie failai visada turėtų būti pašalinami. Jei nerimaujate, kad MacCleanse gali netyčia pašalinti svarbius failus, nesijaudinkite, nes MacCleanse pateiks Jums išsamią informaciją apie ištrinamus failus ir iš pradžių atsiklaus Jūsų leidimo. Galite pasirinkti iš kelių skenavimo rėžimų nuo paties paprasčiausio iki itin detalaus.

Kodėl turėčiau rinktis MacCleanse?

Tinkama Mac kompiuterio priežiūra – labai svarbi, siekiant užtikrinti optimalų jo sistemos veikimą. Jums prireiks veiksmingos programos, kuri pasirūpins įvairiomis operacijomis bei sistemos saugumu. Nors daugelį nepageidaujamų failų galite ištrinti patys, kam švaistyti tam laiką ir rizikuoti ištrinti reikalingus failus? Jei įsigysite MacCleanse, Jūsų Mac kompiuteryje atsiras programa, galinti ištrinti Jūsų naršymo duomenis, slapukus, prisijungimo detales, nebeegzistuojančių programų failus, dublikatus. Ji taip pat pasirūpins plėtiniais, kuriems reikia didelių sistemos resursų. Ar reikia dar ką nors pridurti? Ši programa gali tapti neatsiejama Jūsų Mac'o dalimi, kurios Jums prireiks norint maksimaliai optimizuoti jo darbą.

Pasiūlymas
Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis