MacKeeper apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

MacKeeperMacKeeper Apžvalga

MacKeeper, kurią sukūrė Kromtech Alliance Corp. kompanija, yra programinė įrangą, skirta Mac OS X operacinei sistemai optimizuoti ir apsaugoti. Šiais metais, MacKeeper švenčia penktąjį jubiliejų ir perkopė 20 milijonų atsisiuntimų skaičių. Natūralu, kad internete galima rasti tiek neigiamų, tiek teigiamų atsiliepimų, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad teigiami atsiliepimai dominuoja, o daugumą jų parašė Mac saugumo ekspertai. Labiausiai ši programa giriama dėl greitumo, paprastumo ir daugiafunkciškumo.

MacKeeper kūrėjai pateikia 6 pagrindines funkcijas, kurios sudaro šią programinę įrangą ir išskiria ją iš kitų. Visų pirma, šios programos vartotojai turi galimybę susisiekti su profesionaliais Apple saugumo ekspertais dvidešimt keturias valandas per parą, o surastos klaidos gali būti pašalintos nuotoliniu būdu. Ši idėja sulaukė daug pagyrų, kadangi jau pasitarnavo ne itin pažengusiems Mac’ų vartotojams. Be to, MacKeeper gali lengvai išvalyti šiukšles (angl. junk), atlaisvinti vietos ir pašalinti dailus, kurie buvo skirti kitoms platformoms.

MacKeeper taip pat turi įmontuotas tokias funkcijas kaip Smart Uninstaller ir Duplicate Finder, kurios padeda visiškai pašalinti nebereikalingas programas ir failų dublikatus ir tokiu būdu padeda išvengti sistemos šiukšlinimo ateityje. Programa taip pat gali sumažinti Mac’o įsijungimo laiką, patikrinti kokios programos šį procesą labiausiai stabdo ir leisti pasirinkti, kurias programas norite įjungti kartu su Mac sistema, o kurių jums nereikia. MacKeeper optimizavimo priemonė taip pat praneša apie naujus programinės įrangos atnaujinimus, o įmontuotos greitosios paieškos pagalba suteikia galimybę surasti prarastus, ištrintus ar kitoje vietoje laikomus failus ir leidžia juos atkurti. Be to, naudojant MacKeeper programą jūsų asmeninės informacijos negalės matyti joks kitas vartotojas, o informaciją, kurios jums tikrai nebereikia, galėsite pašalinti be galimybės ją atkurti. Jeigu vis dėlto tokios apsaugos jums neužtenka, MacKeeper siūlo duomenų kodavimo funkciją, kuri leis peržiūrėti tam tikrus duomenis tik įvedus slaptažodį. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kurį norime paminėti yra tas, kad MacKeeper rūpinasi sistemos saugumu nepaisant to, ar ji išjungta, ar įjungta. Naudodami šią programinę įrangą būsite apsaugoti nuo sukčiavimo išpuolių, kenksmingų programų, potencialiai nepageidaujamų programų, virusų, bei tapatybės pasisavinimo, o Anti-Theft funkcija padėtų tuo atveju, jeigu kas nors pavogtų jūsų Mac’ą. Jeigu norite išbandyti šią programą, įsirašykite bandomąją versiją, tačiau už standartinę ($59.95) bei pilną versiją ($89,95) jau teks sumokėti.

Kodėl turėčiau pasirinkti MacKeeper?

Tikriausiai visos MacKeeper funkcijos, kurias išvardinome, nepaliko vietos jūsų abejonėms ar ši programa tikrai patikima ir naudinga. Nepaisant to, kad už šią programą reikia sumokėti nemažą sumą pinigų, ji tikrai to verta. Ji ne tik paspartins jūsų Mac’ą ir sutvarkys registrus, bet taip pat suteiks galimybę nuolat bendrauti su profesionaliais technikais, pašalins nereikalingas programas, padiding Mac’o našumą, leis atkurti pašalintą informaciją, apsaugos jūsų privatumą, padės apsaugoti Mac’ą nuo pavojingų programų ir internetinių sukčių atakų, ir net padės jums surasti savo Mac’ą jeigu kas nors jį pavogtų. Taigi, ši programa – tai daugiafunkcinė viską įskaičiuojanti programinė įrangą, kurį padės išlaikyti jūsų Mac’ą saugų ir puikiai funkcionuojantį.

Pasiūlymas
Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis