PC Health Advisor apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

PC Health AdvisorPC Health Advisor apžvalga

PC Health Advisor – tai kompiuterio optimizavimui skirta programa, kurią sukūrė gerai žinoma ParetoLogic Inc kompanija. Pasak programos kūrėjų, ji gali pašalinti kenksmingas programas, sutvarkyti Windows registro duomenis, defragmentuoti diską, atnaujinti tvarkykles, surasti programas, skirtas atidaryti tam tikrus plėtinius bei išvalyti užslėptus sistemos failus. PC Health Advisor yra viena iš nedaugelio kompiuterio optimizavimo programų, kurios siūlo visą paketą įrankių, skirtų valyti, optimizuoti, išlaikyti ir apsaugoti kompiuterio sistemą. Be to, ši programa nuolat tikrina sistemą, o aptikus gedimus automatiškai praneša apie rekomenduotiną sistemos patikrinimą. Nepaisant to, kad ji turi tam tikrą tvarkaraštį, kada atlikti pilną sistemos patikrinimą, programos vartotojai šį procesą gali atidėti arba paankstinti jeigu pasirodo pranešimas apie rekomenduotiną sistemos patikrinimą. Grafinė programos sąsaja taip pat itin paprasta ir patogi. Vartotojas gali pasirinkti ar atlikti pilną sistemos patikrinimą siekiant surasti kenksmingas programas, registrų duomenis, diskų defragmentus, tvarkykles, plėtinius, užslėptus failus ir kitas klaidas arba atlikti tik vieną užduotį, pavyzdžiui, patikrinti ir sutvarkyti Windows registrus. PC Health Advisor yra laikoma viena iš geriausių kompiuterio optimizavimo programų rinkoje ir jau sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų tiek iš vartotojų, tiek iš ekspertų. Žmonės, norintys išbandyti šią programą gali įsirašyti bandomąją versiją, kuri galioja viena mėnesį. Tuo tarpu šešių mėnesių licencija vienam kompiuteriui kainuoja $24.97 ir $124.85 penkiems kompiuteriams.

Kodėl turėčiau rinktis PC Health Advisor?

Yra daug veiksnių, kurie gali įtakoti kompiuterio našumą. Žinoma, kompiuterio amžius yra vienas iš pagrindinių veiksnių dėl kurių gali sulėtėti kompiuteris, tačiau itin dažnai netinkama kompiuterio priežiūra sukelia dar daugiau žalos. Daug ekspertų rekomenduoja naudoti PC Health Advisor programą, ypač turint omenyje, kad ji susideda iš aukštos kokybės įrankių, skirtų optimizuoti, valyti, išlaikyti ir apsaugoti kompiuterį vienu metu. Be to, vartotojo sąsaja yra itin paprasta. Tai reiškia, kad norint naudoti šią programą nereikia jokių papildomų žinių nei jos įsirašymui, nei paleidimui. Šis galingas įrankis ne tik pagerins kompiuterio spartą ir našumą, bet taip pat ir automatiškai atnaujins tvarkykles, apsaugos jūsų kompiuterį nuo pavojingų programų, išvalys su privatumu susijusius failus ir atliks visą eilę veiksmų tam, kad jūsų kompiuteris nuolat veiktų nepriekaištingai. Be to, ši programa veikia itin lengvai, greitai ir neapkrauna kompiuterio, išskyrus tada, kai atliekamas pilnas kompiuterio patikrinimas. Taigi, PC Health Advisor padės jums išlaikyti kompiuterio spartą, našumą ir apsaugos jį naudojant tik vieną programinę įrangą.

Pasiūlymas
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis